Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przemoc psychiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lena123



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 40

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj motyl
oj to nie wiem jak on mieszka to chyba nie idzie nie orietuje sie w tym . ale zapytaj czy jociec moze zmienic testamet jezeli tak moze tam go wydziedziczyc . i z tego co wiem jak np maz sie zneca psychicznie i ma wyrok z artukolu 207 mozna go wykopac z domu po pytaj troszke ja to sie az tak nie znam mi poszlo latwo ale dlugo dreptalam i na zdrowiu stracilam . zycze powodzenia .

pozdrawiam lena123
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motyl



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 98

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2009 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma wyroku;[druga sprawa juz i nic ;[trudno to udowodnic;[eksmisja w imieniu ojca odmowna;[nie jest latwo;[ale nie moge sie poddac a wiem ze on na to czeka ale sie nie doczekaPozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena123



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 40

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

motyl napisał:
nie ma wyroku;[druga sprawa juz i nic ;[trudno to udowodnic;[eksmisja w imieniu ojca odmowna;[nie jest latwo;[ale nie moge sie poddac a wiem ze on na to czeka ale sie nie doczekaPozdro


wlasnie nie pokazuj ze sie lamiesz bo bedzie sie cieszyl mam nadzieje ze ci sie uda eksmisja wiem ze to trudne ja walczylam przeszlo pol roku ale wygralam i to piekne . zycze powodzenia
pozdrawiam lena123
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motyl



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 98

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam po dlugiej przerwie;]prokurator umorzyl kolejny raz dochodzenie pani psycholog ppowiedziala ze taki rodzaj przemocy trudno udowodnic pytam poraz kolejny co musi sie stac?praktycznie mowiac sprawa nie jest zamknieta on sie wyciszyl boi sie ze sie nie cofne ze go zostawie pomocna jest kuratorka karna meza (dwa wyroki_jazda po alkoholu i podrabianie dokumentow)zlozyla wniosek o odwieszenie wyroku przedstawila obecna sytuacje ze sie zneca byla swiadkiem takiego zajscia .na sprawie prokurator zarzadal zeby dobrowolnie sie wyniosl z domu aby uniknac odsiadki i tak sie stalo ale tylko 3 tyg.teraz jest w domu cichy spokojny ale swoim zachowaniem prowokuje zebym to ja sie odezwala ale ja milcze .Jestem po operacji nie chce sie denerwowac w piatek dzieci maja badanie w rdok i zobaczymy co dalej czy do konca roku uwolnimy sie od niego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motyl



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 98

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.a tak juz bylo spokojnie wyniosl sie z domu powiedzmy zostawil mnie w spokoju jednak przyszedl w odwiedziny do dzieci w swieta wychodzilam do kosciola i juz bylo zle a ja chcialam dac mu chwile na rozmowe zeby pobyl przez te godzine sam i pogadal sobie ja wracam a tu prosze kochany tata zrobil dym dzioeciom wyzywal gnebil mowil te brednie wymyslone na moj temat krzyczal przez chwile poczulam ze ten koszmar nie ma konca znalazlam sile zadzwonilam na policje zaczal mnie szarpac zebym nie dzwonila rozlaczylam sie zgloszenie przyjeto.po czym on uciekl do lasu tlumaczac ze odbierze sobie zycie ale mnie jego zycie nie obchodzi poiedzialam mu to i wsciekl sie jeszcze bardziej wyzywal grozil dostal kolejna karte i nakaz opuszczenia domu i juz zrobilo sie lzej ale swieta kolejne juz nie byly tak wesole jak bym chciala razem z dziecmi;(mimo tych zajsc sprawy tocza sie juz rok i konca nie widac kolejna juz nie dlugo oby ostatnia Rolling Eyes jest mi ciezko ale musze to wytrzymac pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolesna historia...
myślę, że teraz gdy jak to nazwałaś wyniósł się, to nabierze dystansu do całej sytuacji i albo się opamięta, albo wybierze łatwiejszą drogę...

mimo wszystko Ty jesteś w o niebo lepszej sytuacji niż On, bo masz pociechę w Dzieciach i możesz bezpośrednio starać się o Ich dobro

życzę Ci dużo siły i mądrości
jesteś dzielna, że się nie załamujesz, ale starasz się zapewnić bezpieczeństwo Dzieciom i Twojemu Ojcu
nikt nie powinien być przekreślony przez drugiego człowieka...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 11:53    Temat postu: przemoc psychiczna Odpowiedz z cytatem

To typowy wariat,wybacz ale ztym wieszanie hmmmmmmmmmm mam taka mamusie niech nie przesadzaja Very Happy takiego wysilku nikt od niego nie wymaga,jeszcze by sie zmeczyl na tej lince czy cos tam,ale bajer zwrocil na siebie biedaczyna uwage,zapamietaj to on jest malo wartosciowym czlowiekiem nie ty,poprzes takie zachowanie pokazuje ILE jest wart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group