Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ucieczka to dopiero poczatek
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monia



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Agata
A czy mialas doczynienia z RODK czy moglabys sie podzielic ewentualnie jakimis spostrzezeniami? jak to wyglada ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia, RODK też jest proojcowski, siedzą sobie dwie panie i patrzą jak rodzice bawią sie z dzzieckiem (rada: codziennie sama baw sie z dzieckiem, żeby zabawa kojarzyła mu sie z Tobą), potem te panie rozmawiają z Wami (rodzicami), robią notaki i piszą opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany a czemu tak sadzisz czy jest jakis konkretny powod bo ja mam nadzieje ze przynajmniej tam mnie ktos zrozumie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka była w RODK, od niej wiem, że podczas rozmowy z nią i mężem notowali bardziej to co on mówił niż ona, ale opinie wydali bardziej na jej kożyść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata24



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 147

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia
Badanie w RODK wygladalo tak: weszlismy we trojke do pokoju, w ktorym sa zabawki dla dziecka, stamtad mnie wzieli do innego pokoju i osobno ze mna dwie panie rozmawialy - od poczatku cala historia malzenstwa itd, wszystko spoko, ale dziecko sie krecilo, niecierpliwilo i kursowalo miedzy pokojami (w czasie mojej rozmowy bawilo sie z ojcem), to bylo takie chaotyczne. Potem po ok 2 godz wzieli mojego meza na rozmowe, a nam pozwolili isc do domu, bo dziecko bylo senne. Opinia byla raczej o dziecku a nie o malzenstwie, bo takie byly zapytania sadu, to zalezy czego ma ta opinia dotyczyc, wiec nie nastawiaj sie, ze nazwa go po imieniu "sorawca" przemocy itd. Wydali opinie, ze oboje mamy wiez z dzieckiem, ale jest miedzy nami konflikt. Tak ze nie wiem, czy ta opinia wiele pomogla, czy nie. Raczej bez znaczenia.Pozdrawiam
_________________
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group