Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicować to znaczy wspierać Ciebie w dotychczasowych działaniach i wierzyć, ze będziesz szła dalej obraną przez siebie drogą. Jesteśmy z Tobą wiedząc doskonale, ze to nie teatr i w życiu nikt nie dostaje oklasków za to, że żyje....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki .....niech będzie jak mówisz ...


Jutro rozprawa ....boje sie jaka będzie reakcja męza ....adwokatka piękna i milutka widze że chce pomóc a to dla mnie duzo znaczy .......kasety zabrała do pokazania jako dowód ponoc nagrane jest na nich dośc dobrze wiec może wrszcie się na cosik przydadza .....mój mąz jest wyraźnie zdenerwowany a ja coraz wyraźniej boję się jego reakcji na jutrzejsze postepowanie sadowe na to jak dowie się co zeznałam jak zeznałam i że mama adwokata ..........

jutro nie napisze do was dopiero w czwartek wiec uszy w góre .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi31 napisał:
o

wiec uszy w góre .....


w górę ,w górę Very Happy będzie dobrze .dasz radę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia, będzie dobrze Very Happy Jestem z Tobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pyza73



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia. Będę z Tobą. Będzie ok!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi...potrzeba Ci tylko rozwagi, wiary, ufności i przekonania, że prawda jest silniejsza niż najpiękniej uknute kłamstwo...

Jestem z Tobą.....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dziekuje za dobre slowa wsparcia .....w sądzie nawet nawet spokojnie było mąz oczywiście mówił że jest niewinny że nie pije i jest idealny przynzał sie jednak do pobicia mnie w tym nieszcesnym lutym ......

prokurator oczywiście się nie stawił bo i po co czy taka baba jak ja jest kims o kogo warto walczyć ?

Dziekuje jedynie tym co radzili mi wziąść adwokata bo bez tej Pani nie dałabym rady wogóle cokolwiek powiedziec .......Pani adwokat wniosła jakiejś tam dowody tzn te kasety oraz moje zapiski i niebieska karte pierwsza czego prokuratura odemnie nie chciała na kwietniowych zeznaniach .....następna rozprawa 7 kwietnia wiec zobaczymy jak bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś rozprawa o skierowanie męza na leczenie odwykowe ...........niecierpliwie sie ale bardzo bym chciała żeby w końcu się to skończylo ......

moi drodzy choinka u mnie juz obstrojona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi cięzko jest wszystko wyprostować, pomimo to świetnie dajesz sobie radęSmile Jestem z ciebie dumna kochanie:)
Masz w sobie dużo siły i z każdym dniem masz jej więcej, z każdym dniem jestes mądrzejsza i bardziej pewna siebie:) Trzymaj tak dalej rybko:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem oj jak ja jestem dzis wesoła ...mąz dostał leczenie odwykowe w Woskowicach Małych ....wiem że to daleko ale gdybyście widzieli radośc mojej córki gdy pobiegła powiedziec swojej babci że tata leczyć sie będzie 100 kilometrów od domu .....Smile wiem że to może sie nie udac wiem że powiecie że nie kazdy wychodzi wiem i rozumiem ale przynajmniej teraz czuje że musi spróbowac ...wczoraj wieczorkiem byli dzielnicowi na wizycie takiej zwykłej domowej ....nawet te słuzby mundurowe nie sa takie złe ....mą@z oczywiście był w tym czasie w barze ale jak wrócił nie awanturował sie .jedynie wtedy popoludniu w piatek troszke mial żalu do mnie ale w końcu biegli sa dowi napisali że stwierdzaja u niego chorobe alkoholową i kieruja na natychmiastowe leczenie w ośrodku zamkniętym .......

teraz czekamy na termin ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominikana



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 51

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo,bardzo,bardzo Ci gratuluje.Mam nadzieje ze wysla go na leczenie jeszcze przed Swietami zebys chociaz wtedy miala spokoj Wink .
Sledze Twoj watek i caly czas Ci kibicuje bo jestes moim wzorem na to jak walczyc z przeciwnosciami losu Very Happy Very Happy.Twoj przyklad pokazuje mi, ze chciec to moc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, nie chcę być złowieszczą Kasandrą ale...wyrok jeszcze nie jest prawomocny i dlatego nie będzie szczęścia na święta... Crying or Very sad Sad To może jeszcze potrwać. Dobrze byłoby zadzwonić do tego ośrodka, ustalić kiedy rozpoczyna się terapia i współdziałać czynnie z ośrodkiem w doprowadzeniu męża na terapię. Ważne, ze mąż już ma wybór i teraz wszystko zależy od niego. teraz czas na to abyś i Ty poszła poszukać ratunku dla siebie....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi cieszę się razem z Tobą ale Echnaton ma rację, sama musisz dzwonic do osrodka bo ja tego nie robiłam i nie doczekałam spełnienia wyroku przymusowego leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dziekuje że mnie ostrzegacie zrobie tak jak mówicie będę pilnowała ....wiem że u mnie pilnowac bedzie tez i Pan Dzielnicowy bo jakos chyba wziol sobie do serca te naszą sytuację widzę że zalezy mu na polepszeniu sytuacji naszej ......będe codziennie w miare mozliwości wpisywac tutaj dalej co się dzieje ale tak jak mówił Echanton trzeba czekac na uprawomocnienie wyroku sądowego ....

Wczoraj odwiedziła nas Pani Kurator ale w domciu spokojnie nawet ooooo dziwoooooo mąz jakby troszke zmiękł nie wiem na jak dlugo na razie łapie dla siebie i dzieci jak najwięcej spokoju robie ciasteczka świąteczne i kupuje cichaczem prezenty bo mąz uważa że nie trzeba ...hmmmm on chyba nigdy dzieckiem nie był Smile

terapie mam teraz 14 stycznia ....

a rozprawe o alimenty 17 grudnia ......
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dalo mi to spokoju więć zadzwoniłam do ośrodka i wiecie co mi powiedzieli ......że najbliższy termin to za przeszlo pół roku a na dodatek by męza przyjeli on musi być po dwutygodniowej abstynencji hiihihihi ciekawe jak ja tego dokonam ....może szybciej przestanie sam pic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 31 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group