Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Próba samobójcza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 22:55    Temat postu: Próba samobójcza Odpowiedz z cytatem

teraz

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Sro Mar 31, 2010 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze to trudna sprawa...jeśli już zadałeś sobie pytanie dlaczego? i odpowiedziałeś na nie to na pewno czeka Was trudna praca, nad tym co dalej....
jeśli żona nie jest ubezwłasnowolniona to lekarz oceni gdzie i jak długo pozostanie...myślę,że to rola lekarza aby żona zgodziła się na leczenie...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adc76.Po próbie samobójczej nie musi być zgoda pacjenta na pobyt w szpitalu psychiatrycznym.W razie braku takiej zgody wydaję ją sąd.
Czuję jednak ironię w twoim poście kiedy piszesz,że małżonka chciała się uspokoić i zażyła większą ilość tabletek.
Zastanów się raczej jak bardzo musi być źle twojej żonie,że zdecydowała się na taki krok.
Może zbyt emocjonalnie podchodzę do twojego postu ,ale wiem co to próba samobójcza i jak bardzo człowiek ma już wszystkiego dosyć.
kaszcze ma rację- wsparcie jest bardzo ważne.
A właściwie dlaczego ci tak bardzo zależy ,aby umieścić żonę w szpitalu psychiatrycznym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy mi bardzo bo dzieci chcą mieć normalną mame.Normalne obiady.Normalne życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adc76 napisał:
Zależy mi bardzo bo dzieci chcą (...)

a Ty nie chcesz?
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To staraj się jej naprawdę pomóc a nie tylko dążyć do umieszczenia w szpitalu psychiatrycznym.Sam piszesz,że wg.lekarza prowadzącego pobyt w szpitalu psych.jest wskazany a nie konieczny.
Kim Ty jesteś?Poczytaj trochę lektury ,które są tu dostępne i może odpowiesz sobie na to pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie patrzyłem na siebie zawsze żyłem dziećmi a one chcą normalną mame,to trzeba wszystko zrobić żeby powruciła do pionu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie widze w tym nic złego szpital to szpital.Polska to nie Ameryka że z jednej pracy można utrzymać dwa domy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy trzeba zrobić wszystko ,aby wróciła do pionu?
Piszesz,że zawszeżyłeś tylko dziećmi a w innym poście przyznajesz się,że piłeś.Też dla dzieci.?
W ciągu 6 miesięcy niepicia nie można naprawić wszystkiego zła i jeszcze żądać od żony aby była hepi.
I co to znaczy normalna żona.Czy normalna zona to taka,co tylko gotuje obiadki i usługuje męzowi i dzieciom?O to Ci chodzi?To weź sobie służacą a nie żonę.
Z Twoich słów wg. mnie przebija nie miłość ale pogarda dla żony.
Ty już od lipca nie pijesz i jesteś taki wspaniały a ona co robi?Nie chce ustawić się do pionu tak jak jej pan chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że chcesz się po prostu żony pozbyć...na dłużej...i żeby "w papierach było", że się leczyła....z czytanych innych Twoich postów wynika,ze byłeś do niedawna w podobnej sytuacji co żona...Ty się wyrwałeś i brawo...myślę ,że ona na prawdę chce , ale nie może sama i potrzebuje pomocy...wychodzenie z tego typu problemów jest naprawdę trudne i jeśli się to zbagatelizuje to nic z tego... sam wiesz ile rzeczy jest do przerobienia...wiesz czego mi brakuje w tym co piszesz?.....miłości....
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam te wszystkie posty to mnie krew zalewa,wbijcie sobie do głowy że nie mam złych intencji względem żony.Napewno nie jestem z tych co twierdzą że żony są od gotowania. Spotkaliście sie z osobą która nie ma żadnych potrzeb żadnych marzeń to musicie porozmawiać z moją żoną.

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Wto Mar 02, 2010 0:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszcze ,bardzo dobrze to ujęłaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adc76, nie odpowiedziałeś mi, Twoja wola, więc ja Ci powiem, że współmałżonek to osoba, a nie dodatek do dzieci i dzieci nie powinny być ważniejsze od współmałżonka
a Wy, Dziewczyny, przestańcie osądzać
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że chcę pomóc a dalej zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wreszcie coś zrozumiałam.
Wiesz co, ja nie piłam i nie pije,ale mój mąz doprowadził do tego,że ja też nie miałam żadnych marzeń,żadnych potrzeb.Totalna apatia.Rozpoznanie cięzka depresja.
Dzisiaj po leczeniu psychiatrycznym dopiero zaczynam je odczuwać.
Niech nie zalewa ciebie krew.Nie sądzę,abyś chciał żle dla żony ale ,wlaśnie jest to ale.
Jeśli chcesz naprawdę pomóc zonie to idż z nią na terapię.I nic na siłę.
Potrzeba własnie miłości a nie gadania i siły psychicznej.
Rozumiem jak "działa" człowiek kiedy przestaje pić.Mój mąz też miał taki krótki okres i to chyba był najgorszy okres w moim życiu.
Bardzo fajnie,że już nie pijesz i nie wracaj do tego,bo wbrew pozorom,chyba wcale nie było wtedy weselej.
Naprawdę,życzę Wam powodzenia.
I nie tylko dla dzieci ale dla szczególnie Tobie i żonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group