Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GRA...kosztem dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola1981



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: słupsk

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 18:54    Temat postu: GRA...kosztem dzieci Odpowiedz z cytatem

Witam, chyba popadam w oblęd... mój[ jeszcze] M zabrał dzieci w piątek tak jak napisaliśmy oświadczenie przy kuratorce od piątku do niedzieli dzieci z nim. Zabral dzieci w piątek i razem z nimi pojechał do teściowej, wczoraj ich nie przywiuzł dziś po 1000 tel do niego oświadczył że przywieze je jutro....A ja wariuje bo nigdy nie bylam bez dzieci tyle czasu, na początku muwie odpoczne posprzątam, ugotowałam obiad ale komu jak ich niema ;-(. Wiem że nie dzieje sie im krzywda mają atrakcje ale ja umieram z tęsknoty. Powiadomiłam go że następnym razem powinien zapytać mnie o zdanie czy sie zgadzam a on stwierdził że przecież nie robi im nic złego. I tak siedze i wariuje. Czasami mysle że jestem nienormalna Wink
_________________
NIEWIEM CZY BYŁAM BITĄ MALTRETOWANĄ KOBIETĄ - CZY MASOCHISTKĄ SKORO TYLE LAT NA TO POZWALAŁAM ;-(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola1981 napisał:
Witam, chyba popadam w oblęd... mój[ jeszcze] M zabrał dzieci w piątek tak jak napisaliśmy oświadczenie przy kuratorce od piątku do niedzieli dzieci z nim. Zabral dzieci w piątek i razem z nimi pojechał do teściowej, wczoraj ich nie przywiuzł dziś po 1000 tel do niego oświadczył że przywieze je jutro....A ja wariuje bo nigdy nie bylam bez dzieci tyle czasu, na początku muwie odpoczne posprzątam, ugotowałam obiad ale komu jak ich niema ;-(. Wiem że nie dzieje sie im krzywda mają atrakcje ale ja umieram z tęsknoty. Powiadomiłam go że następnym razem powinien zapytać mnie o zdanie czy sie zgadzam a on stwierdził że przecież nie robi im nic złego. I tak siedze i wariuje. Czasami mysle że jestem nienormalna Wink

umierasz z tęsknoty...
jakie to ludzkie
trzymaj się, jutro zobaczysz Dzieciaki tym szczęśliwe, że widziały Tatę i że widzą Ciebie
Smile
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ola1981



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: słupsk

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 15:08    Temat postu: Nadal bez dzieci Odpowiedz z cytatem

Wiecie co nie warto zaufać debilowi, manipuluje dziecmi znowu nie dotrzymał warunków umowy znowu nie odbiera telefonów, a na smsy odpisuje WYPIER..... i co ja mam teraz zrobić? wiem że nie robi im nic złego , niechcem robic scen z policja itd ale niemam pojecia co zrobić nie pojade po nie sama poprostu sie boje ja kontra on i jego nabuzowana rodzinka-dziekuje ....;-(
_________________
NIEWIEM CZY BYŁAM BITĄ MALTRETOWANĄ KOBIETĄ - CZY MASOCHISTKĄ SKORO TYLE LAT NA TO POZWALAŁAM ;-(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 15:12    Temat postu: Re: Nadal bez dzieci Odpowiedz z cytatem

Ola1981 napisał:
Wiecie co nie warto zaufać debilowi, manipuluje dziecmi znowu nie dotrzymał warunków umowy znowu nie odbiera telefonów, a na smsy odpisuje WYPIER..... i co ja mam teraz zrobić? wiem że nie robi im nic złego , niechcem robic scen z policja itd ale niemam pojecia co zrobić nie pojade po nie sama poprostu sie boje ja kontra on i jego nabuzowana rodzinka-dziekuje ....;-(

myślisz, że zamierza Dzieci zatrzymać? Twoje telefony nie muszą, ale mogą wywołać odwrotny skutek... na złość
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ola1981



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: słupsk

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 15:29    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

Niewiem dlaczego to robi , staram sie grzecznie ale widze że sie nie da on smieje mi sie w twarz , mam iść na policje ? niewiem co mam robić
_________________
NIEWIEM CZY BYŁAM BITĄ MALTRETOWANĄ KOBIETĄ - CZY MASOCHISTKĄ SKORO TYLE LAT NA TO POZWALAŁAM ;-(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 15:52    Temat postu: Re: .. Odpowiedz z cytatem

Ola1981 napisał:
Niewiem dlaczego to robi , staram sie grzecznie ale widze że sie nie da on smieje mi sie w twarz , mam iść na policje ? niewiem co mam robić

może zamiast nasyłać policję, wykorzystaj ten czas na coś dla siebie, na co nie było czasu przy Dzieciach, przecież na pewno potrzebujesz odpocząć, zadbać o siebie, może odwiedzić starych znajomych, może sięgnąć po odłożoną książkę, wybrać się na łono przyrody, sama wiesz najlepiej
to jest teraz czas dla Ciebie, wykorzystaj go Smile
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ola1981



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 13
Skąd: słupsk

PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 19:23    Temat postu: ;-( Odpowiedz z cytatem

Słucham ?? nie nie ma prawa manipulować dziecmi , ma swoje dni nie jestem jego wrogiem ale nadal to robi teraz psychicznie sie nademną zneca kosztem dzieci, smsy typu nie oddam ci ich ,one cie niechca itd. Jestem tylko matką udalo mu sie poraz kolejny doprowadzic mnie na kres wytrzymalośći nadal czekam jak głupia i co pojade po nie bedzie szarpanina z policją znowu widoki dla dzieci mam dość i jak tu życ od nowa
_________________
NIEWIEM CZY BYŁAM BITĄ MALTRETOWANĄ KOBIETĄ - CZY MASOCHISTKĄ SKORO TYLE LAT NA TO POZWALAŁAM ;-(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałaś o kuratorce...może to jest właściwy człowiek do tego aby pomóc Ci rozwiązać te problemy?
Do rozwoju dziecka potrzeba obojga odpowiedzialnych rodziców....
A na przyszłość - warto wystąpić do sądu aby sąd ustalił warunki, czas i miejsce odwiedzin dzieci przez rodzica, z którym one nie przebywają....Wtedy będziesz miała prawo po swojej stronie....

To jest manipulacja, gra i robienie Tobie na złość... Ta sytuacja nauczyła Cię, że on nie dotrzymuje umowy....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olu czuje Twój strach i obawy...wiem, ze boisz się iść do niego po dzieciaki i rozrywa Ci serce z bólu...
czy masz na papierze, kiedy miał oddać dzieci?
jeśli tak to idź na policję...i załóż sprawę o ustalenie widzeń....zrób to jak najszybciej....sprawca zawsze będzie Cie niszczył emocjonalnie....
magrabas doradza poczekać...ale to totalna bzdura jak targają tobą takie uczucia.....a umowa ma zawsze być dotrzymywana z obu stron! , bo gdybyś Ty nie dała mu dzieci to on by przyszedł z kuratorka po nie....to teraz zgłos to na policje i idź po nie z kuratorem....on nie ma prawa niedotrzymywac umowy...łamie prawo...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group