Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BŁAGAM O POMOC !!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 22:28    Temat postu: BŁAGAM O POMOC !!! Odpowiedz z cytatem

Błagam o pomoc. Musze się wyrwać z piekła. Musze. i ja i trójka moich dzieci. Musimy wynieść się jak najszybciej od byłego męża. Moja historia jest opisana na tym forum pod tematem : "kaci są bezkarni". Potrzebuję pieniędzy na start. Potrzebuję pomocy finansowej na wynajem mieszkania na pierwsze dwa miesiące. Potem juz sobie poradzę. Ale na dzien dzisiejszy rozpaczliwie krzycze o pomoc. Błagam Was pomóżcie. Nie dam rady sama. Przeczytajcie proszę temat "kaci są bezkarni" a zrozumiecie wszystko. POMÓŻCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy coś wynajmę to szybko przedszkola , praca. Alimenty do komornika i funduszu alimentacyjnego. Alimentów mam zasądzonych 800 złoty. Do tego mam cały czas zasiłek rodzinny na dzieci w kwocie 307 zł. W czasie roku szkolnego mam jeszcze dodatkowo 52 zł stypendium na syna z tytułu chodzenia do szkoły podstawowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
A co na to Ośrodek Pomocy Społecznej - byłas tam?
Przeczytam Twój temat - bo to troche dziwne, że Ty musisz uciekać z domu z trójką dzieci a kat zostaje - cos przeciez zmieniło sie w tej kwestii mocno rozdmuchana Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka napisał:
Witaj.
A co na to Ośrodek Pomocy Społecznej - byłas tam?
Przeczytam Twój temat - bo to troche dziwne, że Ty musisz uciekać z domu z trójką dzieci a kat zostaje - cos przeciez zmieniło sie w tej kwestii mocno rozdmuchana Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy.


Mnie ustawy nie dotycz a bo nie jestem u siebie. Ośrodek pomocy społecznej coż może zrobić? Zna moją sytuację aż za dobrze . W tym roku pisałam dwa razy o pomoc do nich i dostałam ochłapy bo dochody byłego męża wliczaja się w moje dochody. Znaja aż za dobrze moja sytuację. W każdym szczególe. Nic nie mogą zrobić. Nawet jakbym mogła iść do jakiegoś przytuliska ( a nie mogę bo sąd zakazał) to opieka społeczna powiedziała wprost że oni skierownia nie wystawią bo nie maja pieni,edzy na opłacanie mojego indzieci pobytu tam a taki pobył na 4 osoby wynosi ponad 2 tysi,ace złoty miesięcznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co robić. Może pójdę żebrać . Zaczepiać ludzi na ulicy i błagać o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie.
Przeczytałam kilka stron Twojego tematu.
To jakiś koszmar!

A swoją drogą hmm...gdzie współczujący psychologowie z Forum...?
W koncu Administratorem Forum jest nie byle kto - proszę o odp. na pw ile by kosztowała pomoc psychologiczna dla agneskoko83 w pobliżu jej miejsca zamieszkania?
Ile wogóle trzeba mieć pieniędzy żeby mieć prawo do godności?
Ktoś mi odpisze z osób kompetentnych na Forum?

Chcesz - to nagłośnię Twoja sprawę w mediach napisze gdzie trzeba.
Jaka Twoja decyzja?
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka brawo
Podpisuję się pod każdym Twoim słowem, bo też się zastanawiam gdzie jest pomoc dla agneskoko?Powinna być natychmiast!
Jeśli nic nie pomaga to faktycznie zostają media,Ty masz taką możliwosć a decyzja należy do agneskoko.


Jej historia to faktycznie koszmar który powinien ktos przerwać, przyjśc na pomoc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o nagłośnieniu sprawy nie raz. Bardzo bym chciała żeby tu ktoś kompetentny przyjeźdźał przez jakiś czas i nagrywał co się dzieje choćby pod domem a potem nagłośnił sprawę. Papiery mam choćby na starania się o mieszkanie czy przedszkole. Niebieskie karty. Staranie się o przymusowe leczenie dla byłego. Rozmowy które przeprowadzałam przez telefon z dzielnicowym ( i ja do niego dzwoniłam i on do mnie) powinny być nagrane. Tak mi się wydaje. Pogotowie nagrywa wszystko to i policja powinna.
Nie wiem. Powinnam. Pisze dziś ostatni raz o mieszkanie wniosek i chyba tak zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 93
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agneskoko83 napisał:
Alimentów mam zasądzonych 800 złoty. Do tego mam cały czas zasiłek rodzinny na dzieci w kwocie 307 zł.

800? Mi zasądzili 1300 zł na troje dzieci...
Numeru konta bankowego nie można tu podawać?
Obawiam się, że nawet jakby ktoś chciał pomóc, to przecież nie przyjedzie z pieniędzmi osobiście... Sad
_________________
Pozdrawia Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
agneskoko83 napisał:
Alimentów mam zasądzonych 800 złoty. Do tego mam cały czas zasiłek rodzinny na dzieci w kwocie 307 zł.

800? Mi zasądzili 1300 zł na troje dzieci...
Numeru konta bankowego nie można tu podawać?
Obawiam się, że nawet jakby ktoś chciał pomóc, to przecież nie przyjedzie z pieniędzmi osobiście... Sad


Uprzejma Pani kurator dzieci jeszcze ostatnio go namawiała żeby wniósł o to aby mu obniżyli alimenty. Jak się stąd w końcu wyprowadzę to o podwyższenie też chcę składac. Ale nie wiem czy mi podwyższą bo teraz specjalnie pracuje na czarno aby jak coś nie było z czego ściągać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armar napisał:
(...) Numeru konta bankowego nie można tu podawać?
Obawiam się, że nawet jakby ktoś chciał pomóc, to przecież nie przyjedzie z pieniędzmi osobiście... Sad

myślę, że na PW można takimi informacjami się wymienić
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, zamysły na przyszłość już napisałaś atem czas na przybliżenie teorii do praktyki czyli - pragmatyzm. Gratuluję wyników w szkole nalezy Ci się stypedium za taka średnią. Dowiedz się w Dyrekcji Szkoły.
Nie rozumiem tylko Twojego " chyba to zrobię
Chyba to Ty nie masz wielkiego wyboru i raczej powinnaś załatwić i to jak najszybciej komornika. Jestem pewna, że Twój następny post będzie z informacją o Komorniku - złożenie Wyroku to nic innego jak zapewnienie dzieciom chleba na rok.Co Cię obchodzi, że on pracuje na czarno? Ty masz wyrok o alimentach. Jeśli egzekucja okaze się nieskuteczna to masz otwartą drogę do Funduszu Alimentacjyjnego. Chyba, że jesteś takom patriotkom że Ci państwowych piniondzuw szkoda? Wink
Nie żałuj, to nie z diet poselskich idzie, tylko z podatków tych co są po Twojej stronie! A my chcemy żebyś je dostała.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka napisał:
No dobrze, zamysły na przyszłość już napisałaś atem czas na przybliżenie teorii do praktyki czyli - pragmatyzm. Gratuluję wyników w szkole nalezy Ci się stypedium za taka średnią. Dowiedz się w Dyrekcji Szkoły.
Nie rozumiem tylko Twojego " chyba to zrobię
Chyba to Ty nie masz wielkiego wyboru i raczej powinnaś załatwić i to jak najszybciej komornika. Jestem pewna, że Twój następny post będzie z informacją o Komorniku - złożenie Wyroku to nic innego jak zapewnienie dzieciom chleba na rok.Co Cię obchodzi, że on pracuje na czarno? Ty masz wyrok o alimentach. Jeśli egzekucja okaze się nieskuteczna to masz otwartą drogę do Funduszu Alimentacjyjnego. Chyba, że jesteś takom patriotkom że Ci państwowych piniondzuw szkoda? Wink
Nie żałuj, to nie z diet poselskich idzie, tylko z podatków tych co są po Twojej stronie! A my chcemy żebyś je dostała.


Oczywiście że złoże o fundusz alimentacyjny. W tym tygodniu chcę złożyć do komornika. I o podwyższenie alimentów też. Apropo stypendium dla mnie to z urzędu pracy można takie otrzymywać. Złożyłam wnioski o takowe jakieś dwa miesiące temu. Ciągle są problemy z papierami. Ciągle coś tzreba donosić. Do tego w urzędzie do moich dochodów wlicza się były mąż i oni do jego byłej pracy pisma wystosowywali o dochodach itd zdaje się bo ja im takowych nie mogłam przynieść bo tem mi nie przyniesie z oracy żadnych zaświadczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałam Ci już keideys ,ale powtórzę,bo nie moge spokojnie czytać że ciągle gdzieś ...w urzędach traktują cie jak pełnoprawną żone .Ty jesteś ex żoną? Mam rację ,czy coś pokiciałam?
KObieto !!!! nie daj się głupim urzędasom!!! Multu ,udzi w Polsce mieszka razem po rozwodach bo taka jest rzeczywistość,ale to wcale nie znaczy że zyja razem.No chyba ze jednak prowdzicie razem gospodarstwo domowe.
Mowiłam już i powtarzam: Gdziekolwiek będą chciali wliczać dochody ex męża proś o podstawę prawna i to na pismie>Gwarantuje ze nikt ci czegos takiego nie da bo nie moze .Ja korzystałam kiedyś z pomocy OPS jeszcze przed rozwodem.Prowdzilam z mężem oddzielne gospodarstwa bo od dawna bylismy w separacji.Nie była orzeczona sądownie ,ale faktyczna .Każde z nas samo gotowało,kupowało,prało itp dla siebie.Mozna ,naprawde ,trzeba tylko znac swoje prawa ,czasem troche się postawic,a nade wszystko wiedziec czego się chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem,pamiętam , pisałaś już o tym. W momencie gdy będzie sprawa u komornika to nawet jak będę tu mieszkać to już się nie wliczy mi. W opiece społecznej byłam jakieś dwa i pół miesiąca temu. czekałam ponad dwa miesiące na pieniądze. Prosiłam o zasiłek okresowy z tytułu bezrobocia, dofinansowanie do zakupu żywności dla 4 osób i dofinansowanie do zakupu środków czystości. Dostałam 130zł łącznie. Zgłosiłam że nie prowadzę wspólnego gospodarstwa z byłym mężem na piśmie gdy składałam podanie. mój dochód wyniósł 307 na miesiąc na 4 osoby i tylko tyle przyznali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group