Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przed trudną decyzją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 65, 66, 67  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym wszystkim co ostatnio przeszłam i przechodzę, on dostał termin na sierpnia w sprawie odroczenia wykonania kary....to wszytko jest jakieś nienormalne, a może to ja już już jestem nienormalna?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle się wydarzyło że teraz moze mnie śmiało zmiażdżyć..dostał kolejny atut do ręki...
obawialam się takiiego powtórnego scenariusza...ja tego nie wytrzymam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty musisz konstruować swój plan działania z dala od tego co postanowią instytucje, na ich pomoc niewiele można liczyć w Twoim przypadku. Okazuje się, ze sprawca ma jeszcze zażalenie na zażalenie, a Ty...nikt nie liczy się z Twoimi potrzebami ani bezpieczeństwem. Może byłoby prościej poszperać i przygotować działanie na jutro, za miesiąc, za rok, za dziesięć lat...Chcesz....możesz spróbować tutaj na forum, a my...wspólnie ci pomożemy!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto moze mi pomoc jeśli nikt nie liczy się z moimi potrzebami i bezpieczeństwem?... skoro wyrok nic nie znaczy..moje zeznania nic nie znaczą...On był i jest górą..a ja mam stąd uciekać, zniknąć, zmienić tożsamość....bo odważyłam się na kolejny krok ochrony siebie przed jego niszczycielską mocą ktora zdaje się jest nie do pokonania?..
Echnatonie o jakim działaniu mówisz skoro wszystkie zawiodły...jestem bardzo zmęczona, chce mi się wyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 ....dawno nie pisałam , bo sama powiedz co ja ci miałam napisać .....brak słów...brak motywacji ...brak ochoty na cokolwiek, bo to walka z wiatrakami......
Dzis jednak po twoim telefonie wiem jedno i powiem ci jedno ..... NIE JESTES PRZEGRANA I NIE JESTES NA POZYCJI PRZEGRANEJ .....BĘDZIESZ NA NIEJ JAK SIE PODDASZ, JAK PRZESTANIESZ WALCZYC I NA TO SERDUSZKO JA CI NIE POZWOLĘ ...zapamietaj te slowa i każdego dnia je będziesz slyszała Smile Idz tam gdzie mówiłam spróbuj... nawet jesli nie wyjdzie pojdziesz gdzie indziej ....Jestes silna i dzielną kobietą ....Dasz rade ja w Ciebie wierze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, masz więcej sił w przeciwieństwie do mnie...
dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz będę ciebie ciągła za soba jak tylko długo dam rade ....a uprzedzam jestem uparta Smile rzec mozna uczepię sie jak rzep psiego ogona i nie puszcze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę oprzeć się wrażeniu że na to forum wtargnął intruz, wichrzyciel i zakłócił spokoj tego miejsca.Opisywanie zmagań z przemocą i wymiarem sprawiedliwości zaczęło przeszkadzać...okazuje się że osoba skrzywdzona musi być jeszcze bardziej krzywdzona..uciekać z domu i miejsc przyjaznych...jej kontakty muszą stać się ograniczone..trzeba jej dołożyć problemów i stresu...trzeba ją zniszczyć, zmiażdżyć,dokopać, zemścić sie...wejść w każdy zakamarek jej prywatności, serca i duszy.
Jeśli uczestniczka tego forum musi zniknąć bo jest to dla niej niebezpieczne, to czy inni mogą czuć się bezpiecznie?..
Psychopata znajdzie swą ofiarę wszędzie, a Ci którzy powinni ją ochronić, pomogą mu w tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 ....spokojnie ja sie pozbieram i znowu zaczne walczyc o sprawiedliwosc potrzebuję troszkę czasu....potrzebuję troszkę wiary...jestem tutaj i będę tutaj ....to forum jest ważne i jest anonimowe ....to forum to moi przyjaciele....nie bój sie i nie trać wiary .... ja44 polowa sukcesu to dobre nastawienie Smile więc ja się dziś usmiecham przecież jak Echnaton powiedział " co nas nie zabije, to nas wzmocni " ( jakos to tak bylo Smile ja dzis juz walcze więc i ty ja44 stawiasz uszy wysoko od dziś Smile najgorszą rzeczą jaką możemy zrobić to teraz się poddac ...tego nie wolno powtarzaj to sobie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi jesteś Smile to najpiękniejszy prezent móc widzieć Ciebie i Twój uśmiech Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda Gigi, dzisiaj i ja byłem zaskoczony Twoja przemianą...chyba to jego ostatnie uderzenie nie było szczególnie udane, bo okazało się, że Ty zdobyłaś sojuszników! Więcej takich jego nieudanych kroków a Ty...zaczniesz pouczać wszystkich co trzeba zrobić aby przemoc była jak zły, koszmarny ale ...to tylko sen!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sylwia1424



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja44 Gigi ma racje nie poddawaj się a dobrze ona i Echnaton zacytowali "co nas nie zabije to nas wzmocni"bardzo życiowy cytat.Cały czas sobie go powtarzam i walcze miałam również momenty zwątpienia,ale...to mnie nie zabiło więc jestem silniejsza mam siłe żeby walczyć,żeby mieć już święty spokój chociaż długa droga jeszcze przedemną jak i chyba przed każdą z nas.Trzymaj się cieplutko i nie dawaj się psychopacie.Pozdrawiam
_________________
Sylwia1977
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani dziękuję że mój wątek żyje..że zostawiacie słowa otuchy.
Czas darowany schorowanemu mężowi nie służy mojemu zdrowiu, pomoc instytucji to kara dla mnie,psychiczne wykańczanie, za każdym razem bardziej przytłaczające i cięższe do udźwignięcia.
To jest ten czas największych intryg,manipulacji i buntów innych osób którzy pod wpływem działań meża roznoszą wokół szkalujące mnie wieści min, ze mam kochanka i chcę zamknąć chorego męża ale on gdy już będzie tak daleko to sobie odbierze życie..cel-niech kazdy wie że to przeze mnie....
Powiecie pewnie by nie zwracać uwagi, ale pracując w tej miejscowości w miejscu ogólnodostępnym nie jest to łatwe...w efekcie moje problemy zdrowotne się nasiliły i jedynie z czym muszę sobie teraz poradzić to zapewnić sobie maksimum spokoju.Jeszcze nie wiem jak...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 ...postaraj sie dzis wypic pyszna kawę i zjeśc dobre ciastko najlepiej z kremem bardzo słodkim Smile Nie zmienisz gadania ludzi....nie zmienisz postępowania męza ....nie zmienisz wymiaru sprawiedliwosci ....nie zmienisz życia innych ludzi, ale ja44 możesz sie uśmiechnąc ...możesz wypic spokojnie kawusie mysląc o mnie Smile przeczytac ciekawą ksiązke ...pójśc na spacer.... pamietaj możesz zrobic cos dla siebie i to jest najważniejsze ...usmiechnij się za to nie trzeba płacic i nikt tego ci nie zabroni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giigi..co ja bym zrobiła bez Ciebie Smile Wiem że nie zmienię świata, mogę tylko to czego mi nikt nie zabroni..uśmiechnąć się, a kawusię piję dziennie i myślę o Tobie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 65, 66, 67  Następny
Strona 31 z 67

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group