Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dreczony przez matke psychicznie czy cos wiecej co zrobic???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchaj wiem jak to jest mniec toksyczna matke ktora sama emocjonalnie jest zachwiana ,bardzo mnie denerwuja teksty typu to przeciez matka tak myslalam 34 lata i takie byly moje role odzucone dziecko ojca alkocholika nie akceptowane przes niego z roznych powodow,mamusi gwiazda, smieszek co rozsmieszal rodzine cala bo myslalam ze musze odwrocic uwage i ze nie mam prawa byl zla i mniec zal, dziecko niewidzialne jestes ale ja mam tzw kolegow i jestem z nimi i nimi zajeta i w koncu mamusia mamusi,jestem okropnie zla jak czytam tu i teraz teksty typu ty jestes taki owaki,rozumniem ze jako dorosly czlowiek masz zarabiac na siebie itd i ze jestes odpowiedzialny za siebie lecz nie lubie jak toksyczni rodzice wykozystuja prestiz bycia rodzicem i swoje sily badz mozliwosci materialne wie czego pragniesz wsparcia uznania i przeprosin za zaniedbania tej pani.ks susan forward toksyczni rodzice polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiazke czytam ale jak do tej pory to dzieci żałują swoich rodziców i cały czas obwiniaja siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak niektorzy tak maja ja tez tak mnialam dlatego bylam mamusia mamusi,tez tam pisze p. Forward kto jest tak wlasciwie odpowiedzialny ,ja czytam jest dosyc ciezka john bradshaw, powrot do swego wewnetrznego domu tez super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dosc nie moge sam nawet zrobić sobie sniadania bo babcia sie obraza ze chcem sam sobie je zrobić tylko krytykuje mnie i moje zycie tyle razy juz powtarzalem ze nie zycze sobie takich zachowan a babcia dalej swoje. Mowi ze mnie wychowala to nie ma prawa?:/ A matka cos tam sprzatała i wlazla mi do pokoju mopem pozmywać powiedziałem ze sobie nie zycze żeby wchodziła mi do pokoju a ona to plac czynsz za swoj pokoj Neutral specjalnie szuka tylko zaczepki Sad((((((((((( ludzie pierrr dostane Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze jak skonczysz studja to czas wyniesc sie na swoje ,swoja przestzen i swoje zasady i odkryc swoja tozsamosc ,latwo pewno nie bedzie lecz 25 lat to juz czas by byl,pepowione trzeba odciac samemu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak sam już bym chciał dawno na swoje? Na dworzec? Nie mam mieszkania nie mam nic... Na swoje można isc jak na poczatku jest pomoc rodzicow Confused Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomoc rodzicow hmmmmmmmmmm nie wszyscy ja otrzymujemy,ja zbyt duzej pomocy finansowej tez nie otrzymalam,lecz najpierw musisz zaczac pracowac a mysle ze po studiach dasz rade.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze ja teraz musze pisac prace bede musial przzedluzyc termin nie daje rady poprostu!!! na sam widok tych ludzi robi mi sie ni dobrze!! tylko slychac włacz to ogladaj to i sie mowi zeby tyrany sie uspokoili a Ci dalej!!! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co czytam po prostu traktuja pana jak malego chlopca i tu jest tez duzy problem ,niektorym rodzicom jest ciezko sobie wyobrazic ze ich podopieczny czy dziecko wydoroslalo,tez tak mam ,mnialam i rodzi sie konflikt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

86ja napisał:
tylko ze ja teraz musze pisac prace bede musial przzedluzyc termin nie daje rady poprostu!!! na sam widok tych ludzi robi mi sie ni dobrze!! tylko slychac włacz to ogladaj to i sie mowi zeby tyrany sie uspokoili a Ci dalej!!! Sad


Może jednak nie wszyscy są winni Twoich nieszczęść?
Może pomyśl troszkę o sobie - bo wygląda na to,że niewiele dla siebie robisz.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie Sylwia tak jak mówisz matka dalej się do mnie nie odzywa ale babcia by chciała wszystko za mnie robić i już tysiace razy mówię ze jestem już dorosły Lulka to co mam zrobic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sytuacja sie powtarze "mamusia" sobie wraca z kina najedzona w domu nie ma nic na obiad nawet z czego zrobic, babcia mowi ze co ona sobie wyobraza jak nastolatka sie zachowuje a ona ze: " kurr synka konia karmić i babunie pier" mam to nagrane tak nie moze dalej być Sad na sprzet do cwiczen warty kilka stów ją stać a nierobienie zakupow to jest robione z premedytacja przeciez to chyba jest karalne takie zachowanie pomozcie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diablicka



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 22

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile Ci czasu na studiach zostało?
Może znajdź robotę np. w kfc i idź do akademika? Nóż widelec znajdziesz kogoś z kim pokój wynajmiesz?
Też tak mam w domu, ale mam dwoje toksycznych rodziców.
Czasem trzeba nauczyć się przy nich grać, bo człowiek przysłowiowego pierdolca dostanie. Nie można im pokazać, że nas rusza takie zachowanie, bo nam żyć nie dadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostało mi sporo jakoś do sierpnia... Bezsens wyprowadzać się jak mam swój kąt i brak kasy. Z matka w ogóle nie rozmawiam ale najgorsze jest to jak slysze jak mnie bezpodstawnie obzywa i że nie bedzie mnie ciagle karmić ( wg niej te ciągłe karmienie to zrobienie jednorazowych zakupów na miesiac za ponad 100 zl) Najgorsze jest to że nikt mi nie chce przyznać racji tylko wszyscy umywają rece. Babcia zaczyna nawet wkurzać jak robie sobie jedzenie to wyskakuje mi z tekstem zagrzej i dla mamy Neutral no ludzie zeby dlaa 50 letniej kobiety podawać pod nos. Babcia sama jej podaje do tej pory nie widzi nic zlego bo to jej corka Neutral

powiedzcie mi jak do tego babska przemowic mowie żeby nie włazila mi do pokoju to wchodzi i zaglada. Siedze w kuchni jem sobie obiad a ona wychodzi i otwiera drzwi do mojego pokoju i wychodzi z domu o co tej babie chodzi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
86ja



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 32

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj znowu miała miejsce zaczepka. Poprosiłem ją wczoraj o odpis aktu urodzenia bo potrzebny mi jest do skladania papierów do pracy. Ona już sobie coś umaniła że chce brać ślub że ta "bladz" moja dziewczyna chce mnie wykołować Sad powiedziała że to jest jej mieszkanie, ale ja jestem zameldowany nie łatwo jest wymeldować Sad POWIEZIALA ZE WYMELDUJE MNIE SĄDOWNIE o co jej chodzi Sad(( mam ochotę skonczyć z soba Sad ludzie tak nie może być chce ją ukarać jak to mogę zrobić najbardziej srogo Sad POMOZCIE BLAGAAM!!!!!!!!!!!BO JUZ NIE DAJE RADYYY

teraz doszła do mnie informacja że odbiera moją korespondencję listowna poleconą i nie informuje mnie o tym Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group