Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podziękowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paskowana



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 71

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 21:10    Temat postu: Podziękowania Odpowiedz z cytatem

Chciałam z całego serca podziękować osobą, które pomogły mi i moje córce Zuzi. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Do tej pory nie do końca do mnie dociera, ile dobroci doświadczyłam od ludzi praktycznie obcych, gdy bliscy zawiedli tak bardzo. Daje mi to nadzieję i siłę na przyszłość - a bardzo jej potrzebuję aby dać swoje córce szczęście, na które zasługuje. Chciałabym, aby była taka jak Wy - Ci, którzy bezinteresownie pomagacie ludziom w potrzebie. Chciałabym nauczyć ją takiej mądrości i dobra, którego same doświadczyłyśmy. Długa droga przed nami ale już nie taka przerażająca. BARDZO, BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Smile

Zuza i Beti.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika14



Dołączył: 17 Paź 2011
Posty: 146
Skąd: dolnosląskie

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję córeczki, czytałam wcześniej Twoje wpisy, wierzę ,że będziesz bardzo dobrą matką, masz już porównanie jak wygląda życie nieszczęśliwego dziecka i napewno nie będziesz chciała powielać go.
Ja mimo,że już odchowałam dzieci, dobrze pamiętam swoje postanowienie - nie bić, nie wyzywać i zawsze dużo rozmawiać i tłumaczyć, dotrzymałam słowa, ale za to mój mąż nadrobił wszystko za nas dwoje. Dlatego nie rozpaczaj za ojcem dziecka, przeszkodził by Ci szczęśliwie przeżywać macieżyństwo .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi to przeczytać.Nie potrzeba wiele aby obudzić wiarę w lepsze jutro.
Pozwolisz, że dopiszę kilka słów.
Wielkie serca mają Wielcy,szczerze wrażliwi ludzie bez wątpienia znaleźć ich można na Śląsku! Zresztą co tu godać:
Gryfni Ludzie na Ślonsku som toć i już!
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paskowana



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 71

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia w moim pokoju stoi poskładane łóżeczko od Ślązaków Smile Jest cudne nie mogę się napatrzeć i ech, wyobrażam sobie już Zuzę w nim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group