Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czego Ty unikasz wreszcie i do niego dotrze - ta nieporadna, głupia i taka malutka - według jego słów i mniemania - dała po łapkach temu silnemu, pewnemu, mądremu! I kto tutaj okazał się Wielki, Mądry, Doskonały, Wszechmocny? Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

informacyjnie wpisuje tylko by pamiętac ...dnia 30 stycznia przesłuchanie ( kolejne oskarżenia mnie przez exa ) - komisariat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dasz radęSmile Gigi,jesteś pierwszą osobą jaką znam z tak wielką siłą.... niby słaba a idzie do przodu konsekwentnie..... silna wewnątrz jak byk. W rozprawach można się pogubić..... za dużo ich niekiedy:) Ciągną się i przeplatają. masz zdrowe podejście kochana:)
Basik, nie zawsze mogę być tutaj.... pisz czasem do mnie na maila, ciągle o Tobie myślęSmile I wierzę mocno w ciebie:)
Masa buziaków, przytulasków, odzywaj się.... Ola
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyznaczono termin rozprawy karnej na 19 marca 2012 r. i znowu zacznie się ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi przecież my musimy iść blisko naszych spraw...musisz mi dotrzymać towarzystwa-zapomnialaś? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ....wiedziałam że cos mi ta data mówi hihihihihiihi w grupie raźniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj dostałam odpis Apelacji do sprawy karnej zakończonej dnia 12 stycznia .... pomijam fakt, iż broni się i każdy ma do tego prawo, ale słowa jakie użyła w nim jego Pani Mecenas mimo wszystko sprawiły, że płakałam całe popołudnie... Wiem Kazik wiem ...to juz jest nieważne, bo on juz jest obcym dla mnie człowiekiem, ale to tak samo mimo wszystko .... słowa takie jak

(...)w przekonaniu oskarzonego opinia fonologiczna, ktora została sporządzona na podstawie zapisu na taśmach miała do dodatkowo poniżyć i skompromitować, gdyż podstępem został sprowokowany do pewnych zachowań w celu ich rejestracji (...)

Kazik poporstu brak mi słow i tak mogłabym cytować i cytować ... w końcu to on będzie biedny, słaby, poniżony i Bog jeden wie jeszcze jaki...Zastanawiam się tylko i piszę tu otwarcie CZY TAK MA WYGLĄDAC WALKA Z UDAWADNIANIEM PRZEMOCY? gra słowna, zwykła gra słowna natomiast my z dziecmi nigdy nie otrzymaliśmy pomocy, by ratowac siebie ( oczywiście mam na myśli pomoc tu na miejscu od wszystkich tych co mają pomagac!)... Ale jak mogli pomagać skoro on Pan i Władca rozdawał karty tak jak jemu pasowało ??????? Pan Dzielnicowy chciał pomoc to oskarzył go, że jest moim" kochankiem" ...Zresztą podobnie było z Księdzem i cała rzszą , Pani Kurator chciała pomoc to obmawiał ją wszędzie, bo przecież była " niedokształcona"... Pani Mecenas chciała pomoc, to przeciez" żerowała na pieniądzach i wyzyskiwała" a więc hmmmmm czyżby obrócił kota ogonem ??????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, powinnaś wiedzieć, że u nas jest taka pani adwokat, która potrafi obrzucić kłamstwami pokrzywdzoną na rozprawie, a sędzie reaguje już po fakcie czyli pozwala na takie traktowanie. Adwokat to czasami osobnik, nie człowiek, który za pieniądze potrafi kłamać, oszukiwać, przeinaczać fakty...więc o co chodzi? Spodziewałaś się, że dostrzeże za darmo Twoje cierpienie i porzuci myśl za wybielanie jego za pieniądze? Złudne oczekiwania!

Ty wiesz jak było, co było i jak bolało, wiesz co było prawdą i że nie ma powrotu do przeszłości....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, to obrzydliwe ze adwokat moze za pieniądze oszukać sąd, że swymi układami moze sprawić że nie uzyskam rozwodu z winy meża skoro dowody też można przeinaczyć..
Ja już usłyszałm ze z tym adwokatem ja nie wygram, czyli CZY TAK MA WYGLĄDAC WALKA Z UDAWADNIANIEM PRZEMOCY? gdzie liczą się tylko pieniadze i układy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 juz mi przeszło rozgoryczenie ....nie boli mniej, ale widzę inaczej, ciut inaczej .... może ta walka własnie TAK WŁAŚNIE POWINNA WYGLĄDAC WALKA Z PRZEMOCĄ"' bo tylko taka walka, w taki ochydny, perfidny sposób pokazuje nam prawdę jacy zimni i wyrachowani są ci których kochałyśmy, którzy nas traktują jak nic ....bo my jesteśmy dla nich "nic" ...sąd jest dla nich" nic" i każdy kto nam pomaga jest " nikim" dla nich ..... Dla nich liczą się tylko pieniądze i to żeby być w centrum zainteresowania .....ja 44 więc chyba jednak tak powinna wyglądać nasza walka, byśmy pozbyły się wszelakiej nadzeiii, wszelakiej wiary, że w tych " osobnikach " jest choć odrobina człowieka, którego wydawało nam się że kochałyśmy ..... Przepraszam ja44, że tutaj tak piszę ...ale popatrz na to w ten sposób co ja teraz .... ONI NIGDY SIE NIE ZMINIAJĄ, z nimi nie da się życ ...przycichną, pokombinują i masz następny cios zupełnie niespodziewany .....

Echnatonie masz racje ..... Kazdy wykonuje pracę jak najlepiej może i nie dziwię się, bo przeciez praca jest tylko pracą potem wracają do swoich domów ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Lut 29, 2012 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz GIGI ale nie zgodzę się że TAK WŁAŚNIE POWINNA WYGLĄDAC WALKA Z PRZEMOCĄ
Pomimo tego że oni nigdy się nie zmieniają, WALKA Z PRZEMOCĄ NIE POWINNA TAK WYGLĄDAĆ!!!
Pozbycie się wiary w człowieka, w sprawiedliwość rzutuje na dalsze nasze życie negatywnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie trudne uczucie kiedy zawodzi nas ten, który miał być naszym największym przyjacielem, ale...w świecie możemy zmienić tylko to co od nas zależy! Z drugiej strony - wiemy już kim on jest. Może oszukać sądy, prokuratury, ośrodki pomocy, mediatorów, policję, rodzinę, sąsiadów ale my wiemy doskonale, ze każde jego słowo to kłamstwo i że ten co miał bronić nas przed całym światem wyraźnie okazał się tchórzem i szubrawcem. Może i boli, że wybraliśmy takiego partnera ale tego nie możemy już zmienić, uwierzyliśmy w jego słowa nie dostrzegając czynów. Teraz wiemy jaki jest i zamiast liczyć na to, że przyzna się, okaże skruchę, przeprosi to będzie udawał niewiniątko przed całym światem. Może i uda mu się wywinąć ze szponów prawa ale my nigdy już mu nie zaufamy. Kłamiąc, oszukując, złorzecząc, przeinaczając fakty, zbierając fałszywe dowody i sprowadzając fałszywych świadków dał nam wyraźnie do zobaczenia, że nie był nigdy naszym obrońca ani przyjacielem. To bardzo ważna nauka wyniesiona z tej przykrej historii...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5 marca dowiedziałam się, że napisał list tym razem do księdza... nie komentuje bo ja go nie czytałam... kto będzie następny ? z policji nie mam żadnych informacji co do składanych zeznań i wyjaśnien moich. 19 marca rozprawa ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, a co tam chłop ma robić ? Very Happy Nudzi mu się to i pisze. Niech pisze.Ty rób swoje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczorajsza rozprawa odbyła sie ale nic tak naprawdę nie wniosła do sprawy... wszyscy obecni ... Ex złożył na wstępie wniosek "" o przebadanie psychiatryczne mnie gdyż, to co zona wyrabia to się w żadnej głowie nie mieści"... pozostawię bez komentarza, bo ręce opadają kto i co wyprawia... no cóż prokurator stanowczo odmówił i nie przyjęto tego wniosku. Następnie ex powiedział Panu sędziemu, że nie będzie wogóle zeznawał bez adwokata i rozpoczęła się dyskusja gdzież on tego adwokata ma a on stwierdził, że ma ale nie przyszed,ł ale sobie znajdzie innego i tak długo dość była sobie taka dyskusja diabli wiedza o czym i po co... Suma sumarum kolejna rozprawa dnia 25 kwietnia 2012r.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 70 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group