Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Niechaj żywi nie tracą nadziei..." - to powinno wam przyświecać każdego ranka a i wieczorem nie powinno tracić swego blasku. Każda z was zatrzymała przemoc, załatwiła wiele ważnych spraw, oczywiście nie wszystkie, bo życie tak ma, że dokłada nam wciąż nowych. Podziwiam Was obie za Wasze działania, determinację, upór i dlatego...z przeszłości uchrońcie tylko dobre wspomnienia, dobre chwile, a wszystkie inne wrzućcie do głębokiego dołu zapomnienia aby nie mogły Was doścignąć ani dniem ani nocą. Przyszłość, tylko ona się liczy, z każda chwila rysuje się w bardziej pogodnych barwach...I oczywiście liczy się to co teraz. Gdyby nie te całe walki, potyczki, kłopoty nie byłoby przyjaźni ja44 z Gigi33. To pamiętajcie najbardziej....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmmm ty to Kazik zawsze masz racje hihihihiihi :0 jestem z Wami i ciągle uczę się zyc na nowo ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, gdyby nie te wszystkie walki, potyczki, klopoty, to nie byłoby mnie i Gigi Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 był moment w moim zyciu, że czułam sie lepiej jako gigi ... teraz jakos moje imie ma miły dzwięk ...rozumiesz ....tutaj ejsteśmy: ja44 i gigi31 ale w zyciu musimy zawalczyc o prawdziwe nasze zycie :0 kochana ja44 ja już nie chce byc gigi chcę byc poprostu Basią i przyznam sie szczerze że mniej tutaj wpadam ...mniej mówie o tym co było ...coraz częsciej sie usmiecham i coraz częsciej mysle o przyszłości ale tej o jakiej marzyłam całe zycie ... Chcę , bardzo chcę żeby mi sie udało ... chcę żeby moje dzieciaki choc na chwilke poczuły się normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łucja J



Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 77

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi31 napisał:
ja44 był moment w moim zyciu, że czułam sie lepiej jako gigi ... teraz jakos moje imie ma miły dzwięk ...rozumiesz ....tutaj ejsteśmy: ja44 i gigi31 ale w zyciu musimy zawalczyc o prawdziwe nasze zycie :0 kochana ja44 ja już nie chce byc gigi chcę byc poprostu Basią i przyznam sie szczerze że mniej tutaj wpadam ...mniej mówie o tym co było ...coraz częsciej sie usmiecham i coraz częsciej mysle o przyszłości ale tej o jakiej marzyłam całe zycie ... Chcę , bardzo chcę żeby mi sie udało ... chcę żeby moje dzieciaki choc na chwilke poczuły się normalne

Jaka wzruszajaca wypowiedź. Uda się! Trzymam kciuki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mocniej trzymajcie hihihiihhi chyba że może jakis przeciąg miedzy palcami jest .... to było zartem a teraz na powaznie jutro mam wezwanie na policje wiec znowu ide we wtorek otrzymałam pismo informujace mnie o zerwaniu umowy na wywóz smieci przez exa ..... wiec hmmmmmm sa na swiecie ludzie ktorzy nie potrafia zyc inaczej jak tylko walcząc, wrogo patrząc na bliskich i kopac dołki ..... 11 października jest kolejna rozprawa z art 207
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Paź 03, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiunia, mooocno trzymam:) Cieszę się widząc cię tak pozytywnie odmienioną i pełną życia:)))))) Mocno ściskam:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam i przeżyłam .... pokazałam dokumenciki i powiedziałam jak wyglada to z mojego punktu widzenia .... ex oskarżył mnie o porwanie ok 1500 zł hmmmmm powiem szczerze ze troszke sie zdziwiłam bo niby jak mam kraść z jego konta bankowego albo sama nie wiem jako on to widział .... chodziło mu o to ze wpłacił mi rownorzędnie alimenty on i komornik zdublował ale to tylko jego głupota a nie moja kradzież .... żaluje jednego ze za kazdym razem gdy jest takie fałszywe oskarzenie to że ja nie robie sprawy o nekanie albo szarganie mojego dobrego imienia
.... może by tak trzeba choc raz ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekaj na zakończenie tej z 207kk a sam będę Cię dopingował do działania!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooooooo to se poczekamy dośc długo ! a tak na powaznie to sprawa kolejna wyznaczona została na dzien 23 listopada ... Pani Mecenas poradziła mi bym zmieniła konto bankowe a tym samym ex nie będzie miał mozliwości mi wpłacac pieniedzy a zaraz zawiadamiac policje o moim ich przywłaszczeniu więc znowu muszę ja sie nagimnastykować a ex dalej tylko porusza kijkiem , bym skakała jak mu pasuje. Ta walka ciągle trwa i trwa choc dawno myslałam, że się zakończy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi czy ja dobrze rozumiem to o czym piszesz..eks posyła Ci pieniądze na Twoje konto(alimenty) i zaraz po tym zawiadamia policję że przywłaszczyłaś jego pieniądze?? to przecież jakiś totalny bezsens! no i co zmienisz konto i on nie wyśle Ci pieniędzy i nie bedzie mógł zawiadomić policji?.. . Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie tak to wygląda z mojego punktu widzenia a jego ponktu wodzenia mnie za nos Smile aaaaa mało tego to, że mnie oskarzył to jeszcze miał czelnośc zadzwonic do domu by ze mną przeprowadzic wywiad gdzie byłam, co zrobiłam tptd normalnie i formalnie czasem nie chce mi sie pisac jakie cuda niewidy ex wymyśla...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialas zmienic numery telefonow.
Prawda?
Niechciane pieniadze na koncie?
wystarczy je odeslac. nadawcy.
Ae zamiast odsylac - trzeba zwyczajnie zmienic numer konta.
gigi.. nie tylko on jest tu winien. Ty tez zaniedbalas fundamentalne sprawy. Twoim priorytetem jest calkowicie odseparowac go od zycia swojego i dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj marta marta marta dla Ciebie wszystko jest łatwe piszac tutaj ciskając literkami tutaj, ale uwierz w realu nie ejst tak łatwo załatwiac wszystko ( zreszta powinnas to wiedziec sama) ... zmieniłam numery tel.te co mogłam , robie tak by zyc na nowo a odsyłac pieniadze, ktore ktos mi wpłaca??? zastanów sie, ja mam odsyłac alimenty, ktore były przeciez do nadpłacenia ????( powiadamołam jedynie pisemnie komornika co uznałam za stosowne w takiej dziwnej sytuacji ) pozatym jesli ktos mi omylkowo cos posyła na konto bankowe to powinien do mnie grzecznie napisac i poinformowac a nie posyłac policje ( dziwie sie jedynie temu ze policja sie tym zajęła ), zmieniłam juz przeciez konto bankowe raz, niestety podac go trzeba, by mógł przesyłac alimenty ( wczesniej robił to regularnie dopiero od czerwca sa kłopoty i wszedł komornik), wiec podałam a że on zabawiac sie bedzie w taki sposób hmmmmmm no nie ejst to smieszne w zaden sposób, bo i tak przeciez ja niczego nikomu nie zabrałam ... zastanawiajacy jest jedynie fakt, że z wiezienia potrafi machać kijkiem, by wszyscy skakali jak jemu pasuje( oskarża nawet areszt sledczy ze nie wykonał na czas wpłat na jego konto bankowe hihihhi on poprostu z tego zyje to jego karma by dalej czepiac sie wszystkich i wszytsko)
... marto czasem poprostu zobacz to co juz osiagnełam , co zrobiłam dla przerwania przemocy ... on mnie nie interesuje ja robie wszystko zgodnie z prawem i własnym sumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam Gigi że uczyniłaś więcej niż wszystko!

Wytykanie Ci przez kogokolwiek zaniedbań, jest głęboko nie na miejscu.
Najbardziej co mnie osobiście w tym dziwi, to ze policja się czymś takim zajmuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85  Następny
Strona 81 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group