Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przemoc psychiczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrunia22



Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 4
Skąd: Opole

PostWysłany: Sob Paź 30, 2010 17:08    Temat postu: Hej Sylwus!!! Odpowiedz z cytatem

Trzymaj sie tam jakoś!Nie wiem jak Ci pomóc,tacy ludzie sie juz nie zmieniaja,ale mysle,ze nadejdzie taki czas i bedzie żałowac swoich czynów.A Ty staraj sie w przyszłośći być jak najlepszą matką dla swoich dzieci:)Pozdrawiam Cie i zycze powodzenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia2479



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przezywam dokładnie to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paskowana



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 71

PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tak zaszczuta, że naprawdę - nie mam pojęcia, czy to ja jestem sprawcą, czy ofiarą, tym bardziej, że on mówi teraz takie rzeczy, że już sobie nie ufam... że już nic nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia1424



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie zachowanie mojego byłego męża,tylko ciekawe dlaczego policja nie widzi w tym znęcania psychicznego?? Smile
_________________
Sylwia1977
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temida jest ślepa! - to my musimy zdjąć opaskę z oczu Temidy odpowiednio dostarczając dowodów, świadków, dokumentów, które potwierdzą nasze słowa. Słowo przeciwko słowu nie wygra, ale słowo przeciwko słowu poparte dokumentami ma wielką moc. Najważniejsze to umieć zbierać dowody.
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nadziejka88



Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 6
Skąd: Płock/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 23, 2013 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie i pięknie,szkoda tylko,że także w tym miejscu mnóstwo się mówi o przemocy w relacjach partnerów a o przemocy rodziców wobec dzieci już mniej...Nie kminie tego Shocked .
Coby nie było,że tylko krytykuję,polecam dość dobry artykuł o przemocy psychicznej właśnie w relacjach rodzice-dzieci:
http://www.deon.pl/czytelnia/czasopisma/byc-dla-innych/art,21,przemoc-psychiczna-w-rodzinie.html
_________________
"Zranienia i blokady,które nosisz w sobie,nie są częścią ciebie.Podczas terapii one zaczną opadać i dopiero wtedy zobaczysz prawdziwą siebie"-MK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Czytelnia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group