Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przed trudną decyzją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I pamiętaj, że my tu wszyscy oczekujemy az wygrasz te wszystkie swoje sprawy! Wszyscy!



Wygląda na to że nie Wszyscy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie jeszcze dodać coś bardzo ważnego od serca.
Odkąd ujawniłam swoje wpisy na policji i w sądzie, przestałam być osobą anonimową. Nie była to łatwa decyzja, tak jak cały mój temat, lecz człowiek zdeterminowany zdolny jest do wielu rzeczy. Przede wszystkim nie chciałam utracić swojego azylu jakim było dla mnie owe miejsce. Ujawnienie wpisów,miało mi też pomóc, tymczasem czuję że wywołało dziwną burzę jawnego wymiatania pod dywan, uciekanie... W czasach komunistycznych to pewnie by mnie zlikwidowano...

Zostawiłam na tym forum kawał swego życia, poznałam fantastycznych ludzi i dziękuję Bogu że pozwolil mi tutaj trafić kilka lat temu.
Gdyby stało sie coś że pewnego ranka forum się nie włączy, pozostanie jeszcze kontakt mailowy....

Z serdecznymi pozdrowieniami dla użytkowników i kierownictwa forum:)

bozenka65@op.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 65, 66, 67
Strona 67 z 67

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group