Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaci są bezkarni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic Ci nie zrobią - Rozumiesz?!! NIC
Rób swoje i myśl o sobie i dzieciach nie kuratorce, byłym mężu, sasiadach itp...
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agneskoko83 napisał:
(...) Podobno na sto procent strace dzieci. Już zaczęłam pozytywnie myśleć. Chciałam walczyć. Walczyć chciałam. I co? Nie. Nie wiem. Nie wiem znów co robić. Mają mi dzieci odebrać.

to się jeszcze okaże! zamiast martwić się na zapas, rób swoje, uporządkuj fakty, przygotuj się do rozpraw, sąd musi zobaczyć jak Ci zależy i jaka jest prawda
powodzenia
odsuwaj wszelkie negatywne myśli i rób swoje
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
agneskoko83 napisał:
(...) Podobno na sto procent strace dzieci. Już zaczęłam pozytywnie myśleć. Chciałam walczyć. Walczyć chciałam. I co? Nie. Nie wiem. Nie wiem znów co robić. Mają mi dzieci odebrać.

to się jeszcze okaże! zamiast martwić się na zapas, rób swoje, uporządkuj fakty, przygotuj się do rozpraw, sąd musi zobaczyć jak Ci zależy i jaka jest prawda
powodzenia
odsuwaj wszelkie negatywne myśli i rób swoje


Jest mi tak ciężko, Tak bardzo ciężko. Byłam gotowa na walkę i tracę nadzieję na lepsze życie dla mnie i dzieci, na życie z dziećmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agneskoko83 napisał:
Jest mi tak ciężko, Tak bardzo ciężko. (...)

musisz to przezwyciężyć
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje najmłodsze dziecko przyszło mnie przytulić i się spytało czemu mam wodę w oczach.... I powiedziało że mnie kocha...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszystko jest takie straszne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 15:18    Temat postu: kaci są bezkarni Odpowiedz z cytatem

Zobacz ile osób Cię tu wspiera, nie ustawaj w działaniach, Oni Cie chcą wystraszyć byś nic nie robiła..nie tłumacz się im co zamierzać robić, po prostu działaj i nie patrz na innych.Jesteś taka silna, dasz radę.
Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 15:53    Temat postu: kaci są bezkarni Odpowiedz z cytatem

Agneskoko nie patrz na byłego, tęścia, kuratorkę tylko dzialaj bo mam wrażenie że zorientowali się w Twych planach i chcą Cię zniechęcić. nie bój się całe forum NL jest z Tobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 16:22    Temat postu: Re: kaci są bezkarni Odpowiedz z cytatem

ja44 napisał:
Agneskoko nie patrz na byłego, tęścia, kuratorkę tylko dzialaj bo mam wrażenie że zorientowali się w Twych planach i chcą Cię zniechęcić. nie bój się całe forum NL jest z Tobą


Wiem i dziękuję Wam za to że jesteście. Bardzo jest dla mnie to ważne. Wczoraj postanowiłam że składam wszystko co trzeba do komornika, o podwyższenie alimentów . Już natychmiast.Nic nie zmieni mojej decyzji. Mieszkań mam do wyboru do koloru do wynajęcia. Problem w pieniadzach. Przygotowałam se wszystko co mogę spróbowac sprzedać ciuchy po dzieciach za małe albo o wiele za duże, buty, moje rzeczy) Do komisu zaniose(mam nadzieję że się posprzedaje) ale muszę najpierw wyprać bo zleżane w szafach. załatwiłam se już że mogę jutro rano do kogoś to zanieść i ten ktoś w pralce mi wypierze.


Ostatnio zmieniony przez agneskoko83 dnia Czw Sie 12, 2010 16:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że z ciuchów to będą grosze jak coś ale zawsze coś.Mam mały plan jak zdobyć pieniądze. Albo chociaż ich część. Napiszę Wam jutro co z tego wyszło. Nic co nie jest niezgodne z prawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niegłupi pomysł z tymi ciuchami szczególnie za małymi...a może jest u Ciebie jakiś targ i sama spróbuj sprzedawać - troszkę więcej bys zarobiła. Dobrym pomysłem jest inwestycja w siebie.Bo jak Ci by poszło to moze "ciucholand" byś otworzyła.
Albo dogadaj się z piekarnia i otwórz sklepik firmowy z ich wypiekami.
Bo wiesz, ludzie bez względu na ustrój,pogodę, stam majątkowy - jesć muszą. Jak się mądrze pomyśli nie potrzeba wielkich inwestycji.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama jakbym sprzedawała wiem że bym więcej zarobiła ale nie wolno sprzedawać z dziećmi. apropo otwarcia czegoś własnego to bardzo bym chciała. nawet jakiś czas temu dowiadywałam się od jednej dziewczyny z tego forum jak się zakłada własną działalność. Jest gdzieś na forum to. Dowiadywałam się w urzędzie pracy i można iść na kurs za który ci jeszcze płacą -jak otworzyć własną firmę. Po jego ukończeniu można się starać o pieniądze nie małe z urzędu pracy na otwarcie własnej działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agneskoko83 napisał:
Dowiadywałam się w urzędzie pracy i można iść na kurs za który ci jeszcze płacą -jak otworzyć własną firmę. Po jego ukończeniu można się starać o pieniądze nie małe z urzędu pracy na otwarcie własnej działalności.


Rewelacja!
A ja mam taki pomysł:
Otóż wystarczy mieć miejsce i zainwestować w bilety. Ogłosić, że w dniach taki i takich odbędzie się wYMIANA UBRAŃ ludzie przychodzą i wymieniają się ubraniami i różnymi rzeczami mogą je też sprzedawać a Ty siedzisz tylko przy wejściu i inkasujesz wejściówki np:po 10 zł za dzień. Inwestycja prawie żadna a kasy mozna trochę zarobić i z pożytkiem dla wszystkich. Very Happy Oczywiście Twoją rolą jest przygotowanie odpowiednich warunków dla Giełdy.
Gdyby jednak i tu były przeszkody i kazdy Twój ruch był blokowany przez urzędasów to masz jeszcze jedno wyjście: TOTOLOTEK.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dno. Totalne dno. W poniedziałek minie dwa tygodnie jak on pije , pije i pije. Nie trzeźwieje wogóle. koszmar. Jak można tak nisko upaść. Nie rozumie. Śpi gdzie usiądzie- na ławce pod sklepem, Na schodach niedaleko domu, pod stodołą, w sieni w domu, na podłodze w kuchni. Przychodzi (jeśli chodzenie od rowu do rowu i wywracanie się co po chwilę można nazwać chodzeniem) do domu o północy albo i o 2 w nocy. Po czym wstaje wczas i pije dalej. Wstaje pijany. Śmierdzi niemiłosiernie. Dziś rano chodził posikany. Upada na samo dno. Nie jest mi go szkoda. Szkoda mi dzieci i siebie. W głowie się nie mieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka- szkoda mi kasy na totolotka. Ale raz na jakiś czas puszczam okienko lub dwa . Niestety jeszcze nic nie wygrałam:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 16 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group