Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozwana koresponduje na niebieskiej linii.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 18:52    Temat postu: Pozwana koresponduje na niebieskiej linii. Odpowiedz z cytatem

Pozwana jako matka i zona nie poczuwa się do wykonywania chociażby podstawowych czynnosci domowych. Cale dnie spedza w domu korespondujac na Niebieskiej Linii / www.niebieskalinia.pl nie gotuje, nie sprzata, korzysta ze wszystkich mediow [b] bez jakichkolwiek ograniczen. I zahamowań. [/b]
Nadto nie poczuwa się do obowiązku / partycypowania w kosztach utrzymania mieszkania, opłat za media

a to ci dopiero ta pozwana! zadnych zahamowan!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzez swoje zachowanie pozwana spowodowala u mnie spustoszenie psychiczne , manipuluje mna co powoduje ze z czlowieka otwartego , wesolego i spontanicznego stalem się zamkniety w sobie. Ciagle obawiam się kolejnego z jej strony. I kolejnych niespodzianek w postaci wszczynania postępowań z jej powództwa.
Od półtora roku korzystam z porad psychologiczny

zamorduje faceta.. co za baba..
a on byl taki spontaniczny i wesoly ..ze az sie z nia ozenil zeby miec mamuske ktora bedzie sie poczuwac do obowiązku partycypowania w kosztach utrzymania mieszkania, opłat za media . Najlepiej w proporcji ona 9,5 on tylko pół.

Cecha charakterystyczna pozwanej jest to ,ze w zyciu koniecznie musi mieć wroga , tym razem padło na mnie.

a on jest jej przyjacielem!
Wparytcypowanym w koszty utrzymania mieszkania. oczywiscie. JEJ KOSZTY.
Z kochajacego Adonisa pozwana zrobila wroga bo.. tak ma, tak musi.

Nie istnieje w naszym zwiazku małżeńskim tradycja świat , która nigdy nie była zachowana.
Pozwana twierdzi , ze jest to katolska głupota

i zawsze z ogromna pogarda wyraża się o moich przekonaniach religijnych szydząc i drwiąc z mojej pracy w Kosciele. , W swojej przewrotności pozwana doprowadziła do tego ,ze utraciłem prace w kosciele. Na skutek jej pism skierowanych do proboszcza parafii.


teraz to modne. Popatrzcie , jak oni lubia byc religijni i wierzacy. Niemal kazdy z nich podkresla swoja religijnosc.

W czasie kiedy uczęszczałem na wywiadówki syna , odwoziłem go do szkoły usłyszałem zarzut ze „ buduje sobie obraz cudownego tatusia” Zaznaczam ze pozwana nigdy nie była na żadnym zebraniu w szkole syna
Doprowadziła również do konfliktu n w Liceum, do którego uczęszcza syn na tle zakupu mundurka., skutkiem czego Dyrektorka szkoły s Małgorzata Kowalczyk zwrocila się w tej sprawie do mnie . Za powyższy mundurek zapłaciłem.


Zapłacil. jest dobrym tatusiem ma dowod,ze zadbal o syna. ja nie. Ja - poniwaz szkola jest katolicka i dokladnie podlega parafii w ktorej parcowal Adonis- ja tylko oswiadczylam, zeby sobie potracili z pensji Adonisa. Bo on pieneiedzy mi nie daje. Wojna o mundurek byla pierwszym krokiem ujawniania publicznie jego wyczynow w domu, burzenia wizerunku cudownego Jacusia. Dlatego go boli.

Pozwana nie robiła śniadań synowi do szkoły , nie budziła go również do szkoły , twierdzac,ze jest na tyle dorosły ze może to zrobic sam. Pomimo ze wstawala codziennie bardzo wcześnie. Majac na uwadze powyższe zachowanie pozwanej obce jest jej dobro małoletniego.


Ostatnio zmieniony przez laura52 dnia Czw Sie 07, 2008 11:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwana uzasadniła powyższe powództwo o alimety tym,ze ja nie daje jej do ręki pieniedzy na utrzymanie domu i syna . Sprawa jest w toku. .
W powyższej sprawie po0zwana próbuje na sile wykazac,ze ponosi koszty leczenia choroby ktorej de facto nie ma zdiagnozowanej.
W tym celu koresponduje na portalu „ niebieska linia” szukając informacji skąd wziąć zaświadczenie o kosztach leczenia.
Dowód: wydruk wypowiedz pozwanej z forum


Na marginesie podkreslam,ze nie wnośże o zasadzenie alimentów na rzecz małoletniego od pozwanej ze wzgl
Na te ze pozwana jest osoba chora agresywna i nieprzewidywalna i wobec tego nie chce w przyszłości mieć z nia zadnych konfliktów w tym konfliktów na tle finansowym.


Pozwana przesyłała listy do xxxwyzywając mnie w nich od najgorszych. , obrażała mnie i w zawiazku ztym nie mogłem dalej tam pracować. . Nadmieniam. Ze w dalszym ciągu pozwana zniesławia mnie i znieważa u mojego pracodawcy, tj w xxxxx., Czym naraża mnie po raz kolejny na utratę zatrudnienia a w efekcie czego działa również na szkodę rodziny? Listy zniesławiające moja osobe znacznie osłabiły moja pozycje w firmie pozbawiając mozliwosci awansu i w konsekwencji obawiam się,ze mogę strącić prace.

smiac sie czy plakac.

on tak lamentuje przez caly pozew. Nie ma ani jednego zarzutu konkretnego, syn za 2 miesiace skonczy 18 lat. A on placze jaki biedny.. bo ta malpa nie partycypuje w kosztach i nie ma zahamowan w korzystaniu z mediow i mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura...
jakby przez kalke pisane...gdzie ja to juz czytałam...
moga sie znac? jeden ze ślaska drugi z wielkoplski...no bo do jednej parafii przeciez nie nalezą ???

acha u mnie nie ma nic o niebieskiej lini...moze to do czasu...

nieprawdopodobne... Very Happy
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poraza nie?

To sa dzieci. Po prostu dzieci. Az zal takiemu zrobic krzyde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dona



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 47

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura a ja całkiem podobną odpowiedź dostałam na mój pozew Laughing
A moj ex też taki święty to możę ich coś łączy Rolling Eyes

Trzymaj się dzielnie bo to jest jakiś schemat. Pewnie rozprawa będzie całkiem podobna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olka2008



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 178

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 22:19    Temat postu: olka2008 Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a ja to już słyszałam w sądzie... Podobne brednie. Zauważcie jednak, jak wykluczają się te fakty, które oni podają...

Confused

Mój to troskliwy tatuś, któremu ja bronię dostępu do dziecka. Tylko problem w tym, że od przeszło roku ani razu nie zainteresował sie nim, nie zadzwonił, choć widujemy się także na sądowych korytarzach i na salach rozpraw. No i alimenty. Troskliwy tatuś ich nie płaci, choć zarabia 6000zł/m-c. Ciekawe co?
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poly



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 151

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale numer, normalnie kalkomania :/ Mój tylko w pozwie nie pisał o NL tylko włamał mi się do skrzynki meilowej i wydrukował meile, z których wynika, że miałam w nosie to, że on się starał i chciał ze mną być Smile
A ostanio posunął się do tego, że wykasował wszystkie moje foldery z kompa i ukradł tusze z drukarki, a potem próbował mi wmówić zanik pamięci, że to niby ja wyciągnęłam i nie pamiętam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszne ....jesli nie jestes konsekwentna i stanowcza to w takim sądzie poprostu zrobia z ciebie marmolade .......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez laura52 dnia Nie Sie 17, 2008 21:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura nikt nie jest wstanie Cie zniszczyc!
To tylko od Ciebie zalezy czymu na to pozwolisz, a wiem ze Ty nie pozwolisz...prawda?
oni maja taka strategie ,tak wiele zarzucaja ,ze trzeba sie mocno bronic odpierając ataki....i brakuje czasu i sił na własna strategie ...A TU POTRZEBA WŁASNEGO ATAKU!!

moze czasami warto pominac te bzduzy i przejsc do natarcia...niech i on sie tłumaczy..to tak ad hock

co myslcie o tym?
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke


Ostatnio zmieniony przez Masza35 dnia Czw Sie 07, 2008 10:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..

Ostatnio zmieniony przez laura52 dnia Nie Sie 17, 2008 21:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz warsztaty teatralne nam zostają Laura...

mowią ze na nauke nigdy nie za pozno...Laura i pomysl zeby w roli pierwszplanowej obsadzic ...Tobie zostanie drugi plan..ale i za to dają Oscara. Smile

z usmiechm ,ale całkiem na serio
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tecza



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 59
Skąd: nie opodal krzaczka

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura, całkowicie się z Tobą zgadzam. Sąd to teatr, oklaski zbiera ten, kto lepiej zagra. A jakie my mamy szanse z manipulatorami, narcyzami. Oni są mistrzami w tej dziedzinie. Mój Boa dusiciel przywdziewał maski przed biegłymi, przed sądem. Wyglądał jak póltora nieszczęścia, skrzywdzony, cierpiący, zatroskany, łagodny, troskliwy itd., itp,.
Niewiele brakowało, aby sędzina pogłaskała go po główce i przytuliła do swego łona... Podałam tyle przykładów, musiałam raz jeszcze wygrzebać z otchłani pamięci te moje krzywdy, ale wszystko na próżno. Sądziłam naiwnie, że prawda wygra. Ale to g...prawda. Teraz żałuję, że nie nazmyślałam, i tu Masza ma rację, w sądzie trzeba przyjąć ich taktykę, choć to strasznie trudne, bo nie mamy tego we krwi, bo mamy skrupuły, bo to wbrew sobie. Chrzanić prawdę! ŚWIAT SĄDOWNICZY TO JEDEN WIELKI ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY!!!!!! Laura, musisz być sprytna, wyciągnij wnioski z mojej przegranej. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęcza słyszałam ,ze zoo w Helsinkach poszukuje na gwałt..ze sie tak wyraze Smile weza boa...zgłos swojego.jeszcze kase zgarniesz...maja tak dla niego zaciszne terarium...myszkami beda karmic...a jak noce polarne nie bedą mu słuzyc ....to lampeczke zaświecą

zrob to mentalnie...pomoze

dobrego dnia Very Happy
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group