Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozwana koresponduje na niebieskiej linii.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój to nabiera nawet psychologów, co to za specjaliści skoro ulegają jego urokowi? na tych ludzi to chyba nie ma sposobu, bo oni wszystko i tak pprzekrecą na swoją korzyść, to taki ich kolejny dar...więc jak tu oczekiwać sprawiedliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maga.. znow uprawiasz czarnowidztwo. Nie sa oni tacy madrzy. To Twój strach zmusza ciebie do widzenia w nim tego czego on nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Maga masz racje przemocowiec potrafi nabrac nawet psycholgów....
i "specjaliści " moga ulec jego urokowi. TYm bardziej, ze Narcyzi są urokliwi i przewaznie świetnie prezentują się na zewnątrz. Twoje oczy Cie nie mylą, to co czujesz jest faktem!

Ale to Ty wiesz najlepiej ,po latach spędzonych z nim, jaki on jest naprawdę.I znajdziesz w końcu specjalistów , ktorzy go zdemasują...
Od Twojej determinacji zalezy wiele! czy poddasz sie, czy bedziesz odwoływac się i szukac ich.

pozdrawiam Cie serdecznie
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwości odwołania eż się w końcu skończa...
czasem zaglądam na forum dla ojców, niektórzy z nich są zawzięci, jakoś nie wygląda mi to na miłość do dziecka tylko chcęć odwetu, że żona odeszła, i źle wyrażają się o nas z tego forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miłe panie to tak gwoli przypomienia nakręcacie się wzajemnie i obmyślacie tylko jak dokopać EX czy nie stać was na nic więcej żyjecie tylko chęcią zemsty bo to u was zauważyłem
STEREOTYP




„jak kobieta mówi \" jestem po rozwodzie \" to zaraz się myśli ze mąż na pewno ją zostawił dla innej albo ją bił albo był niedobry itp. te wszystkie biedne kobiety rozwódki , którym trzeba współczuć bo przecież zostały porzucone przez niewiernych mężczyzn , to fatalny stereotyp ze to zawsze mąż - ojciec jest winny rozpadowi związku bo przecież to faceci zdradzają nie kobiety. i te wszystkie feministki , biedne gąski zostawione , porzucone wiecznie walczące ze swoimi byłymi facetami. w sądach mówią jakie to są biedne bo zostały z dziećmi same, bez środków do życia a tak naprawdę to w większości to kobiety knują, kłamią krzywdzą , są zaborcze w swojej miłości i krzykliwe niemiłosiernie niby inteligentne ale nie wiedzą ze rozmową mogą więcej zdziałać niż walką , plączą jak chcą wzbudzić litość i zal .
jestem kobieta i pisze to bo mam wiele znajomych rozwiedzionych kobiet , obserwuje i wyciągam wnioski , sama jestem kobietą i czasami aż zal patrzeć na ich zachowanie kiedy brną w tej swojej walce z byłymi mężami same przyczyniwszy się wcześniej do rozpadu własnych związków.”

To napisała kobieta zauważcie
poz Yamato
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yamato-było to juz powtarzane ale jeszcze raz powtórzę, uogólniając można skrzywdzić, naśmiewanie się z kogoś jest również krzywdzące...teraz uogólniłeś , nie ja, Ty oskarżyłeś - nie ja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 245

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yamato napisał:
miłe panie to tak gwoli przypomienia nakręcacie się wzajemnie i obmyślacie tylko jak dokopać EX czy nie stać was na nic więcej żyjecie tylko chęcią zemsty bo to u was zauważyłem
STEREOTYP


No cóż - "punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia".
Ja twierdzę, że nasze (kobiet) posty na tym forum dowodzą, że obmyślamy jak ochronić się przed "kopami naszych EX". I wiele z nas byłoby szczęśliwych gdyby ci EX-owie dali nam po prostu żyć w spokoju, im dalej od nas tym lepiej. Nie zauważyłam żadnej chęci zemsty.
Pozdr.M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamato...z zasady moje posty są wywazone, powiedziałabym nawet bardzo wywazone...ale tym razem napisze Ci dosadnie...

daruj sobie juz to ble, ble na temat kto gorszy... ci z jajnikami , czy ci z jądrami....jak czytam to zaczynam miec mdłosci..wielokrotnie juz było to wałkowane....

nie dajmy sie juz panie i panowie wkrecac w tą pokretną logike...szkoda sił i czasu.....
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcialem żadnej z was ubliżyć ani urazić ale nie traktujcie mnie ani innych osób z góry bo takie odniosłem wrażenie tylko dla tego że jestem mężczyzną też jestem ofiarą . I nie wstydzę się tego powiedzieć też przeszedłem swoje lecz nie szukam zemsty na ex o przepraszam jeszcze żonie i nie wieszam na niej psów jak wy wieszacie na swoich ex . Ciagle walczę o rodzinę i nie zaprzestanę tej walki , powiecie ale będzie to samo co się działo przedtem nie zawsze wiecie przecież co to są kompromisy prawda całe nasze życie polega na kompromisach . Tak samo jak są i ludzie o różnych charakterach są takie które dają się jeszcze obrobić choć wiem że to są wyjątki nie ziejcie taką nie nawiścią do drugiego człowieka .
poz Yamato
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meg



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 245

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamato, czy Ty w ogóle czytasz nasze odpowiedzi ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oCZYWIśCIE
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Meg



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 245

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbrajające Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

póki co tylko obserwuję Smile .
Lecz mam jedno takie małe przemyślenie . Oczywiście zdarzają się "złe kobiety" oraz "żli "faceci" lecz poprzez pojedyńcze cytaty i krzyk wyrażony w przenośni nie można uogólniac . Czytając jakbym wyczuwał ukierunkowanie na mężczyznę - dobrze że podjęty został ten temat ale niestety wyrażony w nieodpowiedni sposób .

Jeszcze jedno zapraszam do sięgnięcia do literatury podanej na łamach forum naprawdę warto . Proszę to przemyślec Panie autor .

pozdrawiam serdecznie
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja zróbcie rachunek sumienia bo gdyby dzieci miały takie prawo do tego aby jak za dawnych czasów mogły wymieżać kary cielesne za swoje krzywdy jakie im się wyrządza i to w miejscu publicznym no to nie wiem . Jeśli jestem winny to sam poddam się takiej karze ale nie robię tego tylko po to aby do reszty rozbić rodzinę ciągle o nią walczę . Nie żadnymi sztuczkami ale prawdą jest ciężko ale nie poddaję się i wam też drogie panie życzę spokoju i pogody ducha nie traćcie go i nie skreślajcie swoich rodzin walczcie o nie .
poz Yamato
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Czw Sie 14, 2008 2:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yamato napisał:
Moja propozycja zróbcie rachunek sumienia bo



Trzymaj rece zdala od naszych sumien.

pozdrawiam,
P.

P.S. Co to za irracjonalny pomysl, by ofiarom przypominac, zeby robily rachunek sumienia, rozumujesz zupelnie na opak.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group