Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam pytanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:32    Temat postu: Mam pytanie Odpowiedz z cytatem

Jakiekolwiek wątpliwości i zażalenia składa się do moderatora a do kogo trzeba się zwrócić jeśli zażalenie jest do samego moderatora lub admina??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

moderatorów jak widzisz jest kilku . Jeśli masz jakieś uwagi możesz zawsze powiadomic o tym innego moderatora. Po prostu wybrac do kogo chcesz napisac jest w tym dowolnośc.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktywnych na forum widzę Ciebie i Kazika więc chyba nie za duży wybór...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duży to prawda nie jest ale zawsze wybór. W niedalekiej przyszłości będzie nas więcej lecz nie jest łatwo pozyskac osoby do niezbyt łatwej pracy . Tematyka jest niejednokrotnie trudna i obciążająca .
Obowiązków nie ukrywam jest sporo lecz osobiście bardzo chętnię to wykonuję zwłaszcza jeśli można pomóc drugiej osobie .

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż to nie mam wyboru praktycznie żadnego:(SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc obiektywnie to chyba Agnieszka miała rację, ale chyba nie chodziło o to, ze nie można złożyć skargi na moderatora. Przecież moderatorów forum jest więcej, a każdy ma uprawnienia. Jeśli jest skarga na działanie moje to może ją rozpatrzeć nie tylko Tomek ale i Renata. To chyba jest demokracja?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sneyk



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie topiku-mam pytanie.
Skoro już jak można zauważyć mogę się zalogować oficjalnie i ponownie to chciałbym się dowiedzieć który to moderator postanowił mnie wywalić z tego forum nieoficjalnie zakazując mi tu całkowitego wejścia i kasując mój post z pytaniem o przyczynę tego,oraz bardzo mnie nadal interesuje właśnie ów przyczyną,czym żem złamał regulamin forum że zostałem wywalony ale nie oficjalnie gdyż o tym że mam ban na wejście nigdzie nie było śladu?
hmm a może to ten sam dziwny system zrobił co to na forum kitprotect skasował moje posty?
poznam prawdę czy zostanie i to skasowane?-może sam administrator mi na to odpowie jak moderator nie ma ochoty?
_________________
"Ludźmi jesteśmy Wszyscy- Na miano Człowieka musimy sobie zasłużyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Sneyku.

Osobiscie uważam że każdemu nalezy dać drugą szansę. Wybacz lecz nie będę uzasadniał wcześniejszej decyzji. Jednak jesteś i masz dostęp tak jak dawniej. Uważam że Twoja obecność wniesie wiele ciekawych tematów a także wyciągniesz także coś dla Siebie. Osobiście uważam że ta chwilowa przerwa była swojego rodzaju odpoczynkiem od forum. Jednak zauważ że jesteś teraz i właśnie tutaj. Witaj

Ponadto to forum nie jest związane z innym forum tak aby zaspokoić Twoją ciekawość. Smile

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sneyk



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Maras by zaspokoić moją ciekawość poprostu odpowiedz na moje pytanie nawet jak dla mnie pytanie jest proste jak i domyślna prosta jest odpowiedź.
Nie ma nic wspólnego z innym forum?
To tak jakbyś stwierdził że chleb nie ma nic wspólnego z mąka Smile
Ów te tajne,egoistyczne wywalenie mnie z forum przez ludzi z kit...mających tu władze miało na celu odpoczynku odemnie?,bardzo ciekawe głównie dlatego że gdy to zrobiono w okresie gdzie nawet tu nie zaglądałem a jak wszedłem to system szybko skasował pytanie czemu wejść tu nie mogłem.
_________________
"Ludźmi jesteśmy Wszyscy- Na miano Człowieka musimy sobie zasłużyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile

Pomijając nastawienie postu j/w. Masz teraz dostęp. Uzasadnienia żadnego nie będzie. W dalszym ciągu mam nadzieję, że będziesz zadowolony z możliwości użytkowania forum. To wszystko co mam do wyjaśnienia w tej sprawie.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sneyk



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras skoro to wszystko co masz do powiedzenia w tej sprawie-wszystko znaczy nic konkretnego,to w jakim celu odpisałeś na ten temat?
Nie odpowiedziałeś na żadne pytanie a jak napisałem może Administrator mi odpowie skoro moderator nie ma ochoty (czyt. odwagi)
Nie wiem jak Wy tutaj osobiście traktujecie forum tego właśnie typu ale ja osobiście napewno nigdy bym tak nie postąpił z drugą osobą na takim forum,gdyż tak to można se robić na forum hmm dziecięcym czy młodzieżowym o wszystkim i niczym a nie na forum gdzie użytkownik oczekuje przedewszystkim akceptacji (nie koniecznie zrozumienia) pewnie jak tu wejdzie afroamerykanin też zniknie bez śladu i słowa wyjaśnień-powód jednak będzie znany jemu i osobie blokującej jego.
Wiesz nawet ja potrafię zawsze wyjaśnić czemu co robię i nie boję się tego zrobić zapytany,a TY?
_________________
"Ludźmi jesteśmy Wszyscy- Na miano Człowieka musimy sobie zasłużyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz starożytni zauważali...Milczenie jest złotem! Przynajmniej w niektórych sytuacjach. Zobacz, dostałeś druga szansę, to sporadycznie zdarza w naszym życiu, to najważniejsze. Od Ciebie zależy czy będziesz błądził w zakamarkach i mgłach szukając odpowiedzi - dlaczego? czy też wykorzystasz ją twórczo do tego aby zbudować pozytywne relacje w poszanowaniu dla innych ludzi, także tych, którzy tutaj przyszli w poszukiwaniu zrozumienia, wsparcia i szacunku....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sneyk



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny czytam że dostałem drugą szansę i poraż kolejny pytam w jaki sposób zmarnowałem ów pierwszą szansę?
mam być wdzięczny za drugą szansę?-na co ta szansa jest?-na kolejną dyskryminację bez wyjaśnień i zrobienia to tak by inni też nie wiedzieli czemu?
czy nawet dając ban komuś nie informuje się o powodzie w jego profilu? a nie przepraszam toż to system-prawda?
regulamin ja przestrzegam i WAS również on obowiązuje a nie tylko pilnowanie by robili to inni.
pisze się tu o szacunku dla innych?
szanuje tych co szanują mnie oraz tych którzy na ów szacunek zasłużyli gdyż na niego trza se zasłużyć.
blokując mi dostęp bez słowa wyjaśnień mi oraz nawet innym użytkownikom i ukrywając to napewno nie świadczy to o szacunku do sneyka i pewnie też lekceważy to innych-tak myślę,mylę się?
_________________
"Ludźmi jesteśmy Wszyscy- Na miano Człowieka musimy sobie zasłużyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie! Jeśli nie wiesz czemu zostałeś zablokowany to przeczytaj raz jeszcze woje słowa, poszukaj w nich tego co nie jest zgodne z naszym regulaminem i szacunkiem dla innych.

Mówisz, ze na szacunek trzeba zasłużyć? Zgadzam się...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sneyk



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie to robiłem kilka razy-czytałem swoje wpisy wszystkie po za tym skasowanym przez... i w żadnym nie ma złamania regulaminu tu obowiązującego ani złamania netykiety ogólnie przyjętej.
stąd też moje pytanie.
proszę napisz gdzie dla mnie i innych by również na przyszłość tego punktu regulaminu nie łamali za który to ja zostałem ukarany.
(reinkanim nie zakazuje używać wielkich liter)
wielkie litery oznacza krzyk i oburzenie i tak też miało to wyglądać a że fiu fiu fiu -koleżance Waszej się to nie spodobało to nie moja wina mam prawo krzyczeć jeśl uważam to za stosowne.
a wiadomo że o to chodzi podobnie było na kitpro gdzie koleżanka kolegę prosiła o ostrzeżenie dla mnie po znajomości wkońcu je wycofano przyznając mi rację że na nie nie zasługuje.
jeśli ktokolwiek bezstronny uznaje moje wpisy za niestosowne z regulaminem powtarzam regulaminem proszę o wiadomość o tym które i dlaczego?
_________________
"Ludźmi jesteśmy Wszyscy- Na miano Człowieka musimy sobie zasłużyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group