Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

molestowanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
taktoja



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:18    Temat postu: molestowanie Odpowiedz z cytatem

witam mam wspaniala rodzine trzy wspaniale coreczki i wychowuje je wraz z komkubentem.ale co sie stalo w sobotni wieczor zmienilo moje zycie i zycie moich corek w horror.byl normalny wiezcur przyjechal do mnie wujek ktory mial zostac u ns na noc.byla godzina 21 gdy dzieci kladlam spac dzieci spaly u siebie w pokoju razem z wujkiem bo tam jest wolne łóżo.ja wraz z konkubentem i najmlodsza corka bylam obok w pokoju moje corki maj 3 latka i 5 latek oraz cztero miesiczna.co chwile wchodzilm do pokoju zeby zobaczyc czy spia i czy sie nie rozkopuja.byla pora karmienia mojej mlodszej coreczki wiec jak nakarmilam i tak po 30 minutach moj konkubent poszedl zobaczyc czy dziewczynki sie nie rozkopaly I WTEDY uslyszalam wolanie mnie i krzyk gdy weszlam do pokoju to zobaczylam wujka,,jego,,bez majtek lezacego w lozku moich dzieci i widzialam przerazenie moich dzieci wiec krzyknelam co tu sie dzieje to on stwierdzil ze to nie tak jk mysle ,w tym momenci moje dzieci powiedzialy ze wujek je wszedzie dotykal krzyknelam do konkubenta zeby zabral dzieci gdy wziol dzieci na rece krzyknol ze sa w spernie dostalam szalu zaczelam go bic,kopac,skakac po nim a wtym monencie konkubent dzwonil na policje pzysiegam sobie ze jego zabije na pierwszej sprawie.najgorsze jest to ze nie potreafie o tym rozmawiac z dziecmi nie potrafie tego uslyszec z ich ust bo winie sie za to co sie stalo i strasznie to boli ze wlasnie moje kochane coreczki zostaly tak strasznie skrzywdzone.ja wiem co sie stalo ale do mnie nic a nic nie dociera tak jagdy jaks blokada nie przyjmowala tego do wiadomosci.konkubent zamiast byc teraz przymnie i przy dzieciac w tym najgorszy momencie to zaczol pic i wrocil o swojej matki. nie potrafie sobie poradzic sama z ta sytuaja co mam robic jak mam uchronic moje dzieci zeby nie przezywaly tego koszmaru.bo najgorsze sa noce budzenie sie dzieci z krzykiem sikanie w łóżko boja sie ciemnosc.jak moge im pomuc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy policjanci udzielili Ci wsparcia? Czy dziećmi zaopiekował sie psycholog? Czy pracują z Tobą? Otrzymać wsparcie psychologiczne to obowiązek, wszystkich którzy zetknęli się z Twoim problemem...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
taktoja



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

policja tylko zabrala ciuszki moich dzieci poscie nie pokierowli mnie nic a nic co mam robic im tylko chodzilo o szybkie zeznania moje i moich dzieci nic wiecej dopiero sama zaczelam szukac psychologa dla moich dzieci bo nikt sie tym nie zainteresowal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdańsk to duże miasto, tutaj można znaleźć pomoc psychologiczna nie tylko dla dzieci ale i dla siebie....W razie trudności będziemy szukać.Odezwij sie w tej sprawie...

Przede wszystkim nie możesz obwiniać siebie za zaufanie do innych. W zasadzie wierzę ludziom dopóki mnie nie zawiodą i nie jestem w tym odosobniony. Nie pomyślałbym,. ze wujek nie przejawiający żadnych nieprawidłowości posunie się do takich czynności wobec moich dzieci...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
taktoja



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on od kod pamietam to przychodzil on ma 61 lat i moje dzieci go uwielbialy bo zawsze sie z nimi bawil byl dobry dla nich a teraz nie chca o nim slyszec bo moja starsz acorka ciagle mowi ze nim smierdzi.nie wiem dlaczego bym chciala zadac mu te pytanie dlaczego musial spotkac taki los moje dzieci.a przeciez bylam tak blisko a jednoczesnie tak daleko nie wyobrazam sobie jak moje dzieci sie z tym czuja pewnie maja do mnie zal ze na to pozwolilam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogą miiec do Ciebie pretensji, bo przecież nie mogłaś przewidzieć co sie stanie i że tak może się stać. Mimo wielkiej ostrożności czasami nie potrafimy przewidzieć przyszłości, wszak nie jesteśmy magami czy wróżkami!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 10, 2008 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Śmiało możesz zwróci się do poniższych instytucji :

Arrow CENTRUM INTERWENCJI KRYZYSOWEJ PCK
PLAC KS. GUSTKOWICZA 13
GDAŃSK
tel: 58 5110121
tel: 58 5110122

nazwą się nie sugeruj , pracuje tak wiele wspaniałych osób :

Arrow Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień od Alkoholu
ul. Dyrekcyjna 5
80-852 Gdańsk
tel. /fax 058 320 02 56
tel. interwencyjny 058 320 44 04

ps. podnato jak coś pisz na pw forum

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group