Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak się kopie lezacego..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton, to nie za Maszę, to za mnie..bo ciągle o cos pytam i zawracam ci głowę,a Maszy jestem bardzo wdzięczna ,ze pomyślała o mnie Smile . O aż tak wielkiej sumie nie myślałam, raczej o jakichś 4 zerach, a czy go stać Rolling Eyes ....niby nigdy nie było go na nic stać, dopóki byłam ja i dzieci...zawsze pomagali mi rodzice....on tylko ostentacyjnie przyjmował ich Smile pieniądze, twierdząc,ze dają bo widocznie maja taka ochotę. Ale gdy poznał panią X, wstawił sobie nowe ząbki......za 30.000 Very Happy ....prawie tyle co dobry samochód....i wcale nie brał pożyczki...powiedziałam,żeby wstawił sobie w gębę autoalarm, w końcu nigdy nic nie wiadomo co się zdarzyć może gdy będzie błądził wieczorami w stanie pomroczności niejasnej Very Happy .....ale teraz sama już nie wiem...gdybym tylko przestała się bać zawalczyć o siebie...
.................jeszcze raz dziękuje..i przepraszam...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....w poprzednim moim poście zżarło mi jedno istotne słowo....pani sędzia zdjęła łańcuch z szyi i mało elegancko huknęła nim o stół sędziowski....biedny orzełek.... Crying or Very sad ale teraz już wiem dlaczego te łańcuchy są takie grube..muszą przetrwać niejedna sprawę.. Shocked
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje się, że opieka nad pokrzywdzoną z instytucji to niezłe rozwiązanie. Przynajmniej zabezpiecza przed wylewaniem pomyj na pokrzywdzona, która nie tak się uśmiechnęła lub nie tak zapytała

BINGO!!!!!

okazalo sie,ze../ przy rozowdach nie moze byc pomoc spoleczna . Przy karnej tak, przy al;imentacyjnej tak- przy rozwqdzie- nie.
Tylko rozowdy sa wyjete spod tego prawa.
Moze to ma wplyw na skandaliczne zachownia sedziow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leni56....gdyby można było, ja osobiście walczyłabym o monitoring, o czarne na białym , które dokumentowałoby bezstronnie przebieg sprawy. Cos co można by było przedstawić potem ewentualnie biegłym w postaci np. nagrania audiovideo, jako obiektywny dowód....
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....jeszcze jestem.....600km za sobą w zastraszającym tempie...nie zrobili ze mnie wariatki bo nie zebrali dostatecznych dowodów...jestem bogatsza o nowe doświadczenia....po 4 latach ....walki?....2 lata sprawy karnej i ...4 - 5 spraw....3 prokuratorów...dziś nie wytrzymałam..zapytałam się czy pan jest w ogóle zorientowany w sprawie...nie pytałam go o wiek..miał może z 16...
Odpowiedział ,ze i owszem to wie..ale tamtego i jeszcze tego nie.. że jest jakiś autor oskarżenia????..a on tu tylko w ramach dyżuru tak jak i poprzednia pani...zapytałam sie wiec, po co jest prokurator??...i...kto w ogóle jest zorientowany w sprawie..on nawet nie wiedział kim jestem,,zażądał okazania dowodu............
Gdy rodziłam moje dzieci,nie zgodziłam się na bycie obiektem doświadczalnym wśród grona studentów..sorki..Teraz czuję się tak samo....
ktoś sie uczy na moim przykładzie....ten chłopiec w czerwonej krawatce naprawdę, byl bardziej zażenowany niż ja....i w koncu nie wiem..po co jest prokurator....
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robertb



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 61
Skąd: sr poruszkow

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alma napisał:
Leni56....gdyby można było, ja osobiście walczyłabym o monitoring, o czarne na białym , które dokumentowałoby bezstronnie przebieg sprawy. Cos co można by było przedstawić potem ewentualnie biegłym w postaci np. nagrania audiovideo, jako obiektywny dowód....



i zeby tak bylo...amen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co z tego wynika?
laczy nas wszystkich w tym kraju, Kazika marasa, Mgrabasa , jkb i nas kobiety
gwalcenie praw bez wzgledu na płec.
wnioski:
jesli slub to z intercyza i sciesle pilnowanymi rachunkami kto za co zaplacil:
jesli dzieci to jedno z rodzicow nn
slub w USC- w zadnym wypadku.
zero zaufania do partnera.

Chore.
tak chore jak chore jest to panstwo.


Ostatnio zmieniony przez leni56 dnia Pią Kwi 03, 2009 10:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo tak chore jak Twoje myślenie, na szczęście i na tym forum pojawiają sie osoby, które mówią - sparzyłam się na jednym co wcale nie oznacza, ze wszyscy sa tacy...Stosując Twoje zasady doszedłbym do paranoi...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesz sie ze nazwales moje poglady chorymi. To duzo mowi.

Najpierw chore sa poglady a zaraz potem chora jest osoba ktora je glosi.
Znamy to.

Nie przenos na mnie frustracji za niepowodzenie ktore spotkalo Ciebie od inej osoby. Finito. Cos sie zamknelo.
spojrz Kazik na problem inaczej:

czy warto? warto strzepic nerwy, tracic czas? gdzie pretorianie?
nie warto. Pilnuj serca. Wez psa i idz na spacer. Ja tak dzis zrobie.
pewnie nie tutaj pisane sa zlote litery i nie tu stanie pomnik ku czci.
No to co? nie kazda inwestycja jest udana.


Ostatnio zmieniony przez leni56 dnia Pią Kwi 03, 2009 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiesz o jakiś niepowodzeniach, które rzekomo mnie spotkały a o których ja nie wiem? To manipulacja i wmawianie innym, że się wie więcej niż oni wiedzą o sobie....

Nigdy nie cierpiałem szowinistów, mącicieli, skrajności, bo wszystko co jest skrajne prowadzi do nienawiści, dlatego skrajne poglądy oparte na nienawiści - obojętnie przez kogo reprezentowane, będę nazywał chorymi urojeniami..
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie cierpiałem szowinistów, mącicieli, skrajności, bo wszystko co jest skrajne prowadzi do nienawiści, dlatego skrajne poglądy oparte na nienawiści - obojętnie przez kogo reprezentowane, będę nazywała chorymi urojeniami .


podpisuje sie .
dlatego poglady oparte na szowinizmie, manipulacji i pogardzie dla kobiety i jej praw bede tepic ...obojętnie przez kogo reprezentowane, będę nazywała chorymi urojeniami i manipulacja .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leni56 napisał:
Ciesz sie ze nazwales moje poglady chorymi. To duzo mowi.

Najpierw chore sa poglady a zaraz potem chora jest osoba ktora je glosi.
Znamy to.



Smile

Chyba wypada przeprosić wsyzstkie osoby, które są na tym forum i potrzebuija wsparcia, pomocy, łągodności. Ta dyskusja nie prowadzi w żadnym kierunku. Uważam ja za zakończoną, a wszystkie teksty polemizujące będę usuwał.
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pocišganie za sznurki przypięte do wszystkiego

Boi się także osób i instytucji stajšcych w obronie ofiary. Wie, że każda ingerencja z zewnštrz może zakończyć jego wpływ na ofiary i dlatego ucieka się do wszelkich metod, aby przekonać ludzi z zewnštrz o swojej racji. Przykładem może być zachowanie sprawców w czasie interwencji policji po awanturze domowej. Sprawca używa wtedy wielu argumentów, często w następujšcej kolejnoœci:
1. ma rację, robi słusznie - i zrobi wiele, żeby przekonać o tym funkcjonariuszy
2. ofiara jest wariatkš,
3. to ofiara jest prawdziwym sprawcš,
4. on jest niewinny,
5. musi bronić siebie i dlatego wynikła awantura,
6. nic nie zrobił, ofierze się wydaje,
7. próbuje "zakumplować się" z interweniujšcymi, aby stanęli po jego stronie (odwołuje się do "męskiej solidarnoœci", kpi z ofiary, itp.)
8. udaje potulnego, uprzejmego i rzeczowego przy osobach z zewnštrz a rozhisteryzowana tym oszukaństwem ofiara wychodzi na "wariata";
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=nBgE2jOgJYc&NR=1
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leni56....???!...ten film już widziałam...tyle razy..wg twojego scenariusza..skąd wiesz jak to jest..dokładnie..punkt po punkcie..??..punkt po punkcie....i dalej on się kręci...jeszcze będą sprawdzać w historii choroby, czy nie jestem wariatką..czy leki,które przepisał mi lekarz nie wpłynęły na deformacje moich myśli i wyobrażeń...To ja...mam bronic się i udowadniać swoją nie- winę...dlaczego?!
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 12 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group