Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak się kopie lezacego..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam, kiedyś dawno, w wielkim mieście trafiłam do grupy...tam można było wszystko powiedzieć, wykrzyczeć , wypłakać...tam..słuchali...obelg, skomlenia, paranoi...nikt nikogo nie wypraszał i ust nie zamykał...tam obiecali, i dotrzymywali słowa,ze wysłuchają wszystkich i wszystko...do bólu...do ostatniego gwoździa..nie było tematów niewygodnych, w końcu ci co deklarowali pomoc liczyli sie z tym ,ze spotkają ludzi różnych...zakompleksionych, sponiewieranych, zezwierzęconych zwierzęca nienawiścią i bólem...ludzi domagających się odpowiedzi..i ci, co stawili sie na starcie oferując pomoc...jej udzielali...tyle razy ile było potrzeba....zamknąć temat to tak jak sponiewierać, to tak jak dokopać za to,ze za bardzo ci dokopano...nie wiem co to jest za forum , ale mam wrażenie ,ze nie wytrzymuje presji ...może dlatego ze was zbyt mało a nas zbyt dużo..zbyt wiele bólu i pytań....może..może to nie tematy czas zamykać..tylko te forum?? Czy to jest prawdziwa NIEBIESKA LINIA?...i..sygnowana przez kogo?..jak rozmawiać z...kimś , kto się obraza, kto wyklucza nieodpowiednich rozmówców jednym guzikiem??....
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma,
czytam i nie dowierzam własnym oczom...
Echnaton najpierw mnie przeprasza, klęka na kolana...potem dedykuje mi piosenkę BIG CYC " Facet to świnia", wczesniej jeszcze podejrzenia o zemstę! Na koniec zamyka wątek , jakby nigdy nic.
czy moze ktos mi to wytlumaczyć?

czy on ze mnie drwi? czy robi sobie zabawę moim kosztem?
Maras...czy Echnaton jest osobą współpracującą z NL?
Jesli tak , czy tak zachowuje sie profesjonalista?
Kto wprowadził tutaj tego człowieka?

jestem zbulwersowana
Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masza....najgorsze jest to ,ze wchodząc tu wchodzisz " na ślepo"...tak do końca naprawdę nie wiesz kto jest kim..skąd wiesz, kim sa ludzie którzy deklarują ci pomoc??jeżeli oni nie potrafią dogadać się z sobą, to co dopiero maja szukać tu " zbłąkane owieczki.?!"Masza??!,spowiadasz sie komuś, kolejny raz, dosłownie, ufasz...i dostajesz kopa...czy jest miejsce, dokąd warto wrócić???...to tutaj?....zobacz...oni sami maja problem...a my...tylko wchodzimy im w drogę..jesli sie deklaruje pomoc, trzeba wiedzieć, z jednej jaki drugiej strony...co się moze wydarzyc........
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...nie powinno się szukać pomocy w takich miejscach,z takich powodów...bo czasem jedna niewyważona odpowiedz, od kogoś od kogo sie jej oczekuje, może zniszczyć więcej, niż to , co zniszczono przez 20 lat...Bo czasem tak jest, ze człowiek trafia w ostatnim odruchu walki o przetrwanie...gdzieś gdzie ma pewność ,ze zaczerpnie powietrza...i nic tak nie zabija go jak..odpowiedz kogoś upoważnionego do wydawania wyroków i orzeczeń na tym świecie, nawet jesli ten ktos jest mniej ważną osoba, ale dla mnie ta byc moze ostatnia, do do której miałam zamiar sie udać...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Alma masz rację ,nie wiem kto jest po drugiej stronie...
ale wiem ,ze tkwie w przemocy, moj kat wciąz uderza, bronie sie jak mogę...wiem kto jest sprawca a kto ofiarą...cierpie...okrutnie...biorę antydepresanty...walcze o zycie , o godziwie zycie...
nie chce z nikim walczyc na NL, i nie chce aby mnie tu upokarzano...to powinno byc miejsce gdzie mozna otrzymac pomoc , a nie pole walki...

Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę Was zapewnić że moderatorzy nie są osobami anonimowymi. Mają odpowiednie kwalifikacje.
Mam takie pytanie jak dzwonisz na telefon zaufania itd czy podają ci z kim rozmawiasz ? .... jest tak także ze względów bezpieczeństwa osób udzielających porad. Pracujemy tutaj z pasji a nie z nastawieniem komercyjnym. Reasumując przykro jest czytać takie wypowiedzi j.w coż jest to wliczone także w specyfikę pracy.

pozdrawim
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fifiola
Moderator - Współpracownik NL psycholog
Moderator - Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 767
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, wystarczy zapytać. Tu nie ma tajemnic, ani niedopowiedzeń. Pytajcie, a my odpowiemy.
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maras, takie wypowiedzi, wam moderatorom , tez winny dac cos do myślenia..ja odnoszę wrażenie,ze to forum jest dla 3 moze 4 osób..innych sie tu nie zauważa..dopiero gdy sytuacja sie zaostrza, ktos raczy rozchylić nieba i udzielić odpowiedzi...nasze posty wykorzystujecie do prywatnych utarczek....tak czuję, pewnie jak zawsze nie tak , wie czuje sie winna...przepraszam...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" pracujemy tutaj z pasją"...
Maras to wszystko co masz do powiedzenia na temat słów skierowanych przez Echnatona do mnie ???! Na temat piosenki ktorą mi tytuluje...

mam wrazenie , ze z pasja to i owszem ale on karmi sie kobiecą krzywdą...i naigrywa sie ze mnie ...
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak może nieco napiszę "po bandzie" zawsze śmiało możesz napisać na pw. Wystarczy spróbować to poważnie nic nie kosztuje. Nie chce aby zabrzmiało to złośliwe ale zdecydowanie. Nie odwracamy się od żadnej z osób na forum. Zawsze podkreślałem i podkreślam wzajemny szacunek.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fifiola
Moderator - Współpracownik NL psycholog
Moderator - Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 767
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alma, nie przepraszaj. Ta sprawa jest dla nas przykra, ale wyjaśnijmy wszystko. W końcu nie jesteśmy tu po to, żeby się mile łechtać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer tele niebieskiej linii jest podany wszem i wobec i można go znaleźć w każdej lokalnej gazecie...przepraszam, ale ja byłam tylko przez chwilę, jedna z tych z grupy..ale tam nikt nikogo nie wyrzucał za odmienne zdanie...
Czy wy..moderatorzy, zdajecie sobie sprawę, ze czasem w waszych , zamykających kategorycznie temat rekach , może leżeć ludzkie życie??
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fifiola
Moderator - Współpracownik NL psycholog
Moderator - Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 767
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwiska moderatorów znajdują się również na stronie NL. Poza tym można skontaktować się zarówno z moderatorami, jak i NL w sprawie kompetencji, czy zwykłego doinformowania.
A kontakt osobisty (telefoniczny, czy przez PW) to zawsze miła okazja do rozmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadał kilka pytan Fifiona , i na zadne nie dostałam konkretnej odpowiedzi...czy mam je powtorzyć ?
Tak Alma, wiem o czym piszesz, znam to uczucie...
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fifiola
Moderator - Współpracownik NL psycholog
Moderator - Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 767
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masza, odnośnie moderatorów? Czy Twoich spraw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 15 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group