Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak się kopie lezacego..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem co masz na myśli pisząc huliganka i jaki ma to związek...
Powtórzę nigdy się nie ukrywałem, zawsze jestem dostępny na pw . Stawiasz oceny, kwestionujesz lecz w dalszym ciągu nie wiem o co ci chodzi.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma na pw też mi nie odpisałaś....
Bierz pod uwagę że moderatorzy nie siedzą tu non stop....
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia"
Współpracownik NL psycholog
Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 383
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma,
opisujesz szereg bardzo trudnych doświadczeń, związanych nie tylko z samą przemocą ale i również z zaniechaniami ze strony służb, których obowiązkiem było udzielenie Ci właściwej pomocy.
nie tak trudno jest zobaczyć ile bólu, zawodu, strachu, złości nosisz w sobie. wybrzmiewają one niemal w każdym Twoim zdaniu. nie trudno jest sobie wyobrazić koszmar przez jaki przeszłaś i w dalszym ciągu przechodzisz.. Sad
pytałam Cię wcześniej o to Twoje poczucie wsparcia ponieważ chciałam wiedzieć jak ono dla Ciebie wygląda. to by pomogło nam wspierać Ciebie.

napisałaś o Leni i Maszy - wiem, że to ważny dla Ciebie temat. dla nas równie ważny jak trudny. i nie chodzi o palenie na stosie.
to forum nie jest miejscem na prywatne wojny między użytkownikami/płciami/stowarzyszeniami. dosyć już wojen miałyście w życiu. już wystarczy.

Alma, ja Ciebie słyszę, pytam jak mogę Ci pomóc. odpowiesz?
Marysia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysiu..gdybym wiedziała, nie byłoby mnie tu...świąt ci życzę ciepłych, ludzi przyjaznych wielu...i...miejsca ..dla .tylko siebie:)...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIKOLA2006..opisałaś mi sytuacje na forum...cóż ci mam odpowiedzieć??...przytaknąć??zaprzeczyć??..cóż mam odpisać?
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisac co myślisz ot tyle
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NICOLA2006....napisałaś mi coś , do czego miałam się ustosunkować....nie potrafiłam...uwierz mi,ze zostałam zasypana na pw masą sprzecznych informacji , które...wprawiły mnie..delikatnie mówiąc ..w zakłopotanie..
A tak naprawdę doznałam szoku........plotki i intrygi..podpuszczanie każdego przeciw każdemu..To jakaś choroba nie ujęta jeszcze w statystyce...nie tego oczekiwałam...Nie potrafię odpowiedzieć na niektóre privy, bo nie znam tu relacji.. a tak naprawdę g..mnie to obchodzi....co niektórzy powinni zastanowić się, kto tu jest dla kogo....i w związku z tym,ze deklarują się być tym kim chcą tutaj być, ponoszą z tego tytułu konsekwencje..dokładnie tak pogmatwane i nieobliczalne jak ludzka psychika....bo z tą tu mamy do czynienia.....Widać zadanie przerosło...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras..wysłałam do ciebie ponad 2 tygodnie temu??? Shocked info na pw...
..odpowiedz...:ignorujesz mnie, nie potrafisz odpowiedzieć, czy nie chcesz???????
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Wybacz ale nic nie otrzymałem Confused . Więc odzywam się na pw.

pozdrawiam Cool
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu miejscach będą spotykac nas intryganci i oszczercy. Poczytaj sobie o tonie wypowiediz komentujących np. na Onecie, zauwazysz, ze jedank na forum NL jest spokojniej. Oczywiście od czasu do czasu pokazuja sie osoby, któe cos chca "ugrać" dla siebie. Pisanie na priv źle o innych uczestnikach tego forum juz samo przez się zasługuje na zainteresowanie moderatorów. Jeśli masz takei sygnały informuj moderatorów o takiej kreciej robocie, bo mniemam, ze niektóre osoby chcą kogoś oblac pomyjami w nadziei, ze przez to same będą bardziej czyste.
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...ostatnia sprawa...moje zeznania i moja pani adwokat: Proszę sądu..on się smieje....Sąd:..sad nie zauwazył,zeby strona się smiała..na to ja..: ale ja tez widziałam...Sąd:Swiadek zeznal,ze strona się smiala,ale przewodniczacy sadu uznal, iz strona nie mogła tego widzieć....
Na to ja..: odwrócilam się proszę sadu i widzialam...
Sąd na to: przewodniczący sądu uznał iż swiadek się nie odwrócił, tym samym nie mógł widzieć...
......gdyby sad , choć na chwilę przestal dłubac długopisem w czymś tam omijając mój wzrok..moze by zauwazył...nie dopowiedziałam//miałabym przresr.....
no!!!!!!!!!!!wielcy tego świata, kto przetłumaczy mi na....?????/język prosty i pospolity.......tak zebym zrozumiała, i ,,ucichła..i glosila wszem i wobec..sama nie wiem co.waszą wielkośc???....waszą bezsilność czy moją chorą nadzieję i wiarę w paplaninę,ze POMOGĘ.........
Smile)Smile)Smile).................
Kto i komu..i czy naprawdę....by pomóc czy tylko uciszyć, rozhulane żądze..i niespełnione ambicje.....Smile


.....................żałosne....................Smile
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....czy....tak naprawdę, byliście z kimś do końca??
czy czujecie ulgę w momencie jak pozbywacie się trefnego wypadku??
najczęściej sam się usuwa rozkładając ręce.....
..i nie ważne co się z nim stało...jego niebyt zaliczycie na swoja kozyść..może odszedł, żyły poderznął albo gardło;;ale lepiej myśleć ze wybrnął..dzięki mnie i tobie..ave cesar............

............tak strasznie łatwo być wielkim.....................
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma odnoszę wrażenie że łatwo ci przychodzi obwinianie obecnych tu na forum działaczy o całe zło tego świata.... tak jest najłatwiej prawda?
Insynujacje jakoby traktowano tu ludzi jako trefny towar są zagraniem poniżej pasa.....
Skąd w tobie tyle jadu?
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia"
Współpracownik NL psycholog
Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 383
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...ostatnia sprawa...moje zeznania i moja pani adwokat: Proszę sądu..on się smieje....Sąd:..sad nie zauwazył,zeby strona się smiała..na to ja..: ale ja tez widziałam...Sąd:Swiadek zeznal,ze strona się smiala,ale przewodniczacy sadu uznal, iz strona nie mogła tego widzieć....
Na to ja..: odwrócilam się proszę sadu i widzialam...
Sąd na to: przewodniczący sądu uznał iż swiadek się nie odwrócił, tym samym nie mógł widzieć...

Alma… to tak, jakby Sąd wziął w tej sprawie – tego śmiechu - jego stronę. powiedział: „nie dzieje się to, co się dzieje”. tym samym to też tak, jakby Sąd na to przyzwalał. czy Ty też tak to widzisz?
Cytat:
......gdyby sad , choć na chwilę przestal dłubac długopisem w czymś tam omijając mój wzrok..moze by zauwazył...

właśnie:(

kiedyś spytałaś:
Cytat:
czy ci ludzie, którzy biorą moje zycie w swoje posiadanie, przechodzą jakiekolwiek testy psychiczne czy psychiatryczne??? Przecież aby byc sędzia, trzeba mieć chyba oprócz wykutych paragrafów tez chyba jakieś predyspozycje??

nie przechodzą Alma.. więc, proszę, nie oddawaj swojego życia w ich ręce. w niczyje ręce.

trzeba poszukać tego, co pomoże Ci wytrzymać, przetrwać.. jesteś tutaj ekspertem Alma. nie zmienimy Sędziego, możemy szukać sposobów na ukojenie tych wszystkich trudnych uczuć jakie jego durna, nieprofesjonalna i niesprawiedliwa postawa w nas wywołuje.

ciepło Cię pozdrawiam Alma, życzę Ci dużo dobrego, siły, ukojenia..
Marysia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIKOLA2006...błąd..zła interpretacja:)...to nie jad..to rozpacz, bezsilność, zawód,krzyk, rozpaczliwe wołanie o pomoc.... kolejny raz,...rozczarowanie??..już chyba nie...i cisza głuszona łzami..po co mam cokolwiek pisać..jeśli ktoś określi ten ..chaos..jako jad....
NIKOLA...CO CZUJE PIES KOPANY PRZEZ PANA..A POTEM KOPANY PRZEZ TEGO, KTO WYRWAŁ GO Z DOŁA..BY DALEJ KOPAĆ??
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 23 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group