Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak się kopie lezacego..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawie minął już rok od ostatniego mojego postu...znowu życzenia będą sobie składać wszyscy : wyimaginowanych spokojnych świąt.....Dementor dostał 1,6m pozbawienia wolności..sąd apelacyjny zawiesił mu na 5 lat, bo jak stwierdził,za krótko się nade mną znęcał...Smile " okres znęcania przypisany w wyroku nie był rażąco długi...". Czy ktoś może powiedzieć mi..jak długo trzeba się nad kimś znęcać , by sąd uznał czas owy za wystarczająco długi???!!Ile...i w jakiej ..miarze...dkg, v, luxy...U ?? Ile trzeba doznać siniaków, złamań, upokorzeń, wylewów i krwotoków , by sąd powiedział..ok...to jet już to!

nie zależy mi na tym by siedział....ale za 2 lata, gdy skończy się czas mojej nietykalności wszystko zacznie sie od nowa...więc może lepiej samej sie podpalić niż czekać na to co przyniesie los....
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może sąd po prostu podarował Ci dwa lata na to abyś zrobiła ze swoim życiem porządek aby sytuacja z biciem i upokarzaniem nigdy już się nie miała prawa powtórzyć?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton..nikt mi niczego nie podarował..sama poprosiłam o zakaz zbliżania się .... a porządek z moim życiem sami zrobili...po prostu wymeldowali mnie i dzieci..on i jego matka z naszego domu...zmienili zamki w drzwiach...Smile
Mieszkam teraz o 300km stamtąd..w małym miasteczku...moje dziecko , w związku z ujawniona przeszłością, piętnowane jest i włóczone za każdy szczeniacki wyczyn, po poradniach , pedagogach, psychologach...Ona...jej koleżanki tak samo współwinne - nie, bo maja tzw. dobre domy...... Wiesz...nie ma prostej, to chyba tak już jest, ze rodzisz się raz i jest ci przypisana ta a nie inna gwiazda...więc wszystko co robisz i tak...jest jak karp w plastikowej siatce...

wesołych świąt ci życzę....za to, że udajesz ,że wierzysz w nasze prawo też...
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alma...ja nie wierzę w nasze prawo ale codziennie zmagając się z jego ułomnościami wciąż ufam, że z każdej sprawy można wyjść, każdą sprawę można obłaskawić i zwyciężyć. Gdybym w to nie wierzył to...pewnie przestałbym pomagać tym którzy mają przemoc w swoich domach....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Strona 31 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group