Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak pomóc?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iga55



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 20:00    Temat postu: Jak pomóc? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jestem tu po raz pierwszy. Nigdy nie musiałam szukać informacji na temat przemocy bo w mojej rodzinie i wśród bliskich nic takiego nie miało miejsca (chyba, że o tym nie wiedziałam).
Teraz ktoś bliski poprosił o pomoc. Mój kuzyn, nieletni i jego dziewczyna. Mają po 17 lat i jak się okazuje ona ma problemy w domu. Jej "wzorowy" dla wszystkich dookoła ojciec ubliża i bije. Nikt inny o tym nie wie, nawet rodzice mojego kuzyna. Jej mama nie chce odejść od męża tłumacząc, że jest chory psychicznie itd. Tylko czemu pozwala bić dzieci????
Kiedyś się leczył, teraz nikt nie chce go leczyć.
Powiedzcie co mam zrobić, jak im pomóc? Jeśli coś jej się stanie to mój kuzyn gotowy będzie na wszystko. Tylko dlaczego czekać aż coś się stanie????!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 11:40    Temat postu: Re: Jak pomóc? Odpowiedz z cytatem

http://www.forum.niebieskalinia.pl/viewtopic.php?t=1722
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iga55



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group