Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DZIĘKUJE ZA TO, ŻE JESTEŚCIE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarna



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódzkie

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 22:09    Temat postu: DZIĘKUJE ZA TO, ŻE JESTEŚCIE Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Bardzo dziekuję, ze jesteście. Po przeczytaniu opisanych na forum sytuacji oraz waszych podpowiedzi, dowiedziałam sie bardzo dużo o sobie.
Teraz - na dziś już wiem, że nie jestem wariatką. Wiem dlaczego tkwię tyle lat w chorym związku i nic z tym nie robię ku rozpaczy moich rodziców, którzy z całego serca chcą zakończyć tą farsę a ja robię dokłanie odwrotnie.
Teraz wiem, że tak trudną sytuację mam nie tylko ja.
Teraz wiem, że są ludzie do których mogę mówić a oni bedą rozumieli o czym mówię.Teraz wiem, że być może uda się żyć inaczej.
Zacznę walkę, choć póżno ale może się uda.
Boję się, bo rozpocząć muszę walkę z człowiekiem, którego kocham.........muszę dla siebie i moich dzieci
Dziekuję Wam, bo to Wy pisząc tu wskrzesiliście iskierkę nadziei, którą postaram sie podtrzymać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarenko, cieszę się że trafiłaś tu na forum..... że znalazłas odpowiedzi na pewne pytania.
Twoja droga wyjścia z przemocy napewno będzie trwała jakiś czas.... To nie jest tak jak nam(osobom stojącym z boku i obserującym) się wydaje, że wystarczy powiedziec bye i odejść..... to o wiele trudniejszy bój... bój z nim, z sobą... z zależnościami. Wierzę w to że Ci się uda- masz oparcie w bliskich a to ważne. trzymam kciuki:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madinka



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam takie wątpliwości jak Ty parę miesięcy temuy, odeszłam od męża 8 m-cy temy, przeszłam przez piekło, przede mna wiele spraw jeszcze, ale wiesz warto było....dzis moja corka która ma ponad 3 latka mowi: "mamusi teraz już tata na Ciebie nie krzyczy i Cię nie bije, mamy spokój", bo tak jest. Udawałam, że moje dziecko nie widzi tego, że jest za mała, że nie słyszy, do momentu kiedy własnym maleńkim ciałkiem mnie zasłoniła i powiedziała do mojego męża " nie bij mojej mamy"! Dziś jest cholernie ciężko, czasem płacze dużo,za duzo, potem upadam, ale za chwilę się podnoszę dla niej, przecież mamy prawo do szczęścia. Same sobie radzimy swietnie, a on ciągle robi mi pod górkę, ale się nie daje! Warto walczyc, dla spokoju i nigdy nie jest za późno, ja osobiscie za Ciebie trzymam kciuki za siebie zresztą też Smile Powodzenia Sarenko!!!! I jeszcze jedno kiedyś przeczytałam bardzo mądre słowa "NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ, JAKĄ OJCIEC MOŻE ZROBIC DLA DZIECI, TO KOCHAC ICH MATKĘ"!!!!!!!
_________________
madinka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brzytwa



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 235
Skąd: Żandarmeria

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia!

Jakby co pisz śmiało. Nikt tutaj ci pomocy na pewno nie odmówi Exclamation Wink
_________________
Przemoc w rodzinie jest przestępstwem.
Każdy ma prawo zapobiec przestępstwu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group