Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

proszę o radę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 12:47    Temat postu: proszę o radę Odpowiedz z cytatem

Mam problem znowu z moim byłym mężem ma wyrok w zawiasach o znęcanie się nad rodziną. Zerwałam kontakt z nim ale wczoraj zjawił się i zaczął mnie straszyć że przeginam i że mnie dorwie samą i mi w pierd.... Był przy tym mój obecny mąż i mamy nagranie na komórce. Chcę mu założyć znowu sprawę i mogą odwiesić mu wyrok. Zastanawiam się czy jak mu nie odwieszą to mogę starać o zakaz zbliżania się do mnie i dzieci. Ma ograniczone prawa do dzieci i nie ma kontaktów z dziećmi nawet sądowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli założysz mu sprawę możesz żądać ustanowienia zakazu zbliżania się do siebie i dzieci. To Prokurator występuje a sąd stanowi, le jeśli zeznasz, ze sie boisz i tego chcesz będzie to koronny argument....mogą też odwiesic wyrok. Co strona to obyczaj, więc trudno wyrokować jak będzie u Ciebie....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton dziękuję trochę się go boje ale mój były mąż jest naprawdę nie obliczalny miałam już przypadki i problemy z samochodem bo zakradł się wieczorem do mnie na podwórko i poluzował mi wentylki w kołach zeszło mi powietrze w trakcie jazdy zajechałam na wulkanizacje i facet mi mówi że były poluzowane a wiem że wtedy był u mnie w nocy bo go widziałam nie myślałam nawet że może do czegoś takiego się posunąć. A za te groźby mam ochotę normalnie go usadzić nawet nie boje się sprawy sądowej może to zabawne ale jak ktoś się trochę pociąga po tych sądach to staje się odważniejszy mam tyle siły do walki o spokój dla mnie i dzieci Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group