Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożegnanie Leni56
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia"
Współpracownik NL psycholog
Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 383
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 10:45    Temat postu: Pożegnanie Leni56 Odpowiedz z cytatem

Kochani,
Jak już wiele z Was wie zabraliśmy dostęp do forum Leni56. Nie była to dla nas decyzja łatwa. Podjęliśmy ją jednak po dokładnym przeanalizowaniu działań Leni, występującej zarówno pod tym nickiem jak i pod poprzednimi. Decyzja dotycząca zabraniu dostępu do pisania na forum dotyczy osoby Leni a nie użytkownika. Oznacza to, że powrót Leni na nasze forum nie będzie już możliwy. Naszym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo osób, które są użytkownikami forum. Nie należy do zachowań bezpiecznych mijanie się z prawdą, manipulowanie i podważanie intencji działalności osób pomagających na forum. Leni otrzymała realną pomoc od profesjonalistów z forum (zarówno na forum, jak i bezpośrednio, w realnym życiu).
Leni choć nie może pisać na forum, ma do niego dostęp i może je czytać.

To jest miejsce na to by się z nią pożegnać.

To jest też miejsce w którym my chcemy podziękować Leni za tą dobrą stronę jej wkładu w życie forum i wielu z nas. za mądre artykuły, ciekawe refleksje, za pomoc jaką wielu z użykowników tutaj okazała.

Jest nam szczególnie przykro, że po raz kolejny zawiodła nasze zaufanie.

Leni, życzymy Ci powodzenia i wytrwałości na drodze zdrowienia.

w imieniu Profesjonalistów Forum NL,
Marysia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marchewka34



Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 85

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysiu , takiej hipokryzji dawno nie widzialam. Dziekujemy za zaslugi ale wywalamy , poniewaz elementow wywrotowych nie potrzebujemy. Mile widziane placzliwe , kulace uszy , uciekajace , bez realnych mozliwosci poprawienia sytuacji finansowej czy przekwalikwikowania zawodowego osoby. Pocieszymy , tudziez ego wolontariatem wzmocnimy
Bardzo to przykre dla kogos z boku obserwujacego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia"
Współpracownik NL psycholog
Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 383
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marchewko34,
hipokryzją byłoby niezauważenie wkładu Leni w forum.
elementy wywrotowe mile widziane pod warunkiem uczciwości w ich realizacji.
decyzja jest nieodwołalna.

wolontariat nie jest tutaj jedyną formą realizacji zadań pomocowych.

tutaj można napisać o uczuciach związanych z tą decyzją administracji forum.

z pozdrowieniami,
Marysia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywalanie z forum-smutno brzmi, bardzo smutno Sad i to przed świętami... Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo żałuję że nie ma już Leni choć wielokrotnie od niej mi się obrywało ale dziwi mnie decyzja że nie ma wstępu tu na forum .
Czyżby to że pisała jak pisała kogoś uraziło miała prawo do tego nie bronię jej ale posty przez nią pisane zawsze budziły temat do dyskusji czyż zapanował na forum szowinizm .
Że Leni nie może już tu pisać forum nie jest tylko i wyłącznie modów każdy ma prawo pisać na nim i myślę że może pisać to co czuje a to że co nie którym się nie podobało co Leni pisała to mnie bardzo dziwi że w ten sposób potraktowano ją .
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
antoinette13



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 37

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi to pisać, ale zgadzam się z decyzja. Choć tematy poruszne przez leni były inspirujące i mądre, to ja sie jednak zawiodłam. Na priv wyciągnęła ode mnie wiele informacji a potem krytycznie potraktowała mój zupełnie bezstronny wpis na forum. Poczułam się wykorzystana i szyderczo wysmiana. Skasowałam wówczas mój wpis, ale niesmak pozostał. Obiecała wiele, nie dała nic. Przeoraszam za szczerość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 23:32    Temat postu: Re: Pożegnanie Leni56 Odpowiedz z cytatem

Marysia" napisał:

decyzja jest nieodwołalna.

z pozdrowieniami,
Marysia


Wykluczanie osob doswiadczajacych przemocy i chcacych pomoc sobie (chocby byli przemocowcami/przemocowczyniami) stoi w sprzecznosci z moimi przekonaniami.

Na profesjonalnym forum o przemocy nie moze byc gier silowych - zadaniem administratorow jest by tego pilnowac i by przede wszystkim samemu nie brac udzialu w takich grach.

Moim zdaniem to co zrobiliscie w przypadku Laury to blad.
pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Zastanawialiśmy się długo nad tą decyzją i powiem szczerze nie była łatwa. Lecz faktycznie jest to optymalne rozwiązanie.


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angie



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem równiez uważam to za błąd , Leni nie zrobila nic złego......... szkoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beabo



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 58

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie rozumiem..... Jak zabraliscie Leni dostęp do forum ????? A konkretnie co zrobiła ???? Bo to co przeczytałam to w zasadzie dość mocno w stylu mojego eks Smile żadnych konkretów natomiast bardzo duzo na temat jak Wam przykro. Z całym szacunkiem, ale guzik mnie obchodzi czy Wam przykro, natomiast chętnie bym poczytała dlaczego zabraliście jej dostęp.
_________________
"Dość widziałem.Wizja oczekiwała w każdej aurze.Dość miałem wszystkiego.Szumy miast,wieczorem,i w słońcu,i zawsze.Dość poznałem.Stacje życia. - O Szumy i Wizje!Odjazd z nowym uczuciem i w nowym zgiełku!" A.Rimbaud
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 117

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie, ja wierzę, że zanim podjęiscie ta decyzję, to zastanowiliscie się nad tym bardzo dokładnie, ale nie ukrywam, że i tak jestem masakrycznie zdziwiona, bo zarówno na moim temacie, jak i na paru innych Leni wypowiadała się bardzo ok. są tu jednak osoby, kóre wyraźnie piszą, że cos tam było na rzeczy.
mam nadzieję, że równie dokładnie przyglądacie się innycm użytkownikom, o ja juz parę razy natknełam się na kogos, kto tu (moim zdaniem) mąci dużo bardziej, a po wpisach osób odpowiadających na jej/jego wpisy, widzę, że nie jest to tylko moje zdanie. myslę, że osoba, która krytykuje pomoc w wypełnianiu pisma do urzędu nazywajac to instrukcją zniszczenia małżeństwa, czy jakoś podobnie, albo wyzywanej i bitej dziewczynie każe się zastanawiać nad tym, czy jest gotowa pracowac nad sobą, żeby wyjść naprzeciw swojemu "partnerowi", to ja przepraszam, ale to jest chyba szkodliwe, nie uważacie?
a czy jest tu na forum miejsce, gdzie można zgłosić, nazwijmy to, "nadużycie"??
pozrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 15:55    Temat postu: moje zdanie... Odpowiedz z cytatem

lubię Cię Marysia", i Ciebie maras szanuję
lubię też Laurę52/Leni56 i Maszę35, która sama odeszła nie godząc się z tym jak była traktowana przez Echnatona

nie cierpię Echnatona, bo mnie nękał na tym forum...
uważam, że dla dobra tego forum Echnaton nie powinien być na tym forum moderatorem, a tylko zwykłym użytkownikiem, tak jak Laura której zamknięto usta, co uważam za skandal i przemoc w najgorszym wydaniu, bo to już zakrawa na walkę ideologiczną, niszczenie za poglądy (inne niż poglądy tych, którzy mają władzę)

jeśli ktoś decyduje się służyć innym, powinien wymagać od siebie i pamiętać, że władza to pokorna służba, a nie stawianie siebie ponad innych

oczekuję, że Laura zostanie przeproszona i przywrócona z pełnią praw, a motywy jakimi się kierowano i poszczególne zarzuty zostaną otwarcie i szczegółowo przedstawione oraz poddane pod dyskusję, bo tego wymaga szacunek dla godności osoby, którą w moim przekonaniu skrzywdzono
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 117

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uderz w stół, a nożyce sie odezwą......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...no..i cisza...podobno nieodzywanie się, ignorowanie, udawanie ,ze nie ma tych co pytają, to tez przemoc....tyle głosów.konkretnych ..za..i tylko jakieś uogólnianie i ubieranie w uroczyste słowa " przeciw"..jak to powiedział " dynamika"???.." nie wyrzuca się osób które doznały przemocy".......wyrzucanie z ..forum,z życia....to objaw bezradności, a to każda z nas zna z autopsji...czym się różni nasza słabość od waszej??Smile...wy macie guzik do usuwania..my jesteśmy dalej zależne...i..uwierzcie mi..żadne lata doświadczeń w pracy z....nikogo nie usprawiedliwiają ,jeśli brak charyzmy....a poza tym..my wiemy jak to jest..a wam się tylko wydaje...tak naprawdę nic nie wiecie...nic.....Więc tym bardziej, nikt z was, nie ma najmniejszego prawa usuwać, tego czy owego z forum...chyba,ze sami chcecie odejść.....
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alma



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 232

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leni..wiesz..ale ja ciebie tu witam... Very Happy ...postawiłaś cale forum na nogi, nikt nie potrafił udzielić ci odpowiedzi na twoje " ale"...nie potrafił skonkretyzować zarzutów..., ja sama widzę,ze najlepiej im wychodzą przedruki artykułów..morze strasznie mądrych słów..najlepiej tak mądrych,żeby obawiać się zapyta..więc fajnie,ze jesteś Very Happy
_________________
...Co postanowisz, niech się ziści...niechaj się wola Twoja stanie,ale zbaw mnie od nienawiści...ocal mnie od pogardy, Panie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group