Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca licencjacka- przemoc wobec kobiet, wywiad

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Ważne dla Użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Praca licencjacka



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 14:56    Temat postu: praca licencjacka- przemoc wobec kobiet, wywiad Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich użytkowników forum.
Mam na imię Paulina i studiuję pedagogikę resocjalizacyjna w Grudziądzu.
Piszę właśnie pracę licencjacką "Formy i skutki przemocy domowej wobec kobiet" i szukam Pań, które chciałby udzielić mi wywiadu. Oczywiście wiem, że może być tak, że nie będzie możliwości spotaknia się osobiście z chętnymi Paniami więc polegałoby to na formie online tzn. zadałam by parę pytań (około 10) chyba, że ktoś sam by opisał swoją historie i zechciał się nią podzielić. Zapewniam pełną anonimowość tzn. będę tylko potrzebowała takie informacje jak: imię, wiek, wykształcenie, stytuacja rodzina (czyli, męzatka, rozwódka, wdowa lub w konkubinacie), miejscowość (może być powiat lub województwo) i liczba dzieci.
szukam kobiet, które były lub są ofiarami przemocy w rodzinie.
Mogę kontaktować się przez forum lub pocztą e-mail.
Bardzo proszę o poważne potraktowanie tego postu, z góry dziękuje Smile

Jeżeli jest ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem, zainteresowane Panie proszę o odpowiedz na forum lub widomość na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Kategorycznie nie udzielamy wywiadów oraz nie podajemy żadnych kontaktów do osób doznających przemocy. Także nie przeprowadzamy badań ani ankiet za pośrednctwem forum z uwagi na dobro i bezpieczeństwo użytkowników.

ps. w razie pytań zapraszam na pw.


temat zostaje zamknięty.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Ważne dla Użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group