Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozwód :(
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motyl



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 98

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam po tych meczarniach i maglu w sadzie moj ex stwierdzil ze nie ma co wyciagac brudow i wzial wine na siebie(pozew z orzeczeniem o winie ) nie wiem co po tej walce i tej gehennie dalo mu do myslenia ale zrezygnowal z walki fakt ze dlugo to trwalo ale jednak i mysle ze moj koszmar i moich dzieci sie skonczy wreszcie wyprowadzil sie przyznali alimenty i widzenie z dziecmi raz w miesiacu .ale czy to pozwoli mi zapomniec przez jakie pieklo musielismy przejsc przez niego i jego urojenia?czekam na uprawomocnienie wyroku pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacmanka
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 56

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj motylu!
Zapomieć pewnie się nie da... ale chyba nie o to chodzi by zapominać lecz nie pielęgnować w sobie zranień. wyciągnąć z tego co się da budując nową przyszłość spokojną i taką jakiej chcesz, cieszyć się z każdego lepszego dnia, który Ty budujesz, Ty decydujesz jak będzie wyglądał a będzie dobry, taki jak chcesz, bo już to potrafisz, wykorzystać tą siłę jaką w sobie masz, nie zapominaj o tej sile:)!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pacmanka
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 56

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyza 73 a jak Ty się trzymasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pyza73



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Trzymam się po japońsku, czyli jako tako Wink
Jakiś czas temu mój eks wyprowadził się 300 km ode mnie i był spokój, raptem parę spokojnych maili wymieniliśmy ( niezbędne do załatwienia sprawy). Niestety, na przełomie kwietnia i maja przyjechał na parę tygodni, zaczął bombardować sms-ami , kilka razy przyłaził pijany pod dom ( a nie wolno mu się zbliżać nawet do domu ), w końcu któregoś razu wezwałam policję , zwiał i wyjechał . Nie znam jego adresu i nie jest nigdzie zameldowany, nie wiem , czy szukają go czy nie, grunt, że mam względny spokój. Względny, bo wciąż przeżywam to wszystko...
Mam ogromne problemy finansowe, kupę długów do spłacenia, na dodatek siadam zdrowotnie Sad Ale cały czas wierzę, że dam radę i przyszłość zaskoczy mnie pozytywnie , muszę tak myśleć , bo inaczej zwariuję i skończę w jakiejś świrowni Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group