Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tamto Moje JA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carmen



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 23

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 12:09    Temat postu: Tamto Moje JA Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Carmen dnia Pią Wrz 24, 2010 2:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno żyć z taka rzeczywistością, zwłaszcza, ze część win, pewnie znaczna cześć przejęłaś na swoje barki. To nie Ty byłaś winna temu, że Twój ojciec - nie-ojciec był draniem i miał drani za kolegów, to nie Ty byłaś winna, że matka zostawiła cię i pojechała za chlebem, to nie Ty byłaś winna, że nikt nie widział twojej tragedii, Twojego wołania nikt nie słyszał i nie wsparł dobrym czynem czy choćby słowem, to nie Ty byłaś wina za demoralizację i braki w resocjalizacji, nie byłaś też winna za śmierć Gabrysi...
Trudno wyjść z mroku dotychczasowych zdarzeń i stanąć w świetle dnia, ale możliwe jest takie wyjście, możliwe jest naprawienie twego widzenia, Twego wzroku, duszy, przeniesienie odpowiedzialności na barki innych....
Myślę, że powinnaś skorzystać z pomocy psychologicznej...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”


Ostatnio zmieniony przez Echnaton dnia Sro Sie 04, 2010 23:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
justynakrecik



Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 10

PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć... Myślę, że wiele osób cię bardzo skrzywdziło. I że na pewno z tego powodu jest w tobie tyle smutku, żalu, bólu...
Zasługiwałaś na najwspanialszą miłość i najpiękniejsze zabawki, a tak na prawdę ludzie którzy powinni cię kochać zrobili ci największą krzywdę.
Myślę, że musisz zbudować sobie taki świat, w którym nie będzie już tamtych koszmarów z dzieciństwa, że te złe rzeczy które się stały, powinni nieść na swoim sumieniu i ramionach ludzie którzy je zrobili, że ty jesteś niewinna, wolna, czysta...
Ze potrafisz kochać i kiedyś będzie ktoś kto będzie się cieszył że jesteś, że żyjesz, że kochasz...Że może powinnaś trochę poczekać...że jeszcze będziesz szczęśliwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 23

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 21:25    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Carmen dnia Pią Wrz 24, 2010 2:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Carmen...
NIE JESTEŚ WINNA SWOJEJ SYTUACJI...
smutna i okrutna jest Twoja historia...

idź na psychoterapię i spróbuj już tylko dla siebie samej zobaczyć co i dlaczego się tak zadziało...
życzę Ci otwarcia się na psychologa pomimo wszystkich krzywd jakich doznałaś...zaufaj, choć to dla Ciebie bardzo trudne...
masz prawo być szczęśliwa...
Pozdrawiam i jestem z Tobą...warto...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carmen



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 12:27    Temat postu: Tamto Moje JA Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Carmen dnia Pią Wrz 24, 2010 2:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Carmen



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:43    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Carmen dnia Pią Wrz 24, 2010 2:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wierzę, że masz dość...ale nie jesteś sama...
proszę Cie o odrobinę siły...by iść do psychologa, który jest w ośrodku lub Poradni Interwencji Kryzysowej...
uwierz na terapii poznasz ludzi , którzy są w podobnej sytuacji do Twojej, niektórzy w gorszej , niektórzy w troszkę lepszej...ale TAM ZNAJDZIESZ WSPARCIE i poczujesz , że nie jesteś sama...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group