Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powtórka z rozrywki..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

essa napisał:
(...) Nie chcę iść z nim na wojnę dlatego nie zgłosiłam sprawy na policji,liczę na to ,że jak się wyniosę będę mogła z nim porozmawiać na neutralnym gruncie już nie z pozycji ofiary i zaproponować mu widzenia z synem(czego on się na pewno nie spodziewa-wie co nam zrobił) i wtedy da nam spokój. Dużo by jeszcze pisać ,ale wstyd mi (...)
P.S
Właśnie nasz tyran wyszedł do kościoła.


"nasz tyran wyszedł do kościoła"
niestety samo chodzenie do kościoła nic nie zmienia
tu potrzebne jest nawrócenie

jesteś dzielna, przezwyciężyłaś wstyd
nadal szukasz tego co słuszne, tym bardziej wsłuchuj się w głos sumienia, bo to najpewniejsza droga
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
essa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kochani,to dziś nadszedł ten sądny dzień a ja trzęsę się jak galareta.Moja córka jest dojrzalsza niż ja....mamo-mówi-jeszcze tylko malutki kroczek i jesteśmy w niebie.Proszę trzymajcie kciuki ! Tak się boję jego reakcji.....
Dam znać jak przeżyłam pierwszą noc odrodzenia.

pozdrawiam cieplutko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Essi trzymam kciuki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz mądrą córkę.Very Happy
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiapeczak



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj WSTYD?,nie może tu być takiego słowa .Ja tez miałam podobną sytuację jak ty i wiesz zrobiłam tak :udałam się do miejskiego ośrodka pomocy społecznej powiedziałam pani socjalnej co sie dzieeje u mnie w domu na co ona mi powiedziała że sie domyślała ,załatwiła mi pieniążki na bilety w tym na moje dwie córeczki ,moja pani psycholog wydała taką opinie i podpisała sie ze wyjeżdzam z dziecmi do ośrodka ,potem szybciutko poleciałam do domu spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy dzieci i dokumenty na poiąg i w siną dal ! .Myślisz że się nie bałam ?! strasznie ale to była dla mnie i moich dziewczynek jedyna szansa ,on by mnie zabił albo ja jego i dzieci tylko by ucierpiały ! ułożyliśmy sobie tak wspaniale życie bez tego gnoja ,to był i jest sadysta ,wygrałam z nim kilaka spraw;rozwód,alimenty,teraz walcze o pozbawienie ale to nie jest łatwe .Ale ważne jest że jesteśmy szczęsliwe i wolne .Mija 6 lat ! nęka nas na naszej klasie ,wyzywa itd ale ja to wszystko wykorzystam już nie długo ! Wiesz czego żałuje że jak mnie tak krzywdził a doznałam każdego rodzaju przemocy !-to że nie robiłam z tym wiele bo nie miałam nikogo kto by mi pomógł .Pomyśl o tym ! Warto żyć i .ŻYCIE RODZICÓW TO KSIĘGA KTÓRĄ DZIECI CZYTAJĄ.Pozdrawiam gorąco jak coś to pisz chętnie służę .Sylwia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo Sylwia:) Jesteś świetnym przykładem , że można:) Mocne uściski:)
Pozdrawiam -Ola
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
essa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam moich wirtualnych przyjaciół!
Może to banalne,ale brak mi słów aby opisać jaka jestem szcześliwa.Poprostu nie moge uwierzyc ,że jeszcze tydzień temu liczyłam na jakiś cud i trudno mi było pakować rzeczy(co to się człowiekowi w głowie zrobiło-takie aua:).Ludzie ja poprostu latam,choć skrzydeł u mnie brak!
Z faktów powiem tyle ,że mąż po 5-ciu dniach zgłosił uprowadzenie dziecka-dzięki Bogu posłuchałam mądrych ludzi i złożyłam zawiadomienie na Policję przed przeprowadzkąSmile


sylwia -chcę wyjaśnić kwestę wstydu-najzwyczajniej w świecie było mi wstyd ,że pozwoliłam dziadowi na takie traktowanie siebie i dziecka.

pozdrawiam Was wszystkich gorąco w te mroźne dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiapeczak



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 23
Skąd: opole

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana esso ,to on ma się wstydzić a nie ty ,bardzo sie ciesze razem z tobą tym że dałaś radę ,w jedności siła ,pozdrawiam cieplutko
_________________
Życie Rodziców to Księga ,którą Dzieci Czytają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulerzynka
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1553
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Essa- cieszę się że się udało Smile
Jesteś bardzo dzielna Smile

Pozdrawiam serdecznie

Ania

ps. Napisz co tam się u ciebie dzieje na bieżąco Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group