Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

znecanie psychiczne nad malzonkiem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truska



Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 20:01    Temat postu: znecanie psychiczne nad malzonkiem Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytanie,nie wiem ,gdzie udac sie po pomoc,
otoz,moja matka zneca sie psychicznie obecnie nad moim tata.Rodzice nie zyja ze soba od kilkunastu lat,nie rozmawiaja ze soba wogole,oprocz klotni,ktore prowokuje moja matka,kiedy bylam w szkole podstawowej w trakcie jednej klotni,matka ugryzla mnie w reke,bo stanelam po stronie taty,od zawsze bylam po stronie ojca ,bo to on byl prawdziwym rodzicem dla mnie,dla matki przestalam istniec pod koniec szkoly podstawowej,wyzywala mnie od glupich itp,kiedy miala wypadek kilka lat temu,odwiedzalismy ja w szpitalu i zajmowalismy sie nia,a ona po powrocie oswiadczyla sasiadom,(co nie bylo prawda bo bylam w domu kiedy doszlo do wypadku)ze to ojciec zepchnal ja ze schodow,moj tata nigdy nie wyrzadzil jej zadnej krzywdy rowniez mi,moja matka oprocz znecania psychicznego-obrazania i wyzywania od - .... ,pchnela ostatnio tate,
wiem ze prawda jest po stronie taty i ze to przewaznie mezczyzni znecaja sie nad kobietami,
lecz w moim przypadku nie wiem w jaki sposob mozna udowodnic,ze to ona zneca sie nad moim ojcem,skoro te zdarzenia mialy miejsce,a moja matka bezkarnie nadal zneca sie nad moim tata
nie wiem gdzie mam sie z ta sprawa zwrocic,
prosze o porade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj


Na chwilę mało wiemy a mianowicie , czy mieszkasz z rodziacmi, czy inni członkowie rodziny, sąsiedzi posiadają wiedzę w tej sprawie (byli , są świadkami...), Czy kontaktowałaś się z kimś w tej sprawie...


Arrow Trochę zbyt mało napisałaś. Proszę o konakt na pw tego forum.


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zatrzymać przemoc i pokazać mamie, że nie jest bezkarna w obrażaniu czy stosowaniu przemocy. Oczywiście do tego aby coś udowodnić potrzebni sa świadkowie, dowody, dokumenty, liczą sie tez Twoje zeznania...To poważna zaliczka na zatrzymanie przemocy!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochanie, to dobrze, że chcesz pomóc tacie, pokaż mu to forum. może będzie z niego korzystać. Powinien sam zacząć działać. Wiem coś o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group