Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jest mi wstyd...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2011 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poczytaj pare ksiazek to zrozumniesz ,ja mam podobna matkie ja jej sluga cale zycie ona moja nie booooooooooo po co ,w koncu tak zaeskalowalo ze zerwalismy obydwie w sumnie kontakt mimo wszystko nie zaluje ,teraz wiem ze wychowano mnie chlodnie emocjonalnie i oczekiwano ze..........spelnie jakies nie udane marzenia matki ,nie po to ma sie dzieci polecam j.bradshaw powrot do mojego wewnetrznego domu badz pia mellody (doskonale pasuje do waszego zwiazku kasiu) toksyczna milosc. masz moje nasze wsparcie digitalne ale masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2011 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz ja sie zmeniam moj maz spi oddzielnie nie szukam juz bohatera ktory mnie wyzwoli bo sama nim jestem i jestem wstanie dac sobie rade mam was,przyjaciol a mamusi nanka juz nigdy nie bede tylko jak ja bede chciala zmiany zaczely sie u mnie po przeczytaniu ksiazki pia mellody toksyczna milosc,pikna lecz trudna dla takich jak my Smile nie masz kolezanki zeby z toba poszla do sadu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabi66



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Pomorskie

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwia dzięki! Książkę łyknęłam wczoraj - znalazłam e-booka... Ale chyba muszę jeszcze ze dwa razy ją przeczytać, bo nie mogę do końca się i swego męża zidentyfikować z poszczególnymi "typami".
Większość moich koleżanek rozjechała się po świecie. Mam jedną, wtajemniczoną, z którą codziennie rozmawiam - ale mieszka w Warszawie. Ma 3 dzieci, w tym maleńką 1 roczną, także raczej to niemożliwe aby przyjechała.
Jakoś sobie poradzę. No muszę! Teraz mój mąż przyjął postawę hardą. Idzie do sądu, chce tego rozwodu - to dla niego super szansa na lepsze życie. Myśli, że będę go błagać, aby mnie nie opuszczał.... hehe, nie te czasy.
Boję się tych badań w RDK... wiecie coś o tym?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmmmmmm to zeczywiscie ciezka ksiazka tak przemyslilam ze ty to raczej nalowiec kochania a maz osoba unikajaca bliskosci ty akceptowalas duzo zeczy bo........... dom.dzieci rodzinka ,on zamiast wypelnic swoje braki wewnetrzne wolal je w inny sposob okazywac ,kazdy moze sie zmienic lecz potrzebna jest odwaga ,wytrwalosc i duze ogromne checi jesli jest ich brak to zapal znika po czasie i tacy ludzie wybieraja latwiejsza droge na skroty ktora niestety nie dziala. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group