Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Badania w ośrodku RODK
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lena123



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 40

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 21:37    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

witam ja nie wiem ile sie placi za takie badanie to moj maz dal wniosek na takie badanie i sad wyznaczyl termin . i nie buj sie tego badania tam bedziesz tylko ty maz i dziecko . bez obaw na takim badaniu wyjdzie wszystko tak zakreca dieckiem ze samo powie co i jak . tylkoe nie ustawiac dziecka co ma mowit bron waz boze bo to nie na wasza kozysc . takie badanie dlugo trwa i bedziesz mogla sie wypowiedziec na temat i twoj maz tez . ja czytalam na necie ze ktos placil 560zl ale to nie w tym rzecz . na takie badanie isc wyluzowanym i odpowiadac szczeze . i pisac szczeze . ale ostrzegam uwazajcie na pytania pisemne sa bardz podchwytliwe i sama nie wiem czy dobrze odpowiedzialam skupialam sie by dobrze odpowiedziec dla dobra dziecka . czytajcie uwaznie te pytania pozrdawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fifiola
Moderator - Współpracownik NL psycholog
Moderator - Współpracownik NL psycholog


Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 767
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lena, cieszę się, że masz takie pozytywne doświadczenia, szczególnie z Katowic.
Najważniejsze w takich badaniach to być szczerym, w końcu każdemu z nas chodzi o dobro dziecka.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group