Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomocy prawnej potrzebuję!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolaleo



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 137
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem w jakim banku bo jest w tym samym co kiedys była wspólna a teraz przełożył tylko na siebie .Dokumentów na to nie mam ale wiem dokładnie kiedy była wpłata czyli 21 sierpnia ubiegłego roku.A z poprzedniego banku pieniądze były wypłacane w kasie i wkładane na lokate do tego innego. rozmawiałam z dyrektorem banku wcześniej że bank udziela informacji na wniosek sądu.Tak sobie myślę że przecież jest też historia operacji wykonywanych na rachunku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sytuacja jest do opanowania, ale trudno samej to wszystko poukładać, przy braku doświadczenia można popełnić jakis błąd i ... drogo za to zapłacić. Prawnicy, też nie są tani. Dasz radę. powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaleo



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 137
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś trzeba sie trzymać.Myślę sobie teraz że pona d 10 lat zajęło mi dojście do prawdy z jakim człowiekiem żyję.Wczoraj powiedział mi że jestem jego najwiekszym wrogiem.Uprane,posprzatane ,dzieci zadbane,ugotowane i dalej jestem brudaska,gnój i dno.Nie nauczyli go w domu że jak oboje rodzice pracuja to tez oboje powinni sie zajmować obowiazkami domowymi.Moje "kochanie"potrafi grać pół nocy na komputerze albo na komórce,albo pić przez kilka dni wcześniej.Potem idzie do pracy i po pracy przychodzi i odpoczywa ,kładzie sie spać i nie ma prawa nikt go zbudzić.Ja natomiast nie moge sie położyc tak jak wczoraj bo tylko on ma takie prawo.Jednak myślę że to też moja wina bo wszystko podane pod nos przez całe zycie.uwalony z każdej imprezy a ja za kierowcę robiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe że w domu go nie nauczono ale i ty go nie uczyłaśSmileSmile Weszłaś w rolę Matki polki i robiłaś wszystko sama mając żal coraz większy.... warto na przyszłość się nad tym zastanowić...SmileSmile

Pozdrawiam- Ola
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jolalep, jeślli masz problemy natury prawnej pisz smiało, adresu chyba nie zapomniałaś? A i telefon mogę podrzucić....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jolaleo



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 137
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieknie dziekuję Wam wszystkim>nie zapomniałam Kazimierzu namiarów.
Skorzystam .
Teraz właśnie sie zastanawiam co by było gdybym nie znalazła tego forum.?Czytałam tekst "piękna,wykształcona ,maltretowana"
Nie jestem piękna ale wykształcona ,maltretowana ,pracująca zajmujaca sie domem ,dziećmi, mężem.Myślę sobie dlaczego takim jak ja ludziom .którzy mają ludzkie przywary również bo nikt święty nie jest,tak ciężko przychodzi uzmysłowienie i nazwanie po imieniu sytuacji w jakiej sie znaleźli.Dochodzę do wniosku na przykładzie własnego życia i tego co można przeczytać na temat przemocy,że przesladowcy są doskonałymi psychologami.Omotać w sieci jak pająk ,wyssac powoli krew i zostawić ofiarę wyschnięta na wiór ,bez życia.Bez jakiejkolwiek wiary w siebie,bez poczucia własnej wartości ,godności,w osamotnieniu.
Od chwili gdy znalazłam to forum i znalazłam odwagę aby coś napisać myślę że zmieniło się moje nastawienie do życia.Tyle mądrych rzeczy dowiedziałam się od innych ludzi,duzo słów wsparcia ,wiele mądrych i prawdziwych rzeczy przeczytałam.
Wiem że mam prawo być niedoskonała,bo jestem tylko człowiekiem.Wiem tez że przez moją niedoskonałośc nie ma prawa nikt mnie ani moich dzieci niszczyć.I nie muszę nikomu nic udowadniać.A zwłaszcza mężowi,który mi zawsze mówi udowodnij to,udowodnij tamto,że potrafisz itd.Teraz wiem że nie muszę.Dziękuję Wam wszystkim za to bardzo
Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz jolaleo, jeśli lustra w Twoim mieszkaniu nie pokazują Ciebie pięknej i doskonałej to...wyrzuć lustra i zakup nowe...trzeba zobaczyć w sobie piękność....bo jeśli nie my sami to...jak inni mogą dostrzec nasza oszołamiającą urodę? i jedyną, niepowtarzalną!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jolaleo



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 137
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Kazimierzu! lustra należy zmienić obowiazkowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group