Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papillon



Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 24

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie każde małżeństwo można uratować! Nie za wszelką cenę! Najważniejsza Olu jesteś TY i DZIECI. Wspaniale, że możesz dać im bezpieczny dom. Normalność. Maluchy mają cudowną, odważną mamę. Mamę, która o nie walczy. Podziwiam Cię Olu.
Ściskam Smile

P.S.
Twój synek ma już nerwicę lękową. Oby w przyszłości to nie skończyło się dramatem. Oby. Biedne dziecko. Fajnie, że korzysta z pomocy psychologa.
Ech....."nóż się w kieszeni otwiera" jak słyszę co "tatuś" może zrobić własnym dzieciom Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 22:34    Temat postu: może to komuś się przyda, żeby nie wyważał otwartych drzw... Odpowiedz z cytatem

zupełnie nie piszę o Tobie Olu Smile
dzielę się swoimi przemyśleniami ze swojego życia, może komuś przydadzą się te moje myśli napisane po ponad 20-letnich staraniach o moje własne małżeństwo...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GUSIA



Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 32

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Twoją odwagę ja trochę dłużej jestem w takim samym związku ,tzn dłużej dawałam się mamić i czekałam na cud .Teraz już w cud nie wierzę życie jest zbyt krótkie aby marnować je czekaniem na zmiany które nie nadchodzą ,życie to nie film nic nie zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.Masz racje odchodząc ,ja też zrobię to samo nie wyobrażam sobie życia z nim pod jednym dachem .Jego nałóg to bagno ale on nie chce sam tonąć potrzebuje widzów na których będzie mógł wyładować swoją złość i obarczać winą za swój upadek. Bądź dumna z tego co robisz to właściwa droga .
_________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty twojego życia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group