Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prosze o dalsza pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dadonka



Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 11:54    Temat postu: prosze o dalsza pomoc Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odzew..Sama jestem osoba uzalezniona i jestem trzezwa od kilku lat .ale w moim przypadku bylo inaczej ..Ja zxabralam ja z ulicy byla w ciezkim stamnie cala zmasakrowana i ciezko pobita ,pojechalismy do szpitalla ,ale ona jest tak zastraszona ze nie chciala powiedziec kto ja tak pobil.zgodzila sie na sokolóweke ,teraz mija ostatni tydzien i jedzie do morowanca na dalsza terapie ale ja nie wiem czy dalej mam jej pomagac finansowo i jezdzic do niej ,,,sama po takich wizytach dochodze do siebie 2 dni i ciezko jest mi tam byc ale niechce by byla sama,,powiedzcie mi prosze co mam dalej robic,pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Twoja kuzynka nie ma nikogo bliskiego oprócz Ciebie?
Jeśli Twoja kuzynka sama się zgodziła na terapię to już jest dla niej wielki plus .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group