Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BŁAGAM O POMOC !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy go wliczyli mi w dochody. Decyzji na oczy nie widziałam. Przelali na konto pieniądze a potem po decyzje kazali przyjechac. Muszę podjechać i zobaczyć co oni tam napisali .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dodatku piszesz, ze on pracuje na czarno więc nie ma dochodu...więc jaki dochód moga Ci wliczyc do Twego dochodu?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agneskoko83



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 244

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
W dodatku piszesz, ze on pracuje na czarno więc nie ma dochodu...więc jaki dochód moga Ci wliczyc do Twego dochodu?


Pracuje na czarno od tygodnia dopiero . Takto miał umowę na stałe. Gdy składałam podanie o pomoc to pracował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sie 11, 2010 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Ci pomóc, wciąż mam za mało danych, wciąż rzucasz - albo Tobie rzucają - kłody pod nogi. Gdyby to trafiło na mnie to...chyba bym ten cały ośrodek pomocy zmiótł z ziemi, ale i tak dostałbym pieniądze...Wiem, Ty masz jeszcze inne problemy - z pomocą społeczną z policją, z brakiem sojuszników...Może spróbuj dziś złożyć ponowne podanie podając, ze sytuacja się zmieniła, bo były mąż nie pracuje...Jeśli wliczają go do dochodu - zupełnie nie wiem jakim prawem - to teraz masz jeszcze mniej pieniędzy i pomoc jest ci niezbędną....

To oczywiście nie załatwi żadnej ze spraw, może warto zahaczyć o ośrodek kryzysowy i poszukac chocby tymczasowej kwatery - na miesiąc, dwa, trzy...poszukac innych wyjść, może pracy....Przeciez życ w takim miejscu to wciąz kłopoty, zmartwienia i brak wsparcia...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group