Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

alimenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu jeślii tak mogę do ciebie pisać wiem i to bardzo dobrze ile kosztuje miesięczne utrzymanie dziecka , ponieważ przez ponad trzy lata sam utrzymywałem naszych synów i nie płakałem o pieniądze od byłej . Zgodziłem się na wszystko jeśli chodzi o widzenia a nawet więcej bo potrafiłem chłopców często zawozić do miej nawet gdy nie miała kontaktów ,,nie lubię tego słowa ponieważ kojaży mi się ono raczej z elektrycznością woleę słowo spotkania . Pod nikogo się nie podszywam ani nie podzszywałem byłem jestem i będę pod tym nickiem . Jeżeli mi nie wierzycie to zapytajcie się Echnatona .A wracając do tematu alimentacji to jeśli utrzymanie dziecka kosztuje 1 tysiąc zł miesięcznie to niby dlaczego w te koszty ni partycypuje matka skoro ojciec płaci taką kwotę jaką podałem to i matka też powinnna przedstawić rachunki na taką samą kwotę czyż nie mam racji .
pozdrawiam yamato
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50% z tysiąca to jest 500 zł. Ma Ci przedstawić rachunki, paragony za wszystko?
Mój ex nie płaci mi od 3 lat, mało tego nigdy moje piękne oczy nie ujrzały alimentów, które zaledwie wynosiły 150 zł. Dopiero parę miesięcy temu zararządałam podwyżki i nie jest to nawet 50% koszów utrzymania dziecka, może ledwie 30% . Nie poskutkował Komornik Sądowy, bo unika legalnego zatrudnienia. Pozostała mi sprawa karna. Dlaczego więc osądzasz, że kieruję się tylko zemstą i żółć mnie zalewa?
Gdybym na utrzymanie dziecka dostała z funduszu alimentayjnego to byś się mnie nie czepiał, ale skoro je próbuję wyegzekwować od ojca dziecka to źle?
Nie zapominaj, że pierwsza sprawa kończy się zawiasami. Może będzie należał do tych co boją się więzienia i zacznie płacić. Jeżeli nie... Może dla Ciebie nie ma sensu sadzanie alimenciarzy, ale ja uważam że gorzej jest jak czują się zupełnie bezkarni. Inne spojrzenie na to mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Basiu ja nie mówię że posadzenie go czy też postraszenie go więzieniem nie jest dobrym wyjściem . Dla mnie taki ojciec to nie ojciec który nie pamięta o swoim dziecku . Nasi synowie są już prawie dorośli i wiem że potrzebują się ubrać zjeść a zawsze chciałem żeby jakoś wyglądali , poza alimentami dostają też odemnie można to tak nazwać kieszonkowe nie jest to dużo ale staram się im je dawać systematycznie . Pracuję ciężko i każdy cent zarobiony jest okupiony naprawdę potem . Lecz gdy pomyślę że dzięki temu synowie mogą sobie gdzieś wyjść ze swoimi dziewczynami bardzo mnie to cieszy . Chociaż nie widzę ich już od kilku lat ale mam z nimi kontakt mailowy czy też telefoniczny . Mogę do nich zadzwonić kiedy chcę i zapytać co u nich słychać i czy czegoś nie potrzebują . Basiu ja twojego byłego nie bronię jeżeli to ma poskutkować tym że tak jak myślisz iż może się przestraszy i zacznie co kolwiek płacić to rób to takich ojców nie mogę nazwać ojcem a raczej dawcą spermy . Jeśli to poskutkuje to jesem ZA tym abyś to zrobiła bo takich nie żałuje .
pozdrawiam
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group