Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Darmowy hotel czy co?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moderator napisał:
***
***nie podajemy linków ze względu na bezpieczeństwo użytkowników oraz niepotrzebną reklamę


Do "anonimowego moderatora":
Ograniczasz dostep ofiarom przemocy do materialow ktore moga im pomoc - przez to sam stajesz sie wspolodpowiedzialny za przemoc psychiczna.

pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj dynamika


Wcale nie anonimowa . Dokonałem usunięcia linku . Już ci wyjaśniam chociaż to nie jest wymagane . Podany był adres internetowy forum internetowego w którym znajdowały się tematy zawierające słowa wulgarne a także teksty sprzeczne z polskim prawem . Z uwagi na ten fakt , iż dbam aby na forum nie było żadnych odnośników które budzą wątpliwość , są sprzeczne z prawem oraz naruszające w sposób wyrażny kulturę języka . Ponadto jak ci wiadomo nie reklamujemy na łamach forum żadnych stron które nie są odpowiednio sprawdzone pod kątem treści a także bezpieczeństwa użytkowników .

Jeśli chcesz aby jakieś ważne w/g ciebie linki do stron były zamieszczone na forum to proszę o osobisty kontakt za pośrednictwem pw . Można stworzyć taki katalog stron wartościowych i godnych polecenia . Zawsze jestem otwarty na nowe pomysły .


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 2:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maras napisał:
Można stworzyć taki katalog stron wartościowych i godnych polecenia . Zawsze jestem otwarty na nowe pomysły .


Masz bardzo dobry pomysl z dzialem linkow, otworzmy go, na pewno z czasem zbierzemy solidna porcje informacji.

Dzial rozmowy o psychologii na forum psychologicznym humanitas, jest pierwsza strona w jezyku polskim, na ktora trafilem, gdzie ludzie naprawde rozumieja osobowosc narcystyczna - czyli osobowosc sprawcow przemocy. To bezcenne zrodlo informacji dla ofiar i osob pracujacych z ofiarami a takze dla sprawcow przemocy chcacych sie zmienic i osob prowadzacych dla nich terapie.
Goraco namawiam wszystkich tu obecnych do zapoznania sie z tematem Narcystycznych Zaburzen Osobowosci.

pozdrawiam,
P.

P.S. Co do "wulgaryzmow" powszechnie wiadomo, ze potrafia przyniesc duza ulge w niektorych sytuacjach. Ofirary przemocy psychicznej nie potrzebuja tamowac wulgaryzmow a wrecz przeciwnie Wink Gniew ma moc uzdrawiajaca.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wylgaryzmy? to był link do forum humanitas, forum psychologicznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ale zauważ że pod uwagę brane było całe forum a nie tylko wybrany wycinek .


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darg



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 3
Skąd: Z Tąd

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze
Dziś była rozprawa o alimenty. Wygrałam i mam dostawać na 2 dzieci po 150 zł razem 300 zł. Dobre i to , ale co dalej? Mąż w sądzie przyznał się do zarabiania 1100 zł, z czego nic na dom i rodzinę nie dawał. To jakaś dziwna sprawiedliwość - też bym chciała mieć tylko na siebie 900 zł. i nie martwić się o opał, prąd, podatki, pranie, wodę, szambo itd. Co mam zrobić by mąż płacił także za połowę kosztów utrzymania domu.
Dzięki.
Wasze posty może w innym temacie, ale bardzo mnie interesują i popieram was -nie dajmy się gnębić. Cze.
_________________
Darg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacja



Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 88

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może trzeba założyć sprawę o dokładanie do budżetu domowego, udział w utrzymaniu domu, takie alimenty na rodzinę. Nie jestem prawnikiem, dokładnie nie podpowiem, ale to chyba taka ścieżka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group