Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stop godzeniu w dobro Narodu Polskiego, godzeniu w prawa czł
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

From: Maria Majewska
Date: July 30, 2012 1:05:38 AM PDT (CA)
Subject: list jednego rodzica

Witam,


Najczęściej dyskutujemy tu o statystyce powikłań i zgonów poszczepiennych, oraz o naukowych dowodach szkodliwości szczepień, lecz nie wgłębiamy się w emocje osób i rodzin dotkniętych tymi problemami. Trzeba jednak pamiętać, że za suchymi liczbami i danymi statystycznymi kryją się autentyczne ludzkie tragedie i rozpacz. Warto przeczytać poniższy list jednego rodzica, który ukaże nam ludzki wymiar oraz cenę tego, co nazywamy "powikłaniami poszczepiennymi", które są najczęściej bagatelizowane oraz wyszydzane przez establiszment medyczny.


"Niewinne dzieci są okaleczane, czasami nawet zabijane przez szczepionki, które – jak nam powiedziano – miały je chronić.

Wielu rodziców ostatecznie rozumiało tę potworną prawdę. Co więcej, ci nieszczęśni rodzice przez całe będą dręczyć się świadomością, że to oni sami, choć nieświadomie, przyprowadzili swe dzieci do ludzi, którzy wstrzyknęli im straszliwe trucizny. Ja sam dręczę się tą świadomością i prawdopodobnie będę przez resztę mego życia.

Czy lekarze zdają sobie z tego sprawę czy nie, oni uczestniczą w rażącym naruszaniu podstawowych zasad ludzkiego zaufania.


To, co uczyniono szczepionkami naszym dzieciom, jest definicją absolutnego zła".


Pamiętajmy, że okaleczonych przez toksyczne szczepienia dzieci i dorosłych są już na świecie setki milionów.
Pozdrawiam

DM
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezydent (Komorowski) zatwierdził ludobójczą ustawę

Prof. Majewska: Osoby wątpiące w możliwie zbrodnicze działania rządów i organizacji medycznych powinny się zaznajomić na początek z poniższymi faktami. Teraz polski rząd i sejm dały prawne przyzwolenie na prowadzenie takich ekperymentów na polskich obywatelach wbrew ich woli. Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne, bo nie wiadomo, co się za nimi kryje.
http://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States
http://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Makabryczne-eksperymenty-medyczne-na-zywych-ludziach,wid,13395279,wiadomosc.html?ticaid=1ee15
http://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_syphilis_experiment
http://www.infoplease.com/spot/bhmtuskegee1.html
http://en.wikipedia.org/wiki/British_nuclear_tests_at_Maralinga
http://www.whale.to/v/my1.html
http://naturalsociety.com/glaxosmithkline-fined-93k-over-14-vaccine-baby-deaths/

Ezet: przymusowe szczepienia uchwalone przez “polski parlament” (?), świadczą o tym (dowodzą tego), że staliśmy się państwem FASZYSTOWSKIM. Na wzór III-ciej Rzeszy, gdzie obowiązywały podobne “ustawy” uszczęśliwiające obywateli ówczesnych Niemiec.
Zarówno we współczesnej Polsce, jak i w ówczesnych Niemczech pozbawiono obywateli należnej im podmiotowości. Ludzie zostali potraktowani jak przedmioty, jak trzoda chlewna.
Uchwalenie w Polsce tej ustawy, jest bardzo niebezpiecznym precedensem, który się pogłębi.
Odnośnie samego w sobie szczepienia, wykorzystane ono zostanie do wszczepienia CHIPÓW, których celem będzie pełna kontrola nad ludźmi, łącznie z możliwością likwidacji niewygodnych osobników. Onegdaj (jakieś 25 lat temu) oglądałem amerykański film, na który zaprezentowano tą idee. Wszczepianie CHIPÓW działa niezwykle skutecznie. Przy zastosowaniu współczesnej nanotechnologii jest to całkowicie możliwe obecnie do zastosowania…

---

Piotr Bein: List otwarty do Prezydenta-ludobójcy

Ws. ludobójczej ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych

27 lipca 2012 r.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowny Panie Prezydencie,

Zatwierdzona przez Pana nowelizacja <em>Ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi</em> jest dowodem na zbrodnię ludobójstwa. Specjaliści zwrócili już uwagę Pana Prezydenta na poważne medyczne, prawne, instytucjonalne i proceduralne wady tej ademokratycznej, korupcjogennej nowelizacji, godzącej w podstawowe prawa naturalne Polaków. Skupię się zatem na aspekcie ludobójczym.

Artykuł II http://www.preventgenocide.org/pl/konwencja.htm konwencji ws. ludobójstwa definiuje ludobójstwo jako którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

a) zabójstwo członków grupy,

b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego [tłumaczenie nieprecyzyjne: ang. physical or mental harm, pol. uszkodzenia cielesnego lub umysłowego] członków grupy,

c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,

d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,


Szczepionki mogą powodować poważne trwałe uszkodzenia cielesne i umysłowe, ubezpłodnienia, a nawet śmierć (Artykuły II a, b i d). Obowiązek szczepienia naraża rodziny na koszty uniknięcia obowiązku (kary pieniężne) lub ponoszenia kosztów leczenia i utrzymania członków rodziny z poważnymi powikłaniami poszczepiennymi (Artykuł II c). Producenci szczepionek umywają ręce od odpowiedzialności za skutki swych szczepionek, a służba zdrowia jest nieskuteczna, kolaborując z producentami w tuszowaniu negatywnych skutków szczepień.

Artykuł III definiuje, za co grozi kara: Następujące czyny podlegają karze:

a) ludobójstwo,

b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,

c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,

d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,

e) współudział w ludobójstwie.

Nowelizacja ustawy, dowód na rozmyślne planowanie/przygotowywanie aktu ludobójstwa, jest zatem sama w sobie zbrodnią ludobójstwa, wg Artykułu III b-d. To czyni współudziałowcami w zbrodni wszystkich opowiadających się za nowelizacją ww. ustawy: posłów i senatorów, doradców, pracowników mediów, lobbystów i Pana Prezydenta.

Podczas fałszywej pandemii świńskiej grypy (2009), narody grecki, indyjski, niemiecki, francuski, amerykański i wiele innych, w końcu polski, odrzuciły kłamstwo, które dążyło do ludobójczych, masowych inokulacji nieprzetestowanymi, niebezpiecznymi szczepionkami bez gwarancji... Ta sama grupa napiera na następne oszustwo: pandemia ptasiej grypy. W tym celu http://www.naturalnews.com/036316_swine_flu_death_estimates_CDC.html fantastycznie powiększa się już sfałszowane statystyki zachorowań z 2009 r.! Poważnie zaniżone dane powikłań wykazują fatalne skutki wyszczepialności, która osiągnęła wtedy poziom zaledwie do kilku procent.

Współczesny zbrodniczy charakter koncernów farmaceutycznych to kontynuacja tradycji http://grypa666.wordpress.com/2010/01/15/zgina-3-miliardy-ludzi/ ludobójczego hitlerowskiego koncernu IG Farben oraz eugenicznych i ubezpładniających programów globalnych, opracowywanych przez fundacje http://piotrbein.wordpress.com/2012/03/28/eugeniczne-plany-rockefellera-obnazone/ Rockefellera i http://www.naturalnews.com/035777_GAVI_immunization_children.html Gatesa. Konglomerat farmaceutyczny (i uzależnione od niego administracje państwowe i światowe) zdemaskowano jako http://www.jonizator.pl/w_imieniu_narodow_swiata.pdf zorganizowane oszustwo - długoterminowe, na skalę globalną, celem „robienia interesów na chorobach“, co pociąga za sobą zbrodnie przeciw ludzkości i zbrodnie ludobójstwa.

W kolaboracji z ludobójczym konglomeratem farmaceutycznym, rząd brytyjski od 30 lat http://piotrbein.wordpress.com/2012/03/16/uk-government-experts-cover-up-vaccine-hazards-to-sell-more-vaccines-and-harm-your-kids-rzad-brytyjski-od-30-lat-ukrywa-skutki-szczepionek-by-sprzedac-wiecej-i-zaszkodzic-dzieciom/ ukrywa skutki szczepionek, by sprzedać więcej i zaszkodzić dzieciom; http://piotrbein.wordpress.com/2012/03/16/uniewazniona-oszustna-decyzja-wladz-brytyjskich-zwiazana-ze-szczepionkami-wywolujacymi-autyzm/ unieważniono jego oszustną decyzję związaną ze szczepionkami wywołującymi autyzm.

Za nielegalny marketing, fałszowanie danych i kłamstwa o skuteczności i bezpieczeństwie leków, przekupywanie lekarzy celem promocji niebezpiecznych i drogich leków oraz zdzieranie z ubezpieczalni, ukarano w USA miliardową karą koncern GlaxoSmithKline (producent m.in. szczepionek). Przestępstwa przyniosły firmie dziesiątki bln dolarów zysków, a tysiące konsumentów jej produktów doznały strasznych powikłań, nawet śmierci.

http://piotrbein.wordpress.com/2012/06/28/breaking-news-merck-faked-mumps-vaccine-test-results-for-over-a-decade-claim-virologists/ Firma Merck fałszowała wyniki testów szczepionki na świnkę przez ponad 10 lat… Podobnych raportów z farmaceutyczno-szczepionkowego ludobójczego frontu jest http://grypa666.wordpress.com/olej-scypionki/ wiele więcej.

Producent szczepionek http://grypa666.wordpress.com/2009/07/22/tresc-zarzutow-burgermeister-w-skrocie/ Baxter rozprowadził materiał szczepionkowy w 2009 r. który w efekcie był niebezpieczną bronią biologiczną do masowego zastosowania w szczepionkach przeciw grypie. „Pandemia” świńskiej grypy narzucona światu w 2009 r. przez producentów szczepionek i skorumpowaną Światową Organizację Zdrowia, zmusiła rządy do zakupu niesprawdzonych, ekperymentalnych szczepionek, marnując miliardy z podatków i wywołując poważne choroby. Szczepionki zwiększały ryzyko zachorowania i zgonu. Setki mln dawek niezużytych na Zachodzie, przekazano krajom III Świata, gdzie wywołały epidemie.

W 2009 r. Polska wybiła się na arenie międzynarodowej odmową zakupu tych szczepionek. Przedtem, nielegalne testy szczepionek na bezdomnych w Polsce, uśmierciły szereg osób. Nowelizacja omija odmowę ministerialną w zakupach szczepionek i oddaje decyzje ogłoszenia epidemii, zakupu szczepionek i wykonania przymusowych szczepień na niski poziom administracyjny, niezmiernie podatny na korupcję. Nowelizaja ustawy uczyniła Polaków narodem zalegalizowanym do ludobójczych eksperymentów szczepionkowych. Będą ponosić całe ryzyko i koszty, przy braku odpowiedzialności urzędów i producentów szczepionek. Zaszczepieni mogą stać się źródłem prawdziwej pandemii, o co chodziło klice farmaceutycznej w 2009 r.

Ustawa (podobnie jak inne: o GMO, emeryturach...) jest zamachem na suwerenność Polaków i resztki demokracji w kraju. Zamiast zatwierdzenia, powinna była pójść tam, gdzie miejsce kompleksu szczepionkowego - na śmietnik, a jej proponenci - przed trybunał za zdradę polskiej racji stanu.

Podobnie jak coraz większe rzesze społeczeństwa, internauci na moich blogach (niemal 6 mln odsłon od 2009 r.) są niezwykle zaniepokojeni załamaniem demokracji i anty-narodowym, aspołecznym ustawodawstwem. Pan Prezydent po raz kolejny nieodwrócił tej tendencji.

Z poważaniem,

Dr inż. http://piotrbein.wordpress.com/2010/06/05/piotr-bein-publicationspublikacje/ Piotr Bein

niezależny http://piotrbein.wordpress.com/my-research-papers/ badacz ludobójstwa

http://grypa666.wordpress.com/ Grypa666 i http://piotrbein.wordpress.com/ PiotrBein.wordpress.com"

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2012/07/27/list-otwarty-do-prezydenta-ludobojcy/

---
Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska - Zastrzyki kalectwa, racjonalny strach

http://piotrbein.files.wordpress.com/2012/08/zastrzyki-kalectwa.pdf
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=d3BUgYXtJ10
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wpisał: Dr Jerzy Jaśkowski
19.08.2012.

Chcesz zachorować, zaszczep się, np. na krztusiecNaukowcy przebadali zespół nagłej śmierci niemowląt w 103 przypadkach i stwierdzili : 6,8 % dzieci zmarło w 12 godzin po szczepieniu, 13 % zmarło w ciągu 24 godzin po szczepieniu, 26% zmarło w ciągu 72 godzin po, a kolejne 37% w kolejnym tygodniu, reszta zmarła w okresie do 3 tygodnia po szczepieniu (...)"

źródło: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6923&Itemid=53
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 9:59    Temat postu: ciekawe? Odpowiedz z cytatem

dlaczego w USA żydzi nie są objęci obowiązkiem szczepienia dzieci?

http://www.youtube.com/watch?v=eV-tt1XCcXU

http://www.youtube.com/watch?v=d5CDUZb61U0
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 13:14    Temat postu: Re: ciekawe? Odpowiedz z cytatem

"Multimiliarder Bill Gates i jego żona Melinda zaangażowali się w walkę z rzekomym przeludnieniem na świecie. Portal World Net Daily opublikował obszerny artykuł na ten temat przypominając, że właściciel Microsoftu chce całkowicie ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, drastycznie zmniejszając liczbę ludności na świecie poprzez stosowanie szczepionek. Jego żona Melinda – organizatorka niedawnej konferencji eugenicznej, która odbyła się w setną rocznicę zwołania Pierwszego Międzynarodowego Kongresu Eugenicznego w Londynie - chce walczyć z przeludnieniem upowszechniając antykoncepcję i aborcję. (...)
Gates powiedział, że każda osoba na naszej planecie produkuje średnio około pięciu ton dwutlenku węgla rocznie. Stwierdził, że obecnie jest około 6,8 mld ludzi na Ziemi, ale liczbę tę można ograniczyć od 10 do 15 proc., stosując przymusowe szczepienia (...)
Fundacja Gatesów otwarcie popiera eugenikę. Ostatnio przekazała ona ponad 100 tys. dol. na badania nad „nieinwazyjną formą odwracalnej kontroli urodzeń dla mężczyzn”. Ma to być rodzaj antykoncepcji dla mężczyzn. Gatesowie wspierają „politykę jednego dziecka” w Chinach, przymusową sterylizację, upowszechnienie antykoncepcji, a w ostatnim czasie program przymusowych szczepień na świecie, na który chcą pozyskać 4 mld dol."

źródło: http://www.pch24.pl/pomysly-gatesow-na-walke-z-przeludnieniem,5131,i.html
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 12:16    Temat postu: Ustawa o zapobieganiu chorobom zakaźnym jest niekonstytucyjn Odpowiedz z cytatem

http://marucha.wordpress.com/2012/09/26/ustawa-o-zapobieganiu-chorobom-zakaznym-jest-niekonstytucyjna-opinia-wybitnego-prawnika/
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 17:15    Temat postu: Prof. Majewska: Przymusowe króliki doświadczalne Odpowiedz z cytatem

Wstrząsający reportaż z Nowego Yorku http://www.youtube.com/watch?v=xdPMGjXAjiw o porywanych biednych dzieciach, przymusowo używanych jako króliki doświadczalne karteli farmaceutycznych. Wszystko zaczęło się od tego, że skorumpowani urzędnicy miejscy przyznali sobie „prawo” do ubezwłasnowolniania dzieci i ich rodzin (w imię “wyższych” celów, czyli zysków karteli).

Istnieją uzasadnione obawy, że polska haniebna ustawa o przymusie szczepień i leczenia wg. widzimisię skorumpowanych urzędników sanepidu doprowadzi to podobnych aktów barbarzyństwa w Polsce.

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2012/09/29/prof-majewska-przymusowe-kroliki-doswiadczalne/
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 7:53    Temat postu: wniosek o skierowanie ustawy do Trybunału Praw Obywatelskich Odpowiedz z cytatem

"Wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich o skierowanie Ustawy "o szczepieniach" do Trybunału Konstytucyjnego.

Szanowni Państwo,

Przesyłam fragment wniosku Fundacji LEX NOSTRA do Rzecznika Praw Obywatelskich o zaskarżenie do Trybunału Konstytucyjnego ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2008 r. Nr 234, poz. 1570 ze zm.) - pełny tekst wniosku dostępny jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA ( www.fundacja.lexnostra.pl ):

- Proszę o pomoc w rozpowszechnianiu treści naszego wniosku ! -

".Kluczową zmianą w ustawie jest sama definicja "choroby zakaźnej". Jej brzmienie w poprzedniej wersji ustawy tj. "choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy, który ze względu na charakter i sposób szerzenia się stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego" zastąpiono definicją: "choroba, która została wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy". Nowa definicja "choroby zakaźnej" dotyczy w praktyce każdej wirusowej, bakteryjnej, grzybiczej czy pasożytniczej choroby.

Zmiana brzmienia art. 2 pkt. 3 stworzyła w swej istocie "niedopowiedzenie prawodawcy" skutkujące regulacją niekompletną, uniemożliwiającą przekonujące ustalenie treści normy prawnej. Prowadzi to do chaosu i stwarza możliwość dowolnego interpretowania tego przepisu, a znaczenie poszczególnych terminów i pojęć ma szczególne znaczenia dla stosowania prawa.


Określenie listy "chorób zakaźnych", w przypadku których obowiązkowym szczepieniom ochronnym muszą poddać się wszystkie osoby przebywające na terytorium Rzeczpospolitej, przez Ministra właściwego do spraw zdrowia w drodze rozporządzenia ( art. 17 ust. 10 pkt 1 ) dopuszcza zbyt dużą swobodę w ingerencję Praw Obywatela, oraz czyni przyjętą ustawę niezmiernie podatną na wpływy korupcyjne.

W najnowszym projekcie Rozporządzenia w sprawie wykazu zakażeń i chorób zakaźnych do ww. ustawy nie uściślono, które z wymienionych w nim chorób są szczególnie niebezpieczne i wysoce zakaźne. ( projekt jest dostępny po adresem
http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/proj_wykazzakaz_201209211049.pdf ).


Zmiana treści art. 33 Ustawy powoduje, iż praktycznie każdy przebywający na terytorium Rzeczypospolitej może zostać, na drodze decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, bez jego zgody poddany szczepieniom ochronnym, z rygorem natychmiastowej wykonalności ( art. 33 ust. 3 ).

Wystarczy, iż Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uzna osobę, za osobę "podejrzaną o zakażenie lub chorobę zakaźną" ( art. 33 ust. 1 ).


Osoba "podejrzana o zakażenie" obowiązana jest m.in. do poddawania się:

a) zabiegom sanitarnym,
b) szczepieniom ochronnym,
c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,
d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,
e) nadzorowi epidemiologicznemu,
f) kwarantannie,
g) leczeniu,
h) hospitalizacji,
i) izolacji;

Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków ( art. 36 ust. 1 ) Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego ( art. 36 ust. 3 ).


Również definicja osoby "podejrzanej o zakażenie" jest zbyt ogólna i pozostawia olbrzymie pole do nadużyć, powodując - w praktyce, iż każda osoba może być "podejrzana o zakażenie", albowiem wg. art. 2 pkt. 21 jest to "osoba, u której nie występują objawy zakażenia ani choroby zakaźnej, która miała styczność ze źródłem zakażenia, a charakter czynnika zakaźnego i okoliczności styczności uzasadniają podejrzenie zakażenia".


W praktyce więc Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny może niemal każdą osobę uznać za osobę "podejrzaną o zakażenie" !Taką możliwość stwarza pkt 2 wprowadzonego w nowelizacji ustawy art. 32a, na podstawie którego Państwowy Inspektor Sanitarny lub Główny Inspektor Sanitarny, w związku z prowadzonym dochodzeniem epidemiologicznym, może żądać udzielenia informacji o:

1) osobach zakażonych lub podejrzanych o zakażenie, chorych lub podejrzanych o chorobę zakaźną, osobach zmarłych z powodu choroby zakaźnej lub osobach, wobec których istnieje takie podejrzenie,
2) osobach, które mogły mieć styczność z osobami, o których mowa w pkt 1,
3) posiadaczach zwierząt, które mogły stanowić źródło narażenia na zakażenie lub chorobę zakaźną
- od każdego, kto takie dane posiada, lub jednostek administracji publicznej, które dane takie mogą ustalić.
2. Dane osób, o których mowa w ust. 1, obejmują:
1) imię i nazwisko;
2) datę urodzenia;
3) numer PESEL, a w przypadku gdy osobie nie nadano tego numeru - serię i numer paszportu albo numer identyfikacyjny innego dokumentu, na podstawie którego jest możliwe ustalenie danych osobowych;
4) płeć;
5) adres miejsca zamieszkania;
6) informacje o aktualnym miejscu pobytu;
7) numer telefonu kontaktowego oraz adres poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej;
8) rozpoznanie kliniczne zakażenia lub choroby zakaźnej oraz charakterystykę podstawowych objawów klinicznych i biologicznego czynnika chorobotwórczego;
9) okoliczności narażenia na zakażenie, ze szczególnym uwzględnieniem czynników ryzyka;
10) trasę podróży krajowej lub międzynarodowej oraz wykorzystywane podczas niej przez osobę chorą lub zakażoną środki transportu;
11) miejsca pobytu osoby zakażonej w okresie wylęgania choroby.


W celu Państwowa Inspekcja Sanitarna otrzymała olbrzymie uprawnienia do pozyskiwania danych wrażliwych osób, od każdego, kto takie informacje posiada ( art. 32a ), oraz do ich gromadzenia.


Mając na uwadze, iż precyzyjnie nie zdefiniowano w art. 2 pkt. 21 co oznacza - w przypadku "osoby podejrzanej" - pojęcie "styczność ze źródłem zakażenia", przyjąć należy, iż "osobą podejrzaną" - w pojęciu znowelizowanej ustawy - może być każda osoba, np. która mogła mieć jakikolwiek kontakt ( również mailowy i telefoniczny ) z osobą zakażoną, bo przecież zawsze można posłużyć argumentem, iż skoro osoby te miały ze sobą kontakt telefoniczny, to mogły się spotkać lub wymieniać się przesyłkami.


Na mocy art. 33 ust. 5 Ustawy, opisane powyżej sytuacje dotyczą również osób cyt. "z objawami choroby zakaźnej dotychczas nierozpoznanej w kraju" !

Ustawa w żaden sposób nie precyzuje co oznacza ten termin i na jakiej podstawie Państwowa Inspekcja Sanitarna będzie podejmować decyzje o przymusowych szczepieniach obywateli Rzeczypospolitej Polskiej na chorobę "dotychczas nie rozpoznaną w kraju" i jakich preparatów będzie używać.


Czy jeżeli np. w Chinach wystąpi np. "nierozpoznana w kraju" - "zajęcza grypa", to na mocy tylko jednego Rozporządzenia Ministra Zdrowia, Państwowa Inspekcja Sanitarna, z możliwym użyciem Policji i Żandarmerii Wojskowej, przymusowo zaszczepi wszystkie osoby przebywające na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej ?


Fundacja LEX NOSTRA nie znalazła żadnych zapisów w znowelizowanej ustawie zabezpieczających przez powyżej opisaną sytuacją, a wystarczy sobie przypomnieć jak wielkie były naciski medialne koncernów farmaceutycznych na Rząd Rzeczypospolitej Polskiej w przedmiocie zakupu szczepionek na tzw. "ptasią grypę" !".Maciej Lisowski

Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

www.fundacja.lexnostra.pl


UWAGA !


Pełny tekst Wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich o skierowanie Ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi do Trybunału Konstytucyjnego znajduje się na stronie Fundacji LEX NOSTRA:


http://fundacja.lexnostra.pl/index.php/component/content/article/31-aktualnoci/120-wniosek-do-rpo-w-sprawie-zaskarenia-do-tk-ustawy-qo-szczepieniachq


Rozmowa Macieja Lisowskiego na temat szczepionek w TVN:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oLm5ReaDVbA

---------------------------
Biuletyn StopCodex

http://stopcodex.pl
---------------------
Czas na działanie..."

źródło: StopCodex
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 18:29    Temat postu: Wycofują szczepionki przeciwko grypie! Odpowiedz z cytatem

"Włoskie ministerstwo zdrowia wycofało część szczepionek przeciwko grypie, gdyż – jak wyjaśnił ich producent, firma Crucell z siedzibą w Lejdzie (Holandia) – szczegółowe badania przyniosły “nieoczekiwane rezultaty”. Nie podano więcej szczegółów. (...)"

http://marucha.wordpress.com/2012/10/20/wycofuja-szczepionki-przeciwko-grypie/
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.


Ostatnio zmieniony przez mgrabas dnia Wto Paź 23, 2012 19:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 19:31    Temat postu: ONZ i Bank Światowy naciskają suwerenne kraje do ludobójstwa Odpowiedz z cytatem

"(...) Bank Światowy jako kredytodawca naciska na zależne od niego państwa narodowe. Jeżeli narody nie wywiążą się z postanowień, Bank, bez żadnego problemu, może zmniejszyć linię finansowania, albo, jak można było przeczytać w Raporcie Rozwoju Świata z 1984 roku, Bank Światowy grozi państwom, które są zbyt opieszałe w realizacji "polityki ludnościowej Banku", "drastycznymi krokami, mniej zgodnymi z indywidualnym wyborem i wolnością." (...)"

http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/onz_i_bank_swiatowy,p389735919
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 19:40    Temat postu: Kto w Polsce ponosi odpowiedzialność za zabicie lub okalecze Odpowiedz z cytatem

Kto w Polsce ponosi odpowiedzialność za zabicie lub okaleczenie szczepionkami?

Firma Glaxo wycofała w 20 krajach swoją heksawalentną szczepionkę dla niemowląt z powodu zanieczyszczenia bakteryjnego, które spowodowało zgony niemowląt. Polski nie ma na liście krajów, w których wycofano te szczepionkę, co może sugerować, że ona nadal pozostaje w użyciu. Być może polscy wakcynolodzy zadecydowali, żeby jej nie wycofywać, skoro można na niej dużo zarobić, no i czemu siać panikę wśród i tak już nieufnych rodziców? W końcu w Polsce żaden lekarz ani firma farmaceutyczna nie ponosi odpowiedzialności za zabicie lub okaleczenie dzieci szczepionkami.
http://www.examiner.com/article/glaxosmithkline-recalls-hexavalent-vaccine-20-countries-around-the-world

Infanrix Hexa
Albania, Australia, Belgium, Brazil, Canada, Czech Republic, Cyprus, France, Germany, Greece, Lebanon, Malaysia, Malta, the Netherlands, Qatar, Romania, Slovakia, Spain, Great Britain and Vietnam.
Infanrix Hexa - szczepionka skojarzona (DTP+IPV+Hib+WZW B)

za: dakowski.pl
http://partenos.nowyekran.pl/post/77501,ostrzezenie
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 22:42    Temat postu: wszystko to łączy się w jedną coraz wyraźniejszą całość... Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12603
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12570
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=12573
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bracia, trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz, diabeł, krąży jak lew ryczący, szukając kogo by pożreć. (1 P 5. 8-9)
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mgrabasDołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Lis 06, 2012 21:30    Temat postu: Chcesz zachorować szczep się. Nie chcesz chorować nie szczep Odpowiedz z cytatem

http://www.polishclub.org/2012/10/31/dr-jerzy-jaskowski-lekarze-ostrzegaja-chcesz-zachorowac-szczep-sie-przeciwko-grypie-nie-chcesz-chorowac-nie-szczep-sie-czesc-iii/quote]
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group